İçeriğe git

Resim
- - - - -

VIV Online

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 31 Temmuz 2013 - 08:04 ÖS

Merhaba arkadaşlar Oculus Rift ve Razer Hydra 'nın çıkışından sonra ünlü oyun firmalarının yanı sıra bağımsız oyun firmaları , bağımsız oyun geliştiricilerinin kurduğu ekipler kolları sıvadı ve bu iki teknolojiyi bir araya getirerek yeni oyunlar üretmeye başladılar.

Bende 3D Modelleme yaptığımdan dolayı bu yeni alanı fırsat olarak bilip girebilecegim bağımsız bir ekip aramaya başladım ve karşıma VIV Online çıktı. Interaktif bir MMORPG planlayan bu ekibe katıldım ve çok heyecanlı bir serüvene dahil oldum. Sizlerde oyunumuzun nasıl gittigini facebook sayfamızı beğenerek takip edebilirsiniz. Bize grubumuzu beğenerek destek verirseniz çok memnun olurum. Buradan yenilikleri vermeye devam edeceğim ingilizce bilmeyen arkadaşlar için..
  • 0

#2 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2013 - 08:50 ÖÖ

İlk destek benden olsun. Umarım ortaya güzel bir eser çıkar da alternatif oyun arayanlara gün doğmuş olur :)
  • 0

#3 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2013 - 01:33 ÖÖ

Teşekkürler, 7 ay sonra oyunun betasını oynayabileceksiniz :) tabii ozamana kadar oculus rift ve hydra edinirseniz oyundan daha cok zevk alacagınızı dusunuyorum nede olsa bu teknolojiye yonelik yapıyoruz oyunu..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı