İçeriğe git

Resim
- - - - -

Action bar Druid sorun

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 mikrobiotiq

mikrobiotiq

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 22 Haziran 2013 - 12:42 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar olabildiğince ayrıntılı anlatmaya çalışıcam biraz ilgiç bi durum :D

Realm değiştirdik Druid kulanma kararı aldım bu sorun 8 level olunca oluşmaya başladı çünkü druid ikinci formu çıktı.

Sorun şöyle ilk bara normal skillerini koyarsın sonra form degiştirdiginde o forma özel skiller bar 1 gelir örneğin ''kedi'' formundayken bar 1 olan skiller bar 7 kopyalanıyor bar 7 olan skilleri değiştirirsem bar 1 değişiyor ''ayı'' formundayken bar 1 olan skiller bar 9 kopyalanıyor ve sorun bu form degiştirme olayında ortaya çıkıyor her bir kaç kez form değiştirdiğimde bar 1 de olan skiller gidip bar 6 bar 5 bar 3 bu şekilde keyfi bi gezinti yapıyor skiller

şöyle bi taktik denedim bütün barlara pot koydum sadece bar 1 3 5 boştu form değiştirdiğimde skillerim kayboldu bar 1 skil koyduğumda pot olan bi bar direk kendini bar 1 kopyaladı :D

üüüüf kafam karman çorman oldu tek barlada oynanmaz ki :D
çözüm bulana kadar oynamaya çalışıcam olmassa sham açarım tekrar heal kuvvetli diyolar ondan açmıştım druid.

Denediğim Addonlar
Bartender4 --- bunda biraz daha az oluyor.
Dominos --- bunda ise en az 2 3 değişimde bir oluyor.

Biraz komik ve üzücü bir durum yardımlarınızı bekliyorum ...
Not:yazım hataları varsa affola
İyi Oyunlar İyİ Forumlar Arkadaşlar ...

Konu mikrobiotiq tarafından 22 Haziran 2013 - 12:54 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Haziran 2013 - 03:56 ÖÖ

Druid ile ben Dominos kullanıyordum ve dediğin gibi bir sorun yaşamıyordum. Tabii en son Cata'da oynadın druidi ama... Addonun son sürüm mü diyeceğim ama ikisinde de oluyormuş. Keybindigleri bir resetleyip dene, belki ondan olmuştur? Shift basılıyken tekerlek döndürünce de barlar değişiyor ya, onları falan kapat bir de mesela? :/

#3 mikrobiotiq

mikrobiotiq

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 22 Haziran 2013 - 12:28 ÖS

yapıcaz bi şeyler druid oynayasım var :)

şuanki son durum addonları sildim tekrar kurdum şuan ikiside açık form değiştirmeyi bartender ile yapıyorum skilleri dominos üstünde tutuyorum bu şekilde sadece 3 bar kulanılmaz oluyor kendi skillerimi ve formların skilleri kulanamadıgım diğer barlara kopyalandı ve o barlar en dibe kenara attım küçücük oldular şuan tek sorun o kaldı.

Konu mikrobiotiq tarafından 22 Haziran 2013 - 12:41 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı