İçeriğe git

Resim

Hayal kırıklığı

• Please log in to reply
Bu konuya 38 yanıt gönderildi

#21 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 01:32 ÖÖ

Valla ilkini ben de çok beğendim. Amaaaa alıcam valla :D
O değilde human lar bu kadar kaslı mıydı yahu? :P
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#22 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 01:41 ÖÖ

Kemikleri iri:D Zırh giyince şişman gibi duruyorlar
  • 0

Bıraktım yokum

#23 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 09:17 ÖÖ

Dun 2 kiside gordum mavi olan kafaligi. Sirketten giriyorum resimleri goremiyorrum 1. derken hangisinden bahsettiginizi bilemiyorum :) Bunlara pek aldanmayin mesela bu mavi olan kafalik resimdeki gibi durmuyor. hp/mana/rage/enerji nizin yazili oldugu vbe ufak simge halinde kafanizin resminin gozuktugu yerde cok sekil duruyor ancak karakterin uzerinde tam bir rezalet.
Bunun yani sira , blizzard zaten kar amaci guden bir firma ve para kazanmaya calismasi normal. Sadece celestial mounttan kazandiklari para 3 milyon eurodan fazlaydi ilk 1 ay icinde. Adam dogal olarak guzel/ cekici bir item cizecekki millet satin alsin. Ayrica bu durum oyununuzu neden etkiliyor anlamadim. Adamin parasi var almis. Adamin parasi var gold aliyor bot aliyor oyunu bana degil kendine berbat ediyor. Yaptigi seyi kend emegiyle yapmiyor ama ben kendi emegimle yapiyorum benim icin onemli olan bu. Bence bunlari cok kafaya takmaya gerek yok :) oyun bu sonucta cok ciddi bakmayalim zevk almaya calisalim.
  • 0

#24 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 10:01 ÖÖ

Dun 2 kiside gordum mavi olan kafaligi. Sirketten giriyorum resimleri goremiyorrum 1. derken hangisinden bahsettiginizi bilemiyorum :) Bunlara pek aldanmayin mesela bu mavi olan kafalik resimdeki gibi durmuyor. hp/mana/rage/enerji nizin yazili oldugu vbe ufak simge halinde kafanizin resminin gozuktugu yerde cok sekil duruyor ancak karakterin uzerinde tam bir rezalet.
Bunun yani sira , blizzard zaten kar amaci guden bir firma ve para kazanmaya calismasi normal. Sadece celestial mounttan kazandiklari para 3 milyon eurodan fazlaydi ilk 1 ay icinde. Adam dogal olarak guzel/ cekici bir item cizecekki millet satin alsin. Ayrica bu durum oyununuzu neden etkiliyor anlamadim. Adamin parasi var almis. Adamin parasi var gold aliyor bot aliyor oyunu bana degil kendine berbat ediyor. Yaptigi seyi kend emegiyle yapmiyor ama ben kendi emegimle yapiyorum benim icin onemli olan bu. Bence bunlari cok kafaya takmaya gerek yok :) oyun bu sonucta cok ciddi bakmayalim zevk almaya calisalim.

Doğru demiş arkadaş. Oyunu etkilemiyorsa sorun yok. Yakında %100 xp artışıda gelicek gibi duruyor. Makul bir fiyata satıldığı taktirde gayet güzel bir yenilik olur. Blizzard ın 5 classı op 5 classı yerin dibine sokma politikası oyunu bozuyor gerisi tırı vırı şeyler.
  • 0
Resmi ekleyen

#25 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 10:55 ÖÖ

Caster helmleri gibi geldi bana.Benim mainim warrior. Aslında 2.si warriora iyi gider bi onu beğendim ama sonra arkamdan boynuzlu fln derler...Neme lazım :P
  • 0

#26 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 11:19 ÖÖ

sen oyunu birakmak icin bahane ariyorsun
iyi de yapiyorsun, hicbir oyun hickimseye birsey katmaz goturur
ozellikle de ogrenim caginda genclerimizin sosyal olmayi birakip bos zamanlarini PC karsisinda gecirmesi
hem ulkemiz hem de birey olarak kendiniz icin donusu olmayan bir tuzaktir.
bos zamanlarinizda degil surekli oynuyorsaniz ise uzgunum hayatinizin en guzel yillarini caliyorsunuz demektir.
bunu belki de benim yasima gelince anlayacaksiniz
ha diyeceksiniz sen neden oynuyorsun madem bu kadar atip tutuyorsun :)
haklisiniz benim de oynamamam gerekiyor ama ben zaten isim geregi surekli PC karsisinda oldugum icin ikinci bir ekranda AH takibi yapiyorum genelde...

NOT: Eser ne yaptin oyuna dondun mu?
  • 0
Resmi ekleyen

#27 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 12:28 ÖS

ozellikle de ogrenim caginda genclerimizin sosyal olmayi birakip bos zamanlarini PC karsisinda gecirmesi
bos zamanlarinizda degil surekli oynuyorsaniz ise uzgunum hayatinizin en guzel yillarini caliyorsunuz demektir.
haklisiniz benim de oynamamam gerekiyor ama ben zaten isim geregi surekli PC karsisinda oldugum icin ikinci bir ekranda AH takibi yapiyorum genelde...

Ben bu soylemlere katilmiyorum, oyunun goturdukleride var kullanabilirsen getirileride var. Oncelikle inanilmaz bir dil pratigi ve dostluklar kurabilirsin sanal olmayan dostluklardan bahsediyorum. Oyuna 2005 senesinde basladim ve soyle bir ornek vereyim, orta okulda ogrenciyken hocam bana eger simdiki zaman eklerini kullanarak ne oldugu onemli degil bir cumle kurarsam beni inglizce dersinden gecirecegini soylemisti ben bu cumleyi kuramamistim.
Oyuna basladim azim ettim oyunu oynamak icin dil ogrendim ve son 1 senedir yurt disinda yasiyorum elimde ielts den 9 uzerinden 7.5 belgem var buna ek olarak burada yuksek lisans yapiyor ve calisiyorum. Diger bir yandan oyun icinde tanistigim cok adamla yurtdisinda bazi ulkelere tatile gittigimde bulusup gorusmuslugumde vardir.
Oyunun tabiki goturuleride var , cilgin gibi raide daldigim bir donem olmustu yemiyor icmiyor oyun oynuyordum iste o donem hayatimdan birseyler kaybettigimi dusundum. Ama benim kayip olarak dusundugum donemi mutluyum ki ben kazanca cevirmeyi basardim.
Sunu soylemek istiyorum, kafanizdaki bu: oyun cok sey goturur , hemen birakmaliyim bilmem ne laflarini atin kenara ancak; bir denge sart. Hic bir zaman arkadaslariniz cagiriyorsa onlarla bulusmamazlik etmeyin oyun icin kiz arkadasinizi ekmeyin. sosyallikten kacinmayin. Oyun aliskanligi oldugu icin ilk baslarda keske cikmasaydim felan gibi bir duyguya kapiabilirsiniz ama zamanla gececektir.
En iyi guildde olup haftada 5 gun raid yapmana gerek yok, sana uyan bir guilde gir haftada 3 gun raid yap 4 gun sosyal kal. Oyun icindeki hirslarindan uzaklasmaya calis bunun bir oyun oldugunu unutma. Gercek hayatta bile olmayan bir adilligi gidipte sanal bir ortamda arama. Unutmaki hayatta herkes kendi cikarlari icin hareket ediyor. Umarim kendine en uygun yolu bulursun :)
  • 0

#28 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 06:58 ÖS

Dönüş turları atıyorum ya:D Unmerged hesap alıp döncektim kredi kartı otomatik ödemeden hesaptaki parayı çekmiş alamadım. Sıfırdan RaF la başlıycamda bu seferde bankada yada sistemde kayıtlı değil dedi kredi kartına. Başka kartla deneyip açcam snaırım hesabı
  • 0

Bıraktım yokum

#29 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 08:42 ÖS

Dönüş turları atıyorum ya:D Unmerged hesap alıp döncektim kredi kartı otomatik ödemeden hesaptaki parayı çekmiş alamadım. Sıfırdan RaF la başlıycamda bu seferde bankada yada sistemde kayıtlı değil dedi kredi kartına. Başka kartla deneyip açcam snaırım hesabı

unmerged acc alacaksan konusalim benim aldigim bir yerler var ve harbi cok iyi
yarin tatile gidecegim 10 gun marmaristeyim
donuste mesaj atarim sana

gorusuruz
  • 0
Resmi ekleyen

#30 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 08:49 ÖS

Ok görüşürüz abi iyi tatiller.
  • 0

Bıraktım yokum

#31 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 08:34 ÖS

Çok güzeller 3. Çok güzel
  • 0

For The Scourge ! 

#32 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 09:01 ÖS

boynuz dışındakileri oyunda gördüm hiç güzel değiller boynuzu daha görmedim :D
  • 0

#33 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 09:42 ÖS

3.sünü aldım dk'ma baya şekil durdu
  • 0

For The Scourge ! 

#34 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 09:49 ÖS

Bende boynuz olanı human paladin de gördüm sarı bi set ile tamamlamış ama lock ve fire mage daha iyi gider gibi bence :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#35 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2013 - 11:46 ÖÖ

Bildigin tirt tahu bunlar :/
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#36 wow1164

wow1164

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 49 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2013 - 03:15 ÖS

konuyu açan arkadaş haklı bu oyun artık oynanmaz gerçekten çok eskidi zaten
  • 0

#37 tutankhom

tutankhom

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 06:44 ÖS

Bence bu tarz isyanlar esas olarak f2p sistemine gecerlerse çok sayıda çıkar. Hatta bir çok üye bırakır ama 2-3 kat fazlası hatta çok daha fazlası yeni üyeler gelir.

Mmo tarzı oyunlarda en çok parayı kazanan sistem f2p diye biliyorum ben. Blizz de para göz olduğu için adımları başlattı zaten
  • 0

#38 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2013 - 12:40 ÖS

MMO tarzında en çok parayı kazandıran sistem f2p değil aylık sistemdir AMA oyuncular aylık ücretin karşılığını alamazsa, oyun tutulmazsa, çıkışını hatalı, eksik, yanlış yaparsa, balondan ibaretse aylık sistemi çöker. Kurtuluşu f2p'de arar firmalar. Kendimden örnek vermek gerekirse, swtor oynadım iki ay, oyuna para vermedim, aylık ödeme son ay can sıkıntısından yaptım (ki şimdi düşününce gerekte yokmuş). O bir aylık oyun süresi dışında oyuna harcadığım para 15 tl falandır. Gelelim wow'a; geçen hafta çarşamba pandayı aldım, aylık ödeme başlattım, birde üzerine dün (heirloomların gözü körolsun) karakter taşıdım. Beş günde blizze harcadığım parayı sen düşün.

Buradaki olaya gelecek olursak; blizz zaten kozmatik ürün satmıyor mu binek ya da pet?! Bunun ne farkı var??
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#39 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2013 - 12:52 ÖS

Aynen bende heirloom icin migrate yapcam aylik odemede yaptim gitti paralar
  • 0