İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni ek paket hakkında tahminleriniz

• Please log in to reply
Bu konuya 37 yanıt gönderildi

#1 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 01:02 ÖS

Öncelikle şunu hatırlatarak başlamak istiyorum; Blizzard yaklaşık 2 yıl önce "bundan sonra daha sık major patch ve ek paket çıkaracağız" gibi bir açıklama yapmıştı. MoP ile Blizzard'ın bu açıklamanın arkasında durduğunu gördük. Daha ek paket çıkalı 1 yıl bile olmadan 4. ve muhtemelen son major patch gelmiş olacak.

Şimdi konuya geri dönersek son ek paketle beraber oyundan iyice soğumuş hatta accountunu satmayı düşünen biri olmama rağmen yeni gelecek ek paketi merak ediyorum. Sizce yeni ek paket ne zaman duyurulur, ne zaman çıkar, içeriği ve hikayesi nasıl olur?
  • 0

#2 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 02:30 ÖS

95 lvl sınır olur.Garrosh ta aradan çıkmış olacağından "bence" Horde vs Alliance temalı bir paket olabilir.Tahminen 2015 te son paket gelir 100 lvl sınırı ile Titan a geçeriz diye düşünüyorum.
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#3 ucemden

ucemden

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 02:40 ÖS

wow eskiden çok güzeldi batırdılar oyunu artık sıkılmaya başladım
  • 0

#4 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 03:29 ÖS

95 lvl sınır olur.Garrosh ta aradan çıkmış olacağından "bence" Horde vs Alliance temalı bir paket olabilir.Tahminen 2015 te son paket gelir 100 lvl sınırı ile Titan a geçeriz diye düşünüyorum.

2015'i beklemezler gibi geliyor.

wow eskiden çok güzeldi batırdılar oyunu artık sıkılmaya başladım

son xpac ile gelen daily quest dayatması, lfr ve halen sürükleyiciliği olan bir pvp sistemi oturtamamış olmaları yüzünden ben de soğudum iyice ama yeni expansion ile herşey değişebilir
  • 0

#5 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 09:29 ÖS

son xpac ile gelen daily quest dayatması, lfr ve halen sürükleyiciliği olan bir pvp sistemi oturtamamış olmaları yüzünden ben de soğudum iyice ama yeni expansion ile herşey değişebilir

Her bir expansiondan sonra aynı bekleyiş içinde olduğumuz için oynamaya devam etmiyomuyuz zaten :) Oyunun biraz argo olucak ama anasını bellediler.LFR yi ilk başta olumlu görmüştüm ama bu queue timelar...DPS ler için 1 saatlik bir raid oluyor 2 saat.Daha şu an kuyruktayım 19 dakika ortalama bekleme süresi,57 dakika olmuş sinirlendim cıktım mage imle.PvP zaten hiç bu kadar saçma olmamıştı.Kimin ne olduğu belli değil.PvPde kim tank,kim healer,kim cc kralı,kim sinsi class belli değil.Her classta her özellik var,fazladan bir özelliği olan kazanıyor.Burst desek PvP oynamıyorum mageimle ama PvE 480 ilvl frost mage imle heroism kullanmadan yaptığım burst 523 ilvl PvE gearı olan arms warriorumla aynı single target,warriorla mage ile oldugumdan cok daha iyiyimdir,örnek vermek icin söyledim bunu :) O yüzden patchten patche bu kadar keskin değişiklikler yapıyorlar classlara gelen buffları nerfleri geçtim.Base resillence stat %65 oldu,Pvp power ve resillence gemlerine nerf geldi vesaire..

Atmosfer deseniz hiç sarmıyor artık.Catacylsm döneminde derdim atmosfer sarmıyo beni diye,pandaria ondan da beter.Çizgifilm gibi sevimli sevimli pandalar her yerde :) "Ne işleri var?" diye soruyorum kendime.Cevap veremiyorum.Haritalar aktifliğini çok kısa sürede kaybediyor,bir patchlik ömrü var hepsinin.Yeni pandaria haritalarında da Isle Of Thunder dahil atmosfer çok eksik.Haritaların çoğu çiçek böcekten oluşuyor ya da mamuttan yaktan.Bir Hellfire Peninsula'da kasarken aldığım keyfin yarısını alamıyorum bu haritalarda.Tanıdık simalar yok,tanıdık atmosferler yok.Arkamı dönüp ICC contentının çıktığı günleri düşününce...Arthas ölünce oyun çoktan bitmişti diye düşünmeden edemiyorum...Yazık güzelim oyunu ne hale getirdiler...Şu an sırf arada zaman öldürmek için giriyorum çoğu zaman giresim olmuyor bir fm 2013 ü WoW a tercih ediyorum.Warlock ve Frost mage peti görmesem oynadığım oyunun "warcraft" olup olmadığını yarım saatte bir sorgulayacağım bu derece atmosfer kopuk..

Konuyu biraz saptırdım farkındayım.Ek paket tahminim yok ama temennim var.Umarım TBC deki haritaların atmosferinde olan,tek click oyun tarzından uzaklaşmış,haritaları sürekli aktif ve canlı tutabilen,PvP si daha dengeli ve zevkli,bol bol demon ve undead görebileceğim bir expansion temenni ediyorum :)
  • 1

#6 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2013 - 09:42 ÖS

Her bir expansiondan sonra aynı bekleyiş içinde olduğumuz için oynamaya devam etmiyomuyuz zaten :) Oyunun biraz argo olucak ama anasını bellediler.LFR yi ilk başta olumlu görmüştüm ama bu queue timelar...DPS ler için 1 saatlik bir raid oluyor 2 saat.Daha şu an kuyruktayım 19 dakika ortalama bekleme süresi,57 dakika olmuş sinirlendim cıktım mage imle.PvP zaten hiç bu kadar saçma olmamıştı.Kimin ne olduğu belli değil.PvPde kim tank,kim healer,kim cc kralı,kim sinsi class belli değil.Her classta her özellik var,fazladan bir özelliği olan kazanıyor.Burst desek PvP oynamıyorum mageimle ama PvE 480 ilvl frost mage imle heroism kullanmadan yaptığım burst 523 ilvl PvE gearı olan arms warriorumla aynı single target,warriorla mage ile oldugumdan cok daha iyiyimdir,örnek vermek icin söyledim bunu :) O yüzden patchten patche bu kadar keskin değişiklikler yapıyorlar classlara gelen buffları nerfleri geçtim.Base resillence stat %65 oldu,Pvp power ve resillence gemlerine nerf geldi vesaire..

Atmosfer deseniz hiç sarmıyor artık.Catacylsm döneminde derdim atmosfer sarmıyo beni diye,pandaria ondan da beter.Çizgifilm gibi sevimli sevimli pandalar her yerde :) "Ne işleri var?" diye soruyorum kendime.Cevap veremiyorum.Haritalar aktifliğini çok kısa sürede kaybediyor,bir patchlik ömrü var hepsinin.Yeni pandaria haritalarında da Isle Of Thunder dahil atmosfer çok eksik.Haritaların çoğu çiçek böcekten oluşuyor ya da mamuttan yaktan.Bir Hellfire Peninsula'da kasarken aldığım keyfin yarısını alamıyorum bu haritalarda.Tanıdık simalar yok,tanıdık atmosferler yok.Arkamı dönüp ICC contentının çıktığı günleri düşününce...Arthas ölünce oyun çoktan bitmişti diye düşünmeden edemiyorum...Yazık güzelim oyunu ne hale getirdiler...Şu an sırf arada zaman öldürmek için giriyorum çoğu zaman giresim olmuyor bir fm 2013 ü WoW a tercih ediyorum.Warlock ve Frost mage peti görmesem oynadığım oyunun "warcraft" olup olmadığını yarım saatte bir sorgulayacağım bu derece atmosfer kopuk..

Konuyu biraz saptırdım farkındayım.Ek paket tahminim yok ama temennim var.Umarım TBC deki haritaların atmosferinde olan,tek click oyun tarzından uzaklaşmış,haritaları sürekli aktif ve canlı tutabilen,PvP si daha dengeli ve zevkli,bol bol demon ve undead görebileceğim bir expansion temenni ediyorum :)

yazdıklarının her cümlesine katılıyorum. Özellikle PvP'nin son rezalet hali ve hellfire atmosferi ile ilgili olan kısım. Benim de yeni expansion'dan beklediğim şey tam olarak bu
  • 0

#7 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 27 Temmuz 2013 - 09:16 ÖS

oyunun loresine bakıyorum, tbcde wc3 karakterlerinin neredeyse birçoğu var. Wotlk desen Arthas tek yeter. Cataya bakıyorum Deatgwingin de warcraftın 2. hikayesinde olduğunu görüyorum. Mopa bakıyorum 404 not found. loreyle bi alaka göremedim . blizz amca denizdeki savaşta pandariayı ve pandaları bulduk, kung fu panda gibi oldu Mop ...
  • 0

#8 erkancsk

erkancsk

Senior Sergeant

• Members
  • 204 İleti

Yazma tarihi: 18 Ekim 2013 - 02:50 ÖS

bence bolvarın oturma uzvu hafif hafif karıncalanmaya başmıştır. fısıltılar falanda eksik olmuyordur şimdi kafasında  geri dönelim. yalan yok dalaran ı özledim. :)

• 0

#9 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 18 Ekim 2013 - 06:44 ÖS

geçenlerde youtubeda bir video izlemiştim herifin teki oyun içindeki işaretleri değerlendirip next expansionla ilgili tahminler yaptı  en sonunda kendi fikrini söyledi kendi fikri legion gelicek :D

• 0

#10 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 19 Ekim 2013 - 05:34 ÖS

wolk için denilen (ulan wolku özleyeceğim aklıma bile gelmezdi), cata için denilen (hayır neden başladım bende bilmiyorum, gördük işte dkları harcadılar, dklarla birlikte oyunuda) şeyler şimdi mop için deniliyor. Kabul edelim oyun oyun olmaktan çıktı artık bir ticari araç. Burada eski güzel günler diyen herkes bu araçtan memnun değil fakat araçta bu kişiler için değil zaten. 

Neyse bunlar buraya ait şeyler değil sonuçta. Başka bir başlıkta uzun uzun tartışırız bunları. 

mop'u ilk duyduğumda gülmekten altıma s.çmıştım. 5.4'ten hemen önce gececiler yüzünden başladım. Kabul edelim oyunun atmosferi tam olarak isminin ilk ikinci kısmına uygun. mop tamam mop ama wow ne alaka!! Yani w1, w2 ve w3'ün neresinde "konu"ya dahil olmuş bunlar biri bana açıklasın bir zahmet.

Neyse sözün özü bana göre gelecek paket çinden japonyaya sıçrar ve ninja-samuray-geyşa üçgenine çeker bizi. Lejonmuş sergerasmış unutun onların derim ben en azından 95 için. Onlar 100'de kurtarma sınavı olarak gelir ancak. 

Not: kurtarma sınavı olayı için çok değil blizzin d3'ü kurtarma planlarına bakın yeterli derim. Oyunları geliştirmede finans departmanına ağırlık verirlerse daha çok kurtarma sınavına ihtiyaçları olur. 

Not2: Bu mopun günlük görevlerinden nefret eden birtek ben miyim acaba?? pvp için zorlar, raid için zorlar, kasmak için zorlar... bırakmıyorlarki oyunun tadını çıkaralım.

• 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#11 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 19 Ekim 2013 - 06:18 ÖS

daillyleri bende sevmiyorum hatta çoğunuda yapmadım... :D

• 0

#12 Fox90

Fox90

Üye

• Members
  • 254 İleti

Yazma tarihi: 19 Ekim 2013 - 09:48 ÖS

Bence gene alkol olacak

• 1

#13 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2013 - 03:08 ÖÖ

Bence gene alkol olacak

+1 :D

• 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE

#14 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2013 - 05:33 ÖS

tamam beyler dün rüyamda legion illidan ve deathwingi gördüm demekki lich king gelcek

• 0

#15 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2013 - 07:02 ÖS

8-9 kasımdaki blizzconda expansion açıklanacak .
  • 0

#16 Egzo

Egzo

Sergeant

• Members
  • 73 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2013 - 03:16 ÖS

Blizzard "Dark Below" isminin patentini register ettikten sonra herkes bir sonraki expansion isminin Dark Below olduğunu düşünüyor. Hatta bir çok Lore Story kanalında oyunun hikaye meraklılarının yayınladıkları videolarda da Dark Below ismi üzerinde yoğunlaşıp hc Ra'den kill'i sırasında Raden'in "yerin altına dikkat edin" uyarılarıyla harmanlayarak bir sonraki expansion'ın Burning Legion temalı olduğu görüşünde birleştiler.

Yalnız geçen hafta Olivia Grace Blizzard community managerlarla yaptığı görüşmelerde Dark Below'un çok dalgaya alındığını hatta Blizzard'da bu temanın alay konusu olduğunu söyleyince Dark Below konusunda ben bile şüpheye düştüm. Dolayısıyla ismi Dark Below olmayacak belki ama bu Burning Legion temalı bir expansion görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.

Benim düşünceme göre, bir kere kesinlikle 58-68 arasındaki Outland zonelarına aynı Cata'da olduğu gibi bir revamp gelecektir. Bu değişikliği de mutlaka bir hikayeye bağlamak durumundalar. Dolayısıyla Burning Legion teması oyuna geri dönebilir bu kuvvetli bir ihtimal. Aynı zamanda Level 90+ sonrası yeni kıtalar yaratmak için de Outland Haritası aslında bulunmaz bir yer. Çünkü Dark Portal'e girince havada asılı kalan bir Outland gibi ikinci devasa bir kıtanın olmaması için hiçbir engel yok.

Peki isteğim ne olur? Voljin önderliğindeki Horde karşısında durabilecek daha hırslı bir Alliance. Theramore yıkıldıktan sonra Jaina kıvama geldi. Garrosh ihanetinden sonra cinematic'te Wrynn'de tüm Horde'a "We will end You!" göz dağını verdi.Bir tek şu Anduin - ki kendisi tahtın veliahtı - hala barış peşinde. Onu da çileden çıkaracak tatmin edici bir hikaye. Gerçi onun çileden çıkması zor çünkü annesini öldürdüler, hatta bir ara babasını bile kaçırdılar çocuk yaşta tahta çıkmak zorunda kaldı ama ne yaparsın...

Umut fakirin ekmeği işte.

• 0

#17 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2013 - 03:21 ÖS

benim fikrim jaina proodmoure birinin etkisi altında (lk, sargeras vb) bir portal açıcak ve yeni haritamız orası olcak :D ama neresi olur bilemiycem

• 0

#18 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2013 - 04:03 ÖS

Oyunu ufaktan ufaktan "Titan" lar ile ilişkilendirmek için bir şeyler yapacaklarını düşünüyorum. Sargeras ı devreye sokmak Titanları yeniden Azeroth a çekebilir. Ben Sargeras tan yana kullanıyorum tahmin hakkımı

• 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE

#19 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 25 Ekim 2013 - 11:28 ÖÖ

Legendary quest chainde Wrathion'ın Celestial Red Crane ile konusmasına dikkat edin. 'Birşeyler gördüm alevler tüm Azeroth'u  kaplayacak. Burning legion gözünü tekrardan buraya dikecek' Diğer expansionda kimin geleceğinin referansını veriyor. Burning legion geliyor işte. Sargeras ilk elden gelmez final boss olmaz belki ama en önemli adamlarından biri kesin ana boss olacaktır. Sonuçta Burning legion temalı ve haliyle outland temalı olacak

Konu jujinko tarafından 25 Ekim 2013 - 11:32 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#20 erkancsk

erkancsk

Senior Sergeant

• Members
  • 204 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2013 - 05:32 ÖS

Legendary quest chainde Wrathion'ın Celestial Red Crane ile konusmasına dikkat edin. 'Birşeyler gördüm alevler tüm Azeroth'u  kaplayacak. Burning legion gözünü tekrardan buraya dikecek' Diğer expansionda kimin geleceğinin referansını veriyor. Burning legion geliyor işte. Sargeras ilk elden gelmez final boss olmaz belki ama en önemli adamlarından biri kesin ana boss olacaktır. Sonuçta Burning legion temalı ve haliyle outland temalı olacak

bak bu mantıklı

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı