İçeriğe git

Resim
- - - - -

Quartz Buff Bar

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 mudvayne87

mudvayne87

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2013 - 07:51 ÖS

Arkadaşlar şöyle bi problemim var. Quartz addonu kullanıyorum fakat sadece targetin bufflar cooldownları gösteriyor kendiminkini göremiyorum. Kendi bufflarımı göstermesi için kendimi targetlemem gerekiyor.

Diğer buff addonlarıda aynı şekilde hiçbiri kendiminkileri göstermiyor sadece targetleri gösteriyor. Tellmewhen hiç çalışmıyor. İnterface addon a tıklayınca not intialize diyor.

Tüm addonları sildim cache wtf addon klasörünü vs yine çözüm olmadı. Ne yapabilirim?
  • 0

#2 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2013 - 06:10 ÖS

Power Auras ı yükle. WoW interface.com da var bu Addon. Addonu yükledikten sonra ayar yapman lazım. Aktif oldugunda görmek istediğin buff ı ekrana bi şekil yardımıyla şılaaaak die çıkarır.atiorum trinket procladi ve çalişmaya başladi. ekranda bi şekil çıkar ve buff bitene kadar geri sayar. (sende anlarsın ki şu anda fazla damage yapabilirim.) ayarlayabilirsen çok iyi yapamassan ben anlatabilirim.

Konu sempojax tarafından 16 Temmuz 2013 - 06:11 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2013 - 06:35 ÖS

Weak Auras kullanabilirsin Trinket-on-use,trinket-proc,talent-proc,absorb shield,HoT vs. için,youtubede bulabilirsin nasıl kurulum yapacağını.
  • 0

#4 mudvayne87

mudvayne87

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 16 Temmuz 2013 - 06:39 ÖS

Sağolun dediğiniz addonların ayarlarına bi bakıyım bu akşam :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı