İçeriğe git

Resim
- - - - -

AH Çılgınlığı...!!!

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Hedgehog-

Hedgehog-

Scout

• Members
  • 129 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 11:53 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar,

Yeni açtığım Monk healer ile birlikte Herb / Insc kasayım dedim ve Insc 600 yaptım, Herb de olmak üzere... Neyse dedim o kadar kastık bari o Glyph'leri AH'ye koyayım...

Arada vakit buldukça telefondan bakıyorum AH ye, bir gelişme var mı diye... Aslında hiç AH ile uğraşan birisi değilim, elime bir şey geçerse eklerim, satılırsa satılır diye...

Fakat her şey o bakmadan sonra başladı... Ne kadar Glyph ekledimse onların 1 copper eksiğine eklemişler hep...

Neyse bende aynısını yapayım dedim... Böyle böyle bildiğin s.dik yarışına dönmeye başladı...

Bu insanlar deli mi?

Hiç pc başından kalkmıyorlar sanırım, 24 saat AH ekranı açık oradan fiyatları takip ediyorlar herhalde...

Tabii bunların yanında ölücü diye tabir edilenler de var, misal olarak 450 golddan bir eşya koydun, senin üzerine millet 1 copper eksik koymaya başlamış, hop birisi geliyor (ölücü) 200 gold yazıyor...

Geçen telefonun şarjı bitti bunun yüzünden :lol: :lol: hırs yaptım... 1 copper eksiğine koymaya başladım ama dayanılacak gibi değil, habire kontrol etmen lazım... Bıraktım bende...

Birde benim hesaba Authenticator bağlı, her seferinde AH için giriş yapmak gerekiyor :lol: :lol:

Oynadığım server da Bladefist, hani daha kalabalık bir server olsa vay halimize :lol: :lol:

Sizde nasıl arkadaşlar :) ne diyorsunuz bu duruma :)

Zaman ayırıp okuduğunuz içinde teşekkür ederim :)
  • 0

#2 Droop

Droop

Legionare

• Members
  • 572 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 11:59 ÖÖ

addonlar var o işler için. en ucuz fiyatın altında koyabiliyosun ayarladığın şekilde. sanırsam bot ile sürekli kontrol edilip halledilebilir o iş. onu geçtim, sürekli satılan itemlarda 1 değil 20 g fark olsa da farketmiyor. o kadar uğraşmana gerek yok.

glyph mevzusunu bilmiyorum tabi hiç. para kasmak için tailor ve fishing yeterli bana göre.
  • 0

#3 Hedgehog-

Hedgehog-

Scout

• Members
  • 129 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 12:42 ÖS

addonlar var o işler için. en ucuz fiyatın altında koyabiliyosun ayarladığın şekilde. sanırsam bot ile sürekli kontrol edilip halledilebilir o iş. onu geçtim, sürekli satılan itemlarda 1 değil 20 g fark olsa da farketmiyor. o kadar uğraşmana gerek yok.

glyph mevzusunu bilmiyorum tabi hiç. para kasmak için tailor ve fishing yeterli bana göre.

Zaten o kadar uğraşmıyorum, hem vaktim yok :)

Ama bot olabilme ihtimalini düşünmemiştim, hani oyunda bot kullanılabiliyor onu biliyorum ancak AH içinde kullanılabildiğini bilmiyordum.

Add-on'lardan haberim var ama kullanmıyorum :lol: :lol:

Tailor ve fishing bir ara başlamıştım ancak yarım kaldılar, olmadı devam ederim onlara... :lol:
  • 0

#4 locik.dayzing

locik.dayzing

Senior Sergeant

• Members
  • 156 İleti
  • LocationHakkari

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 02:59 ÖS

Bot ile mining-herbalism yapanlar mesela 600 e kadar topladığı her madeni atıyor AH'ye önce fiyatları tarıyor sonra 1 copper eksiğine koyuyor. Bot mantığı, sırf bu iş için AH bot var. Ucuzdan tüm itemi toplayıp 5-10 gold üstüne atıyor mesela.
  • 0

#5 MyCRY

MyCRY

Knight Lieutenant

• Members
  • 783 İleti
  • LocationArtvin

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 03:40 ÖS

İhtıyaç molası veriyonmu arada , için dışın oyun olmuş senin. Gold satıcıları bile bu kadar uğraşmıyordur ahla ,1 coper düşük bırakmak niye iyi ,clotları tek tek ayırıp onu aha bırakan var ,ben şahsen 1 er satılanı hiç almam her zaman pahalı oluyorlar , 20 lık slota ulaşmak içinde 8-10 adım atlamak zor oluyor , Bu kişiler AH in pislikleri gibi üremişler .
  • 0

#6 Hedgehog-

Hedgehog-

Scout

• Members
  • 129 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 03:51 ÖS

Evet biraz araştırınca bende buldum, adamlar harbiden AH için de bot yapmışlar...

Özelliklerinde 2'ci sırada bu yazıyor...

- It will post your auctions and undercut others with the amount you wish.
  • 0

#7 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 04:01 ÖS

Low Pop serverlarda bu adamlarla yarışamazssın.Ama High Pop serverlarda kesnlkle böle bişey yok.Ne ucuza satanlar ne senin koyduğundan hemen daha düşüğüne koyanlar flan kesnlkle yok. en dandik saçma sapan eşyayı bile AH de satabiliosun.

İhtıyaç molası veriyonmu arada , için dışın oyun olmuş senin. Gold satıcıları bile bu kadar uğraşmıyordur ahla ,1 coper düşük bırakmak niye iyi ,clotları tek tek ayırıp onu aha bırakan var ,ben şahsen 1 er satılanı hiç almam her zaman pahalı oluyorlar , 20 lık slota ulaşmak içinde 8-10 adım atlamak zor oluyor , Bu kişiler AH in pislikleri gibi üremişler .

Bi Addon kullansan ne o clothaları teker teker 1 e bölmekle uğraşırsın nede 10 sayfa geri gitmek için uğraşırsın. Bu işi addonlar yapıyor. (Auction Lite) ben bunu kullaniom. 1000 tane cloth un olsun 1 er 1er ah ye koymak tek tuş a bakıor. Sadece creating süresi için beklion o kadar.
  • 0

#8 Hedgehog-

Hedgehog-

Scout

• Members
  • 129 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 04:25 ÖS

Ben AH'nin içinde yüzmüyorum ki mola vereyim :lol: :lol: sadece böyle bilmiyordum... Taa bot kullanmaya gidecek kadar :lol:

Şurda kastığım 1 hafta var ya da yok, o da sırf dediğim gibi hırs yapmıştım uyuz oldum tiplere :lol: :lol:

Low Pop serverlarda bu adamlarla yarışamazssın.Ama High Pop serverlarda kesnlkle böle bişey yok.Ne ucuza satanlar ne senin koyduğundan hemen daha düşüğüne koyanlar flan kesnlkle yok. en dandik saçma sapan eşyayı bile AH de satabiliosun.

Bi Addon kullansan ne o clothaları teker teker 1 e bölmekle uğraşırsın nede 10 sayfa geri gitmek için uğraşırsın. Bu işi addonlar yapıyor. (Auction Lite) ben bunu kullaniom. 1000 tane cloth un olsun 1 er 1er ah ye koymak tek tuş a bakıor. Sadece creating süresi için beklion o kadar.

Ben High Pop server da daha fenadır diye düşünüyordum oysa ki ama dediğin gibiyse gayet iyi o zaman :lol: :lol:
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı