İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow dışında online en iyi 10 oyunu sıralayabilirmisiniz?

• Please log in to reply
Bu konuya 21 yanıt gönderildi

#21 Tayma

Tayma

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • LocationSylvanas

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 11:51 ÖÖ

Yok abi yok cidden yok :D
3 Senedir wow'u takip ediyorum ve başlamamak için elimden geleni yaptım ne oyun varsa denedim peki ne mi oldu :D
Şuanda Sylvanasta 90 olacak bir deathknight karakterim var beni de yuttu oyun,benzeri yok malesef -_- :D
  • 0

#22 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2013 - 10:21 ÖS

hiç bi oyun wow killer olamaz. Warcraft 1994 de başladı ve 2004e WoW`a geçiş yaptı, yani 19 yıllık bi oyunu geçmek benim gözümde Imkansız... Wowda bir sürü özellik var, bunun başında Lore var, Lotro'da da lore var yüzüklerin efendisinin hikayesi var ama lotroda ingamede premium gibi avantajlar var o yüzden lotroyu sevmemiştim.
Wow p2p olmasına rağmen şu anda 7,8 mil oyuncusu var. Sorarım sizlere başka hangi p2p oyununda bu kadar oyuncu var, hatta bi ara bu sayı 12 milyona kadar çıktı.

bi arkadaşımız sıralamış bi oyunun wow killer olması için gerekenleri, tamamen katılıyorum. buna bir sey daha eklenebilir ; Oyuna Patchlerin geliyor olması, oyun her patchde değişiyor ve yeni şeyler geliyor, neredeyse her patchde bi Trailer koyuyorlar youtubeye. En son patch 5.4 traileri geldi ve o da 2 günde 1 mil izlenerek blizzardın trailer yapmada iyi bir adım atmış oldu ve de her wow forumunda bu trailer konuşuldu.

blizzard dark blow( ?) patchiyle sargerası yenerek wowu bitirecek ve Titan adlı oyuna geçiş yapılacak , 2015 yılında Warcraft filmi çıkacağı Imdb sitesinden yayınlandı, bu hareketle şu 21 yılda warcraft ve wowda neler oldu neler yaşandı onu gösterirler diye tahmin ediyorum ama bunu 1 filme sığdırırlar mı buna pek ihtimal vermiyorum .

konuya gelicek olursa wow dışında başka hiç oyun oynamam...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı