İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bayram İndirimi Yapan Bir Site

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Sparrior

Sparrior

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2013 - 12:04 ÖÖ

Arkadaşlar bir bilginiz varmı böyle wow ürünleride dahil bayram indirimi yapan siteler bildiğiniz varsa söylermisiniz

bizim burada bir sitenin satış noktası var sitenin adını söylemek istemiyorum onlardan alışveriş yapmışlığım var ve çok ucuzdu (wow dışındaki oyunlar wow normal parası ile satılıyordu) fakat ödeme parası getirmişler 5 tl mi 10 tl mi ne bayramda gelen paracıklarla ( :D) mevcut paramı birleştirip hem cata hemde game time alacağım bildiğiniz site(ler) varsa söylerseniz sevinirim

Game time'ım biteli 2 hafta olacak ve starter ile oynamaktan bıktım neredeyse horde'daki bütün ırklarını kastım desem yalan olmaz ve aşırı derece sıktı arasıa girip battlenetten karakterime bakıp hasret gideriyorum fakat nafile :/ :D

Konu Sparrior tarafından 07 Ağustos 2013 - 12:07 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Orwell

Orwell

Sergeant

• Members
  • 97 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2013 - 01:57 ÖÖ

Bende geri döndüm yaklaşık 2 hafta önce aceleye geldi pandaria keyini gamermarketten 70 liraya satın aldım.Daha sonra aklıma sanalsaray geldi orda fiyatına baktım 55 lira.Ne sövdüm gamermarkete bilemezsin.15 lira fark mı olur arkadaş.Aynı fark game time fiyatlarında da var.Sanalsarayı tavsiye ederim.
  • 0

#3 Scirocco

Scirocco

Sergeant

• Members
  • 87 İleti
  • LocationLüleburgaz

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2013 - 06:55 ÖÖ

Bende sanalsarayı öneririm. Birçok alışverişim oldu hiçbir sorun yaşamadım. Arada sırada gir takip et indirimleri oluyor.
  • 0

#4 safakck485

safakck485

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2013 - 05:41 ÖS

Ben leveltr diyorum orası daha ucuz
  • 0

#5 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2013 - 06:51 ÖS

cadılar bayramı noel de filan indirim yapıyor blizzard ama sen gidip türkiyede pazar payı nerdeyse %2-3 olan bi firmadan ramazan bayramı indirimi bekleyemessin.
  • 0

#6 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 07 Ağustos 2013 - 07:21 ÖS

Ben leveltr diyorum orası daha ucuz

Ucuzmuş cd keyler ama adamlar WOTLK cd keyid satıyor acaba eskimi o ilanlar. Gerçi öyle olsa MoP cd keyi olmazdı listede. Alırsam ordan alırım bende bakalım

cadılar bayramı noel de filan indirim yapıyor blizzard ama sen gidip türkiyede pazar payı nerdeyse %2-3 olan bi firmadan ramazan bayramı indirimi bekleyemessin.

Ben bu haftasonu ümitliyim belki gene indirim yaparlarda orda alırım diye
  • 0

Bıraktım yokum

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı