İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kaybolan Rare Moblar

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Leo

Leo

Corporal

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2013 - 12:01 ÖS

Frostbitten gibi rare mob kesmeli achievementleride tamamlamaya çalışıyorum ancak bir sorunum var. Eğer kuşçudan gryphonla bir yerden bir yere gidersem giderken bazen NPcscan raremob için alarm veriyor yerini görüyorum ancak gryphondan inip kendi uçan bineğimle oraya gidene kadar Mob kayboluyor. Her yeride uçan binekle dolaşmak biraz zaman alıyor. bu işi çözemedim npcscan yanlış alarmmı veriyor diyeceğim ama üstünden geçerken rare mobu görüyorum hatta targetıda alıyorum ama oraya gittiğimde mobu bulamıyorum. Mobun dolaştığı rota üzerinden defalarca uçmama rağmen bulunmuyor. Sen gelmeden kesiyorlardır demeyin zaman çok az ve kesilse bile ölüsünü bir süre daha kalıyor onu bulmam lazım. Bu konuyu bilen varmı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Konu Leo tarafından 09 Temmuz 2013 - 12:03 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 frostmourne

frostmourne

Sergeant

• Members
  • 80 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2013 - 12:09 ÖS

NPCScan addon'unda bir kere bulunan mob'un tekrar uyarı vermesi için. Cache klasöründeki dosyaları silip NPCScan hafızasını resetlemen lazım. Klasörün tam konumunu akşam eve gittiğimde paylaşırım sana, Şu an iş yerindeyim =)
  • 1

#3 Leo

Leo

Corporal

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2013 - 02:40 ÖS

Anladım dediğini, çok mantıklı. Bende işten eve gidince bir bakayım. folderın yerini yazarsanda çok iyi olur (eve gidince) :D
  • 0

#4 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2013 - 03:09 ÖS

ayını sorun bendede var delirmiştim bu yüzden bi ara rare mobları gördüğünde keseceksin yoksa kayboluyor sanıyorudm ben :D
  • 0

#5 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2013 - 05:29 ÖS

O kaybolma bende de oluyordu . Faction reputation ile alakali dendi.
  • 0

#6 frostmourne

frostmourne

Sergeant

• Members
  • 80 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2013 - 05:58 ÖS

Hurafe onlar hurafe inanmayın =)) Şimdi oyunun içinde Cache>WDB>enGB klasörünün içinde "npccache.wdb" ve "creaturecache.wdb" var bu ikisini silin sonra tekrar gezebilirsiniz =)
  • 0

#7 Leo

Leo

Corporal

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2013 - 10:15 ÖS

hay allah razı olsun süper ya.
  • 0

#8 frostmourne

frostmourne

Sergeant