İçeriğe git

Resim
- - - - -

Guildlere yenilik lazım

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 23 yanıt gönderildi

#1 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 11:25 ÖÖ

Merhaba bu ara aklımda olan bir fikri söylicem şöyle başlığım guildlere gelen lvl yerine guildinizde honor puanı ne kadar yüksekse o. Kadar güzel bir guild olur derim hem en iyi guild hemde en iyi pvpciler ortayaçıkar aslında wowun ko'dan alıcak öğüdü çok yani dediğim gibi honor puanıyla en iyiguildler belli olur sence fikrim güzelmi ?
  • -12

For The Scourge ! 

#2 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 12:29 ÖS

İstersen konunu gizleyebilirim ne dersin? WoW'un, Knight'dan alacak çok öğüdü var?

Konu Riddler tarafından 12 Temmuz 2013 - 12:33 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 3

#3 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 12:52 ÖS

Beni sürekli eksiliyorlar diyen arkadaş değil mi bu ? Nedeni belli bence ...
  • 5

#4 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 01:04 ÖS

Guildlerin Achi puanı ile derecelerinin belirlendiğini bilmediğin için bi sistem yok sanıyosunHalbuki sistemin kralı var.
  • 0

#5 Droop

Droop

Legionare

• Members
  • 572 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 04:49 ÖS

o değilde şu site var olduğundan beri sürekli 1 adet troll ya da gerçekten ergen olan bi arkadaşımız var. neden böyle acaba?
  • 1

#6 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 06:27 ÖS

o değilde şu site var olduğundan beri sürekli 1 adet troll ya da gerçekten ergen olan bi arkadaşımız var. neden böyle acaba?

Pozisyon açıkları hemen doluyor :D Gerçi ben daha görevi bırakmadım ama boşlayınca yenileri geldi demek ki :)
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#7 HatredRullz

HatredRullz

Legionare

• Members
  • 401 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 06:35 ÖS

Merhaba bu ara aklımda olan bir fikri söylicem şöyle başlığım guildlere gelen lvl yerine guildinizde honor puanı ne kadar yüksekse o. Kadar güzel bir guild olur derim hem en iyi guild hemde en iyi pvpciler ortayaçıkar aslında wowun ko'dan alıcak öğüdü çok yani dediğim gibi honor puanıyla en iyiguildler belli olur sence fikrim güzelmi ?

Spam modunda saçma sapan konular açıp insanlara eğlence olacağına,yaz tatilini birazda kitap okumaya ve spora ayırsan çok iyi olur.Zira psikolojini çok normal görmüyorum.
  • 0

#8 Antimage

Antimage

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 06:38 ÖS

Ramazanda kendime yerden yere vurasim geldi bi anda.

Allah akil fikir ihsan eyleye.Grow up !
  • 0

#9 DasviDania

DasviDania

Senior Sergeant

• Members
  • 155 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 06:56 ÖS

çok fazla şey hakkında bilmeden yorum yapıyorsun, senin knight dediğin şey Wow'da anca title olur, tövbe ya

Konu DasviDania tarafından 12 Temmuz 2013 - 06:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Huntress is nothing without a hunt, you're nothing without me.

http://eu.battle.net...edesbyrd/simple

RETIRED !

#10 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 07:00 ÖS

Yorumlarımızı biraz törpülesek şu mübarek günlerde de, daha az kalp kırsak olmaz mı? Gerek var mı bu tür yorumlar atmaya? Eksinizi vermişsiniz, kötü bir fikir olduğunu da belirtebilirsiniz ama kişinin tercihlerine hakaret derecesine varacak yorumlar kırıcı oluyor bence. Adam Knight online'ın kurulu düzenini seviyor olabilir, sanki WoW dışında hiç MMO oynamamışsınız gibi yapmayın sizde.. Sizi WoW'a kim alıştırdı. Direk gidip, dergilerden vs mi öğrenip başladınız?

Lütfen biraz saygı ya..
  • 1

#11 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 08:04 ÖS

bilmediğim için özür dilerim

Guildlerin Achi puanı ile derecelerinin belirlendiğini bilmediğin için bi sistem yok sanıyosunHalbuki sistemin kralı var.

bilgin için teşşekür ederim hocam hayırlı ramazanlar

o değilde senin gibi saygısız klavye'de dayılık taslayan insanlarla çok tanıştım iki sen herhalde beni kendinle karıştırdın malmısın ? illaki küfür'mü ediyim

Yorumlarımızı biraz törpülesek şu mübarek günlerde de, daha az kalp kırsak olmaz mı? Gerek var mı bu tür yorumlar atmaya? Eksinizi vermişsiniz, kötü bir fikir olduğunu da belirtebilirsiniz ama kişinin tercihlerine hakaret derecesine varacak yorumlar kırıcı oluyor bence. Adam Knight online'ın kurulu düzenini seviyor olabilir, sanki WoW dışında hiç MMO oynamamışsınız gibi yapmayın sizde.. Sizi WoW'a kim alıştırdı. Direk gidip, dergilerden vs mi öğrenip başladınız?

Lütfen biraz saygı ya..

destek oldugun için sağol bende sanmıştım bu forumda iyi insanlar var diye ama ne yazikki insanlar en saçma soruları soruyorlar bir şey demiyoruz bende bilmediğim için bir şey söyledim herkes başıma yıkıldı
  • -2

For The Scourge ! 

#12 Code-name47

Code-name47

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti
  • LocationKalimdor

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 08:04 ÖS

Kardeş bence KO'nın WoW'dan öğreneceği çok şey var :) Hem KO oynayan kaldımı ya O.o
  • 0

#13 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 08:09 ÖS

Spam modunda saçma sapan konular açıp insanlara eğlence olacağına,yaz tatilini birazda kitap okumaya ve spora ayırsan çok iyi olur.Zira psikolojini çok normal görmüyorum.

psikolok musun müdürüm müsün burda gelipte spam yapıcağına git sen dediklerini yapsan iyi olur

psikolok musun müdürüm müsün burda gelipte spam yapıcağına git sen dediklerini yapsan iyi olur

Beni sürekli eksiliyorlar diyen arkadaş değil mi bu ? Nedeni belli bence ...

konuyla belli olmayan yorumlar yapıyorsun ? asıl sana eksiyi vermek lazım ya arkadaş adamlar en saçma sorular soruyorlar benimde yanlışlıkla bilmediğim bir konu açtım ( ya druid dk ne giyer diye soruyorlar kızmıyorsunuz ben bilmediğim bir şey söyledim sövüyorsunuz
  • -1

For The Scourge ! 

#14 HatredRullz

HatredRullz

Legionare

• Members
  • 401 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 08:11 ÖS

Psikolog değilim,durumunu anlayabilmek için de psikolog olmaya da gerek yok.Yapmadığım şeyleri başkasına önermem zaten.Küçümsemek için söylemedim,herkes dalga geçmiş ben iyiliğin için yazmışım dikkat edersen.
  • 0

#15 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 08:33 ÖS

Bence guildları sıralamak için iyi bir yöntem değil çünkü tüm guildlar pvp yapmıyor. Ayrıca pvp yaparken(arena veya rbg) belli bir takımla yaptığından guilda vurulmak yerine onlar sıralanıyor zaten. Şu anki sistemi güzel buluyorum. Ha şuradan rbg yapan guildların sıralamasını görebilirsin yine de: http://www.guildox.c...aspx?a=14&r=&w=

#16 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 09:19 ÖS

Bence guildları sıralamak için iyi bir yöntem değil çünkü tüm guildlar pvp yapmıyor. Ayrıca pvp yaparken(arena veya rbg) belli bir takımla yaptığından guilda vurulmak yerine onlar sıralanıyor zaten. Şu anki sistemi güzel buluyorum. Ha şuradan rbg yapan guildların sıralamasını görebilirsin yine de: http://www.guildox.c...4&r=&w=

gönderidiğin link için teşşekür ederim

Bu arada benim yanlış bilgim için bana tavır yapanlara sesleniyorum twisting Nether'da orgimmar önünde gelin duel atalım kim daha iyi wow biliyormuş bu laf babalığı yapacağınıza gelin bir ws atalım hepinizle
Nick:egeboy
( 494 pvp ilvl var 1.8 k rating var yiyorsa gelin bakalım kim daha iyi wow biliyormuş

Korkmayan gelsin

Konu Egemeric39 tarafından 12 Temmuz 2013 - 09:19 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -2

For The Scourge ! 

#17 Droop

Droop

Legionare

• Members
  • 572 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 09:58 ÖS

Korkmayan gelsin

lold.

Konu Droop tarafından 12 Temmuz 2013 - 10:00 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#18 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 10:19 ÖS

ASDASJSAKDASJKASL..................tamam.

Konu Riddler tarafından 12 Temmuz 2013 - 10:19 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#19 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 11:11 ÖS

lold.

seni yendimmiben bunuyazmıcakmıydım ?

Bana tavır yapanlar nerdesiniz? ben hala bekliyorum

gönderidiğin link için teşşekür ederim

Bu arada benim yanlış bilgim için bana tavır yapanlara sesleniyorum twisting Nether'da orgimmar önünde gelin duel atalım kim daha iyi wow biliyormuş bu laf babalığı yapacağınıza gelin bir ws atalım hepinizle
Nick:egeboy
( 494 pvp ilvl var 1.8 k rating var yiyorsa gelin bakalım kim daha iyi wow biliyormuş

Korkmayan gelsin

hangi korkak kişiler buna eksi rep vermiş ? gelsin bi oyunda gösteriyim bilge kimmiş hala bekliyorum orgimar önünde bekliyorum
  • -1

For The Scourge ! 

#20 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 11:18 ÖS

söyle yanlış bir fikir paylaştığım için -11 rep gelmiş abi adamlar bir bok bilmiyor geliyor sorularını cevaplarlıyoruz yok bu ne giyer yok şu ne giyer yok buna ticket atıyımmı diye saçma sorulara -puan vermeyin bana maşallah küfüre benzer cevaplarda aldım troll diyenler var lan benim size ne zararım oldu forum'a hava katıyım eğlence katıyım fikirlerimi paylaşıyım anketler oluşturuyorum siz bana eksiyi dayıyorsunuz size bir şey söyliyimmi benden daha iyi wow'u bilen bu forumda kişiler var ama hiç bir şeyi olmamış daha tek mop oynayıp kendini bir şey zannedip bana eksiyi verip'te konusanlar eğer çok biliyorsanız buyurun anlatın he eğer seni sevmedim bare gel duel'de cevabını veriyim.
  • 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı