İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni ek paket hakkında tahminleriniz

• Please log in to reply
Bu konuya 37 yanıt gönderildi

#21 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 25 Ekim 2013 - 05:43 ÖS

Titanlardanda bahsediyor konuşmalarında yeniden yükselme falan gibi şeyler

• 0

Bıraktım yokum

#22 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2013 - 06:59 ÖS

2015`e kadar lorenin tamanlaması lazım ki, Warcraft movie de lorenin tamamını işlerler
  • 0

#23 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 30 Ekim 2013 - 05:52 ÖS

2015`e kadar lorenin tamanlaması lazım ki, Warcraft movie de lorenin tamamını işlerler

Ciddi bir produksiyon olacağı için kesinlikle 2-3 ana düşman gösterip de ertesi filmde bu olaylara değineceklerini bekleme :) Kaldı ki film Warcraft temalı olarak gelecek :)

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#24 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2013 - 06:20 ÖS

tek korkum oyuna ırk olarak oyuncak ayıların gelmesi pandadan sonra neden olmasın diyorum :D

cute-little-teddy-bear.jpg

bakın bineğide hazır

Konu isimsiz755 tarafından 30 Ekim 2013 - 06:23 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -2

#25 Egzo

Egzo

Sergeant

• Members
  • 73 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2013 - 08:43 ÖÖ

Blizzard yeni eklenti paketi için isim patentini aldı. Daha önce yapmış olduğumuz Burning Legion tahminimiz tuttu gibi görünüyor. Blizzcon'da ki kendisine 1 hafta kaldı, detaylarını alıyor olacağız. Yeni ek paketin ismi

"Warlords of Draenor"

• 0

#26 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2013 - 03:13 ÖS

telif haklarını satın aldı. Belki başka bir şeyde olabilir, bunu blizzcon göstericek.
  • 0

#27 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2013 - 02:47 ÖS

http://www.mmo-champ...-map-of-Draenor

Birkaç yerde bu yazı var.

Bu arada her ek paket öncesinde insanlar birden gerçekten çıkacak şeyleri tartışmaya başlıyor ve gerçekten çıkıyor. Sınıf tahminleri tutuyor, ırk tahminleri tutuyor, Blizz belki de bu bilgileri çok inceden sızdırarak nabız yokluyor. Yukarıdaki linkte yeni ırk ve sınıf yok diyor ama yeni pakette Ethereal, Arakkoa hatta Ogre bile gelse şaşırmam artık. Hatta hiç geleceğini sanmıyordum ama demon hunter bile gelebilir hazır Legion ile ilgili bir paket olacaksa? Önceden olsa imkansız falan derdim ama herkes konuştuğuna göre gelme şansları var. Tabii demon huntera diğer sınıflardan ayrı nasıl bir şey koyacaklar(birkaç farklı türün karışımı ilginç bir şey olabilir biraz warlock biraz melee vs.), yeni ırkların modelleri ve hikayeleri vs. yine de her türlü kafamda sorular var.

Onun dışında bayağı bir insan time travel olayından bahsediyor, Draenor zamanına dönülmesi vs. O da ilginç.

#28 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 06 Kasım 2013 - 05:17 ÖS

http://www.mmo-champ...-map-of-Draenor

Birkaç yerde bu yazı var.

Bu arada her ek paket öncesinde insanlar birden gerçekten çıkacak şeyleri tartışmaya başlıyor ve gerçekten çıkıyor. Sınıf tahminleri tutuyor, ırk tahminleri tutuyor, Blizz belki de bu bilgileri çok inceden sızdırarak nabız yokluyor. Yukarıdaki linkte yeni ırk ve sınıf yok diyor ama yeni pakette Ethereal, Arakkoa hatta Ogre bile gelse şaşırmam artık. Hatta hiç geleceğini sanmıyordum ama demon hunter bile gelebilir hazır Legion ile ilgili bir paket olacaksa? Önceden olsa imkansız falan derdim ama herkes konuştuğuna göre gelme şansları var. Tabii demon huntera diğer sınıflardan ayrı nasıl bir şey koyacaklar(birkaç farklı türün karışımı ilginç bir şey olabilir biraz warlock biraz melee vs.), yeni ırkların modelleri ve hikayeleri vs. yine de her türlü kafamda sorular var.

Onun dışında bayağı bir insan time travel olayından bahsediyor, Draenor zamanına dönülmesi vs. O da ilginç.

Demon hunter hero class olarak büyük ihtimal gelecektir. Karışımı warlock ve meele tarzı olur. Şöyle bir hayal etmek gerekirse enhancement shamanın shaman büyüsü değil de fel büyüleri ve warlock tarzı ile dövüşeni gibi düşünebiliriz.

Zaman yolculuğu ve level capin yükselmesi biraz ilginç olacak eğer bu gerçekleşirse bunu da söylemeden edemedim :)

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#29 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 12:40 ÖS

İnternette dolaşan bir spekülasyon vardı, yeni ırk ve sınıfın gelmeyeceğini vs. söylüyordu. Şimdi birisi çıkıp kaynağını söyleyemem ama doğru deyip onu doğruladı. Bakalım doğru çıkacak mı. :D Eğer doğruysa Garrosh zamanda geriye gidecek(Orclar demon blood içmeden önceki zamana).

#30 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 01:03 ÖS

Yuhaaa demon hunter gelsin.
Şu factionları bölme işi gerçekleşse ne güzel olur.
Forsaken ve Death knight ayrı bir birlik olsa. Çok mu uçtum:)
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#31 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 01:06 ÖS

Orclar ayran içsin ^^

• 0

Bıraktım yokum

#32 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 01:55 ÖS

Hemen bir timewalker nick kaptım ne olur ne olmaz :P

• 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#33 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 02:41 ÖS

Blizzard'ın yayınladığı schedule'a göre yeni ek paket bu akşam saat 21.30'da duyurulacak ancak Türkiye saatiyle kaça denk geliyor bilmiyorum. Bilen biri varsa buraya yazabilir mi?

http://eu.battle.net...friday-schedule

• 0

#34 myxomycetes

myxomycetes

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 03:09 ÖS

http://www.mmo-champ...ap-and-Schedule

burdaki linkde guncel bilgisayarındaki saate gore countdown falan var isine yarar snrm

• 1

#35 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 03:11 ÖS

Nefesler tutuldu herkes akşamı bekliyor seviyorum bu heyecanı :)

• 0
THE NORTH REMEMBERS!

#36 myxomycetes

myxomycetes

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 03:27 ÖS

Acıkcası fazla bi beklentim yok.  SC2 turnuvasıni bide RotS icin verilcek yeni bilgileri merak edıyorum. Wow icinde Grom'un tekrar gelecegine dair 2 3 spoiler okudum(tabi fake de olablir),  Warlords of Dreanor contentinde son boss olacakmis falan, bu bilgi dogru cıkarsa ztn wowda gg benm icin

• -1

#37 smyrnas

smyrnas

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 03:34 ÖS

yeni karakter  modellemeri de tanıtılacak .Beni daha çok bu heyecanlandırıyor. muhtemelen orc ve human modellemeri pandaria cinematic te izlediğimiz modeller olacak ama diiğer ırkları zamanla tanıtacaklarmış. ilk başta orc ve human.

Konu smyrnas tarafından 08 Kasım 2013 - 03:38 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#38 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2013 - 04:42 ÖS

Acıkcası fazla bi beklentim yok.  SC2 turnuvasıni bide RotS icin verilcek yeni bilgileri merak edıyorum. Wow icinde Grom'un tekrar gelecegine dair 2 3 spoiler okudum(tabi fake de olablir),  Warlords of Dreanor contentinde son boss olacakmis falan, bu bilgi dogru cıkarsa ztn wowda gg benm icin

grom gelirse bence çok eğlenceli olur. Boss olsa bile arthas illidan vb. karekterleri kestik onu kesince mi wow gg olcak

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı