İçeriğe git

Resim
- - - - -

Müjde !

• Please log in to reply
Bu konuya 16 yanıt gönderildi

#1 Lumi

Lumi

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 02:13 ÖS

Geçenlerde gogılda geziniyordum imbd deki filmlere bakayım güzel varsa giderim diye. Bir baktım Warcraft yazıyo tarihte belli (2015) herşey İngilizce olduğu için bi şey anlamadım hem alın buyrun siz bakın hem bana çevirebilirseniz iyi olur(Emir olarak görmeyin rica ediyorum) :) http://www.imdb.com/title/tt0803096/

Konu Lumi tarafından 04 Ağustos 2013 - 02:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Dpower

Dpower

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 34 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 02:21 ÖS

2008'de 2011'de çıkacak WOW filmini bekliyorduk. Sonra 2009'da 2013'de çıkacak WOW filmini bekledik. Sonra 2011'de WOW filmi iptal olmuştu. Geçen yıldan itibaren de 2015'de çıkacak WOW filmini bekliyoruz.
  • 0

#3 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 02:33 ÖS

Bu tarz oyunların filmleri ne kadar gecikirse o kadar büyük bir fiyasko olur diye düşünüyorum..Aynısı Quake de olmuştu,filmi çıkacak çıkacak demişlerdi,malum o zamanlar Gladiator filmi bayağı ses getirmişti Russel Crow sözde oradaki baş rol oyuncusunu oynayacaktı (Sarge),dünya çapında da Quake 3 en fazla oynanan multiplayer oyunuydu Counterstrike ,Half Life oyuncu sayısında yarışamıyordu dünya genelinde.Bana şimdiki wowu anımsatıyor,en çok mmorpg oyuncusu olan oyun...Ertelendi ertelendi,hiç tanımadık bir kadroyla, "Doom" adı altında çıktı,çıktıktan 4 ay sonra Avrupa'da insanlar evlerinde paralı sinema kanallarında izlemeye başladı :)

O yüzden fazla bel bağlamayın,çıksa da,Warcraft filmi herhangi bir filmden farksız olacak gibime geliyor.

Quake fanı ve ciddi anlamda zamanında çok profesyönel Quake oyuncusu kitlesi arasında bulunduğum (Günde 13 saat antreman yapardık turnuva önceleri :P ) için o film canımı yakmıştı.Bir de Warcrafttan aynı acıyı çekicez galiba :)

Konu fat1hxxx tarafından 04 Ağustos 2013 - 02:37 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 02:40 ÖS

Sanmam cikacagini yapsalar simdiye kadar yapilirdi
  • 0

Bıraktım yokum

#5 Kriterion

Kriterion

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 03:25 ÖS

Bu arada trailer ın küçük bir kısmı yayınlandı bile geçen comic conda. Ama net e verilmedi.
  • 0

#6 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 03:30 ÖS

Videosu falan varmi koyabilirmisin linki
  • 0

Bıraktım yokum

#7 lycra

lycra

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 04:56 ÖS

WoW'un filminin çıkacağını pek zannetmiyorum zaten 2016'da Project TITAN çıkacak deniniyor, e ozaman niye WoW'a yatırım yapsınlar ki, çıkarsalar şimdiye kadar çoktan çıkardı diye düşünüyorum, ama çılgın bir film yapım şirketi çıkıp, ticari kaygı taşımadan filmi çıkartırsada helal olsun derim, şahsen WoW'un filmini 5 yıldır bekleyenlerdenim...
  • 0

#8 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 05:03 ÖS

WoW'un filminin çıkacağını pek zannetmiyorum zaten 2016'da Project TITAN çıkacak deniniyor, e ozaman niye WoW'a yatırım yapsınlar ki, çıkarsalar şimdiye kadar çoktan çıkardı diye düşünüyorum, ama çılgın bir film yapım şirketi çıkıp, ticari kaygı taşımadan filmi çıkartırsada helal olsun derim, şahsen WoW'un filmini 5 yıldır bekleyenlerdenim...

WarCraft 4 Çıkıcak WoW bittikten sonra... StarCraft tamamlandıktan sonra o ekip WarCraft 4 ve Titan a kaydırılır o arada wow biter WoW takımı WarCraft 4 e geçer diye düşünüyorum tabi arada Diablo eklenti paketi var. ps4 xbox 1 yılı devirince oda çıkar :D
  • 0
Resmi ekleyen

#9 Darking32

Darking32

Moderatör

• Moderators
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 07:34 ÖS

Haydi hayırlısı, yine iş yatmasında.
  • 0

#10 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 07:39 ÖS

Bu sefer daha ciddi adımlar atılıyor film konusunda yönetmen falan belli yani :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#11 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 08:30 ÖS

Tarantino çekmezse izlemem arkadaaş!!
  • 0

Bıraktım yokum

#12 Lumi

Lumi

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 08:51 ÖS

Tarantino çekmezse izlemem arkadaaş!!

tarantino kim :) bende bi ara johnny deep arthas olacak diye duymuştum ama belki animasyonda olabilir...

en son duyduğumda project titan sil baştan olmuştu bu film yüzünden olabilir

Konu Lumi tarafından 04 Ağustos 2013 - 08:53 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#13 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 08:53 ÖS

tarantino kim :) en son duyduğumda project titan sil baştan olmuştu bu film yüzünden olabilir

Şu bizim Tarantino ya Quentin olanı:D
  • 0

Bıraktım yokum

#14 Lumi

Lumi

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 08:57 ÖS

Şu bizim Tarantino ya Quentin olanı :D

haa :) o adamın yönetmeliğini yaptığı her film uçuyor ya :)
  • 0

#15 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 09:01 ÖS

O çekerse kendide oynar ufak bi rollde 3-5dk görünür. :D
  • 0

Bıraktım yokum

#16 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 09:58 ÖS

Konu başlığına itafen Film gene çekilmezse iyi gider bu reklam :D
Müjde müjde bizeeee:P

Konu eseruyar tarafından 04 Ağustos 2013 - 10:01 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Bıraktım yokum

#17 Lumi

Lumi

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2013 - 10:28 ÖS

O çekerse kendide oynar ufak bi rollde 3-5dk görünür. :D

Kesin :) Ama bu adamın tipine uyacak bir rol göremiyorum :)

Konu başlığına itafen Film gene çekilmezse iyi gider bu reklam :D
Müjde müjde bizeeee:P

http://www.youtube.com/watch?v=qspwgyA6B-s

hahaha
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı