İçeriğe git

Resim
- - - - -

[H-Casual RP] Ebon Blade

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2013 - 03:48 ÖÖ

Merhabalar arkadaşlar,

Kendim uzun bir süredir, Horde tarafında 'casual' olarak DK RP'si yapıyorum. <Ebon Blade> adında bir guildim var, bir grup yabancı arkadaşla kurmuştuk. Belki Horde tarafında sırf farklılık olsun diye RP yapmayı düşünen arkadaşlar varsa ve kimsenin o tarafta RP aktivitesinde bulunmayışından dert yanıyorlarsa, benimle bu tür RP aktiviteleri için bağlantıya geçebilirler.

Fazla yoğun ya da ciddi bir RP düzeni beklemeyin tabi. :) Arada değişiklik olsun diye gelip, Türkçe RP yapmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Ebon Blade şövalyelerine Dark ranger olarak da rogue, hunter gibi sınıflarla katılabilirsiniz ya da ölmüş bir ranger olarak.. Ya da istediğiniz sınıfı sadece Ebon Blade renklerine büründürerek Ebon blade RP'si yapabilirsiniz. Caster sınıflar necromancer olabilir.

Maksat güzel vakit geçirmek.. İlgilenen arkadaşlar olursa bana özelden ya da bu konunun altından ulaşabilirler.

Not :
- Sadece pandalar dışında her ırk bu tarz RP yapabilir.
- Dark Ranger'ın Ebon Blade üyeliği ile igili referansı: Imhadria
- DK RP'si için daha çok bilgi : RP Guide: Ölüm Şövalyesi Olmak..
- Kullanabileceğiniz sınıflar: Dk, Warrior, Paladin, Rogue, Hunter, Mage, Warlock, Priest. (Tabii ki bu RP'de kendi sınıflarının değil, DK'ların rollerini üstlenecekler..)

İyi forumlar..

Konu Nem. tarafından 14 Temmuz 2013 - 03:50 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Vastielo

Vastielo

Advanced Troll

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2013 - 08:29 ÖÖ

Bugünkü Event Özeti:

Guild güzel bir event ile başlamış oldu. Kısaca bahsetmek gerekirse ;
-Pechvarry ve Vastiel İttifak'ın en büyük düşmanı Ebon Blade güçlerinin komutanını listelerine eklemiştir.
-Saens Tyrel The Frozen Anguish'ten sürgün edildikten sonra zor zamanlar geçirmekteydi.
-Orgrimmar'da kendisine sağdık birkaç elften oluşan grubuyla İttifak'ı yıkmak için planlar yapıyordu.
-Tam o sırada Pechvarry ve Vastiel Horde Auction House içinde belirdi.
-İstedikleri kadar gürültü çıkarabilirse Ebon Blade komutanının sessiz kalamayacağını biliyorlardı.
-İşte bekledikleri an geldi. Saens Tyrel isminin sonuncusu Ebon Blade güçlerinin komutanı Auction House'a girdi.
-Pek zor olmadan Cooldownları patlatarak Saensi deviren Vastiel ork npclerinin ezici gücü arasında ışığın self heal güçleriyle son direnişi yapmaktaydı.
-Saens inanılmaz bir şekilde tekrar hayata döndü. Vastiel ve Pechvarry ne olduğuna inanamıştı. Sanki mezarlıktan koşup tekrar canlanmış gibiydi.
-''Gerçekten dişli bir rakip..'' dedi Pechvarry ve suratını ekşitti.
-Vastiel ölüler tarafından katledilen ailesini hatırladı. Tüm vücudu enerjiyle dolmuştu. Etrafında adeta bir balon oluşturarak cebinden çıkardığı taşı sallamaya başladı.
-Vastiel gözlerini açtığında kendini Shrine of Sevenstars'da buldu. ''Sadece on beş dakikada bir bu muhteşem gücü kullanabiliyorum'' dedi nefes nefese.
-Daha sonra Silvermoon'da katledilen belfleri hatırlayan Vastiel tekrar enerjiyle doldu ve 10 altın ödeyerek kendini Duratora ışınlattı.Pechvarry Valley of Honor şelalesinde beklemekteydi. Vastiel hızlı ve güçlü bir şekilde bineğinden atladı.
-Büyük komutan Saens göletin öteki tarafında şeytani planlar yapıyordu.
-Vastiel kurnazca bir taktik yaparak Goldshire'da öğrendiği dans figürlerini sergiledi. Ebon Blade komutanının buna sessiz kalamayacağını biliyordu.
-Beklediği gibi oldu da... Komutan Saens müthiş hareketleriyle adeta death strike spamliyor gibiydi.Vastiel Pechvarry'e işaret yaptı . Pechvarry Ravenholdt'dan öğrendiği hızlı bıçaklamalarıyla Saensi durdurmuş gibiydi.
-Saens acı içinde bir çığlık attı. Lament of Highborne 'u kulaklarında hissediyordu.
-O sırada Vastiel cooldownlarının tekrar dolduğunu gördü ve bastı. Saniyeler içinde Komutan Saens yine ölmüştü.
-Etraflarına dolan ork npc lerini kestikten sonra. Saens'in cesedinin başında beklediler. Bu sefer kesin olarak öldüğünü biliyorlardı.
-Ama o sırada Durotarın engin vadileri güneş ışıklarıyla parladı. Vastiel ne yapacağını çok iyi biliyordu. Komutan Saens'in cesedine doğru yaklaşıp seri şekilde X tuşuna basmaya başladı. Pechvarry olanlara anlam veremiyordu. '' Buna T-bag diyorlar. Katedralde öğrenmiştim'' diyerek gülümsedi Vastiel.
- Tam o sırada güneş ışıkları Saensin cesedine vurdu. İnanılmaz bir şekilde ikinci kez hayata dönmüştü.
-''Ebon blade komutanı için bu hiçbir şey'' dedi Pechvarry. Dişlerini sinirden birbirine sürtüyordu.
- Komutan Saens cebinden çıkardığı kış ezgili borazanı öttürdü. Bu ona yüzde on saldırı gücü veriyor olmalıydı.
-Komutan Saens garip bir şekilde artık çatışmadan kaçınıyor gibiydi. Birkaç basit saldırı atıp göletin kenarlarında koşuyordu.
-Vastiel kafasını yukarıya kaldırdı. '' AhHHh IşIK banA güç VeR.'' Kendini hazırladı ve kılıcını sıkıca tuttu.
-Kafasını indirdiğinde Pechvarry Komutan Saensin cesedi üzerinde el sallıyordu. Vastiel hızlıca güçlü skillerini kullanarak geriye kalan ork npc lerini kesti.
- ''What are we if not slaves to this torment ?'' Pechvarry kulaklarını tıkamıştı. Bu emo sesin sahibi Karanlık Leydi Sylvanastan başkası değildi.
- Saens yattığı yerden elini yukarıya kaldırdı ve Karanlık Leydinin rahatlatıcı sesine doğru yükseldi.
-Vastiel ne yapcağını bilmiyordu. ''Lanet olası üçüncü kez canladı dedi''.
-Dakikalar sonra Saens göletin karşısında belirdi. Vastielin dans figürleri bile onu kışkırtmaya yetmiyordu.
-Saens soğuk kanlı bir şekilde düşündü. ''Ehe onları kenara çekersem Overseer agrosu gelir moblara ölürler ehe hehe tehe ''.
-Vastiel Saensin düşüncelerini kavramakta güçlük çekiyordu. Zekası onunla boy ölçüşemezdi ne de olsa.
-Saens yavaşça mobların olduğu taraftan yaklaştı. ''Ehe ehe gelsin bakalım ehe''. Şeytani düşünceler aklını ele geçirmişti.
-Vastiel Saensin muhteşem zekasını hafife alarak ona doğru koştu. ''AhHh ShİkODoro Bana Güç Ver''
-Pechvarry ona gitmemesi için bağrıyordu.
-Vastiel hepsini tek tuşa macroladığı cooldownlarını açtı. Saens ölmek üzereydi ancak planı bitmemişti. Son gücüyle Tüm Orgrimmar npclerini Vastiel'in üzerine saldı.
-Vastiel o sırada bir ses duydu. '' AhHh sALak Bubble +Hs Bas '' ... Bu ses Shikoradoro dan başkası olamazdı. Vastiel son gücüyle taşı çıkarıp sallamaya başladı. Saens ona korkunç bakışlar atıyordu. Adeta bubble çatlayacaktı.
-Saniyeler sonra kendini Golden Lantern tavernasında buldu. Derin bir nefes aldı ve '' Yeni bir plan lazım. Ne yaparsak yapalım tekrar canlanıyor gibi görünüyor. Çok güçlü..''
- Usta suikastçi Pechvarry ise müthiş yetenekleriyle gündüz zamanı Stealth basarak uzaklaşmıştı bile.
-Saens iç geçirdi . Sonraki event onları haklayacağından şüphesi yoktu..

1.RP SONU

EventtenScreenshotlar :
Resmi ekleyen
Vastiel Saensin cesedi üzerinde T-bag yaparken.
Resmi ekleyen
Vastiel ve Pechvarry Goldshire Ateşi adlı dans figürlerini sergilerken. (Uzaktaki DK GENRAL SAENS.)
  • 0

#3 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2013 - 05:54 ÖS

2v1'de güzel kestiniz gearsız DK'yı elinize sağlık.

Not: Yazılan şeylerin RP ile ilgisi yoktur. Sabah rastlantı eseri karşılaştım arkadaşlarla, daldım bende. 2v1'de de doğal olarak kestiler tabi. Ellerine sağlık arkadaşların. Bu tür sataşma konularını yüzyüze gelirsek bir gün, o zamanda sürdürmeni isterim kardeşim. :)

İyi forumlar.
  • 0

#4 Dendrien

Dendrien

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2013 - 09:16 ÖS

Bu tür sataşma konularını yüzyüze gelirsek bir gün, o zamanda sürdürmeni isterim kardeşim. :)

Kısacası: fight me irl nab
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı