İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wowda en sevdiğiniz ek paket

• Please log in to reply
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

Anket: Wow'da en sevdiğiniz ek paket (32 kullanıcı oy kullandı)

Wow'da en sevdiğiniz ek paket

1. World of warcraft Classic (7 oy [18.92%])

Oyların yüzdesi: 18.92%

2. World of warcraft burning crusade (9 oy [24.32%])

Oyların yüzdesi: 24.32%

3. World of warcraft wrath of the lich king (15 oy [40.54%])

Oyların yüzdesi: 40.54%

4. World of warcraft cataclysm (3 oy [8.11%])

Oyların yüzdesi: 8.11%

5. World of warcraft mists of pandaria (3 oy [8.11%])

Oyların yüzdesi: 8.11%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#1 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2013 - 10:44 ÖÖ

Merhaba konu başlığında belirttiğim gibi en sevdiğiniz ek paket ne ?
Benim MoP ve Wolkt
  • 0

For The Scourge ! 

#2 ucemden

ucemden

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2013 - 11:26 ÖÖ

BC çok güzeldi mop benim en sevmediğim ek paket
  • 0

#3 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2013 - 11:27 ÖÖ

Ben oyuna Wotlk nın son zamanlarında başladım. Bana göre her gelen yeni paket bir öncekini aratıyor. Bence en güzeli Wotlk. Önceki paketleri oynama imkanın olmadı.

Konu ryujinjakka tarafından 06 Temmuz 2013 - 11:27 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Noxier

Noxier

Sergeant

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2013 - 05:17 ÖS

burningte cok acemiydim hiç raid yapamadım wotlk ile basladım ondada fazla raid yapamadım ama catada hero epiclerimi duzdum ve cok eylenceliydi . pandada cok abartmıslar heryer rep hep bi ugraş raidlerdeki moblar bosslardan daha zor neredeyse . yani bundan sornakida penguen olacak diye korkuyorum. titanda 2015 e uzaltıldı . ne guzel sergeras gelicek oyuncular geri donecek diye dusunuyorduk . oda boş cıktı . hele ki bu galoshun içinede bişilerin girmesi felan orgrimmar savasının baslangıcı gorduklerime gore bekledigimizdende kötü olacak hadi hayırlısı . illidan stormrageden sonrasi sırayla bozdu kısacası :) azeroth gibi bi silah gelmedi mesela.
  • 0

#5 Darking32

Darking32

Moderatör

• Moderators
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2013 - 06:12 ÖS

Bence WoW un en iyi dönemi Wotlk idi. Sonra oyun gittikçe bozulmaya başladı.
  • 0

#6 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2013 - 06:19 ÖS

TBC
  • 0

Bıraktım yokum

#7 Hayvansi Terlik

Hayvansi Terlik

Knight

• Members
  • 350 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2013 - 06:56 ÖS

Wotlk ile başlamıştım.Daha sonra çıkan paketler gitgide kötüleşti bence.Catanın sadece ilk zamanlarını sevmiştim, BoT-BwD-Tot4W gerçekten zorlayıcı ve konsantrasyon isteyen raidlerdi bence.
Tabi oyunu eğlenceli kılan arkadaş grubuydu.Bu zamanlarda birlikte oynadığım insanlar gerçek hayat arkadaşlarımda oldular.Eskişehirde buluşmalarımız oldu.Dolayısıyla o zamanlar oyunu en zevkle oynadığım zamanlardı ve o günleri hala ararım.
  • 0

vLGYbD.gif

#8 DasviDania

DasviDania

Senior Sergeant

• Members
  • 155 İleti

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2013 - 10:04 ÖS

cata ya oy veren forumdan banlanıyormuş beyler
  • 0

Huntress is nothing without a hunt, you're nothing without me.

http://eu.battle.net...edesbyrd/simple

RETIRED !

#9 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2013 - 11:08 ÖÖ

Classic zamanında yoktum bilemem de.Ben ilk 70 olduğumda black temple yeni gelmişti,arada arkadaşlarla w3 ve w3tft oynardık,o yüzden TBC dünyası bana hiç yabancı gelmemişti.Sanki oynadığım bir strateji oyununun online rpg versiyonunu oynuyomuş gibi hissettirmişti bana.Belki daha zordu,belki yeni max lvl olmam dolayısıyla tanklık yaptığımda bayağı bir hakarete maruz kaldım partylerden atıldım,ama cidden TBC çok zevkliydi ve o zevki sadece wowun diğer paketlerinde değil,şu ana kadar oynadığım oyunların hiçbirinde bulamadım.PvP sanki daha eğlenceliydi prot pvp oynardım warriorumla malum o zamanlar macro weapon swap fln pek bişi bilmediğimiz için :) Karazhan hele,sanat harikası gibiydi müzikleri olsun konsepti olsun :) TBC,warcraft dünyasını en iyi hissettiren ek pakettir.O anları hatırlayınca şu an oynadığım oyunun world of warcraft olmadığı hükmüne varıyorum.Tek tık oyun oldu.Tek tıkla dungeona git,tek tıkla raide git.W2 nin ilk çıktığı zamanından beri warcraft dünyasıyla haşır neşirim.Lore ile hiç alakası olmayan,oyunda yeri olmaması gereken NPC ler , ırklar görüyorum genelde.Raid contentları olmuş reklam panosu.Gir bi gör beğencenmi düşüncesiyle hazırlanmış.Summon stone ların hiçbir anlamı kalmamış.World of Warcraft dünyasının herbalism ve mining dışında bir anlamı kalmamış.Hangi warcraft dünyasından bahsediliyor şu an bilmiyorum.Ortada bir dünya mı var?Yoksa tek tıkla oynanan,büyük şehirler ve dungeonlardan oluşan bir oyun mu var..
  • 0

#10 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 07:29 ÖS

Herkes benim gibi lich King'i seviyormuş
  • 0

For The Scourge ! 

#11 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2013 - 09:05 ÖS

ben catayı daha iyi buluyorum. Classici netten dolanırken bulmuştum denedim, catadan pat diye classice geçtiğimde herşey farkl oluyor o yüzden indirdikten yarım saate kalmadan sildim classici.

Tbc ise hiç denemedim yeni pcyi alınca tbcyi denicem, herkes tbcnin diger paketlere göre en iyisi diyorlar, bu neden böle ? bi tankın bakış açısından öğrenebilir miyim tbcyi ?

Wotlk ise hep dps olarak oynadım, tank olarak oynamadım, gördüğüm bazı topiclerde tanklar tbc ve wotlk zamanında n eziyet çeken classmış. az çok healer oynadım privatede, healerlar wotlk zamanında adam akıllı heal atabiliyor, ben shaman pvpde 21 k heal atığımı hatırlıyorum.

Cata ise bence en iyisi. bunun nedeni galiba oyuna başladığımda catada başlamış olmamdandır. Tank olarak seve seve hcleri tanklıyorum, raidlere ise taktik bilgimin olmamasından dolayı puglara girmiyorum, guild runlardan pc gittiktn sonra başladılar :o . Healer ise bana göre wotlkdan sonra heal oranında düşüş oldu, bgde holy specle giriyorum, wotlkda bi healde adamı öldürmekteb kurtarabilirken catada böle bi şeyi anca LoH yapabiliyo. beni gördüğüm en yüksek heal miktarı 80 k ya yakın bi değerdi, benim canım ise 190 k, attığı heal bile canımın yarısını geçmiyor o.O . Başka bi şe isd Dpslere sorumluluk verilmesi, Zg ve Za da bunu çok rastlıyorum. Za da eagle bossda eğer bosa çok uzaktan saldırıyosan electrical storm attığında partyinin senin altına gelene kadar herkes ölür ve dpsnin tanka " noob tank" demesi bile mümkün değil o yüzden tanklar catada sorumluluk açısından rahatladı.

Mop ise sadece izlediğim videolardan biliyorum. Heallerin heali tekrar uçuşa geçti, bi holy prinin 410 k atarak partydeki adamı ölmekten kurtardı scenarioda .Scenariolar ... pve yapanlar için süper olmuş, sırf bu yüzden 60 tl verebilirim.

benim gözlemlerim böle..
  • 0

#12 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2013 - 09:18 ÖS

İlginçmiş
  • 0

For The Scourge ! 

#13 Lumi

Lumi

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 06 Ağustos 2013 - 05:39 ÖS

Sorumu bu tabii ki WotLK boş zamanlarımda Real wow oynamadığıma WotLK korsan server oynuyorum. Hele Lich King... adamın öldüğü videoda gözlerim doldu (Sert biriyim kimse ağladığımı görmemiştir ) sonra Invincibleyi dinledim hikayeyi gözden geçirdim ve ağladım tam 10 dk :) Tekrar söylüyorum tartışmasız WotLK...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı