İçeriğe git

Resim
- - - - -

Guildlere yenilik lazım

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 23 yanıt gönderildi

#21 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 11:25 ÖS

Bu kadar sinirlenmene gerek yok. Forumda bu tür durumlar olağan şeyler.. En iyisi takmaman, Riddler konuyu kapatabilir istersen. İlk defa olan bişey değil yani bu tür eksilenmeler. Bir zamanlar birisi vardı ismi aklıma gelmiyor, -40 rep almıştı. Oluyor yani replere takma kafanı.
  • 0

#22 DasviDania

DasviDania

Senior Sergeant

• Members
  • 155 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 11:26 ÖS

gönderidiğin link için teşşekür ederim

Bu arada benim yanlış bilgim için bana tavır yapanlara sesleniyorum twisting Nether'da orgimmar önünde gelin duel atalım kim daha iyi wow biliyormuş bu laf babalığı yapacağınıza gelin bir ws atalım hepinizle
Nick:egeboy
( 494 pvp ilvl var 1.8 k rating var yiyorsa gelin bakalım kim daha iyi wow biliyormuş

Korkmayan gelsin

ben bunu gördüm ya, daha sırtım yere gelmez
arkadaşım sinirlenmiş olabilirsin ama bikaç şey söyleyesim geldi

bikere o ws değil vs , versus diye yazılır w değil
bende pvp oyuncusuyum ama bu oyun pvp den ibaret değil, yani adam belki senden çok daha iyi oynuyordur ama pve de oynuyordur
1.8k rating kasmışsın ama hala 494 gear, ben bunu çözemedim boşa kasmışsın
duel dediğin şey bu oyundaki en zor pvp olayıdır, çünkü karşıdaki class ı tamamen bilmen gerekir, karşındakini skillerinin hepsini bilmiyorsan keklik ten beter olursun, çünkü rbg veya arena daki gibi seni kurtaracak takımın yoktur yanlızsın
hala anlamamışsın bu oyun knight değil, her patch te buff lı classlar ve nerf lü classlar vardır yani adam senden iyi olabilir ama classı neflenmiş olabilir, oyunculuğu yetmeyebilir
twnether orgrimmara gelin demisşin, adam başka serverda olabilir corss-realm yapamayabilir veya allydır orgrimmara gelemeyebilir :D
1.8k da hava atılacak bi rating değil daha neler göreceksin

fazla eleştiri almışsın ama rahatça cevap verebilirdin, sinirlenmen gerekmezdi, ''ben tek hepiniz'' demeyebilirdin kabaca

Konu DasviDania tarafından 12 Temmuz 2013 - 11:27 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

Huntress is nothing without a hunt, you're nothing without me.

http://eu.battle.net...edesbyrd/simple

RETIRED !

#23 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 11:33 ÖS

adminlerden biri bence silmeli bu konuyu, gereksiz uzamış ve uzamaya da devam edicek sanırım..
bi kişiye bu kadar çok insanın yüklenmesi saçma, o da eminim anladı gereksiz bi konu olduğunu zaten, daha söylenicek bişe olmamalı..
  • 0

#24 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2013 - 11:39 ÖS

Yakından takip ediyorum konuyu nereye gidecek diye. O.o Bu arada "Egeboy" adlı karakterinde rating achisi bulunmuyor, başka bir karakterinle falan mı rating(ki hem pek yüksek değil hem de bir karakterindeki ustalığın diğerinde de usta olduğunu doğrudan göstermez)? Yalnız genel sakin tavrından sonra birden öyle çıkışman şaşırttı beni doğrusu, sanki abin falan ne bileyim büyük birisi klavyeyi alıp atarlanmış gibi. Bir şey de diyemiyorum belki de üstüne gidildi diye...

Edit: Riddler'la da bir yandan konunun gidişatını konuşuyoruz, konunun gidişatı tamamen amacın dışına çıktığından ve ortam gerildiğinden konuyu kapatmak en doğrusu sanırım.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı