İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bir Sonraki Content Level Cap 100 Olabilir

• Please log in to reply
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

#1 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2013 - 03:01 ÖS

Merhaba arkadaşlar.

Mmo-Champion sitesine bugün düşen bir haber ve fotoğraf bir sonraki contentin level capinin 100 olacağına dair ipuçları veriyor. Malum, yeni gelecek olan raidin son bossu garrosh olacak. Yayınlanan habere göre Garrosh' un dropları arasında heirloom itemler var. Bu itemler raid finder seviyesinde düşmeyecek olup Normal, Heroic ve Flexi zorluk seviyelerinde düşebilecek. İtemlerin Açıklamalarına bakarsanız kullanılabilecek level aralığı 90-100 olarak görünüyor. Tabi ki kesin bilgi değil ama 95 level olamadan direkt 100 level a kasabiliriz gibi görünüyor.

http://imgim.com/heirloomboas.jpg

http://media.mmo-cha...eirloomBoAs.jpg

Konu lAmonRA tarafından 08 Ağustos 2013 - 03:02 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

#2 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2013 - 03:30 ÖS

ben oyunun 120 lvl da bitecegini duymustum. Ama oyunun bitmesinede 2 tane genisletme paketi kaldiginida duymustum 30 lvl 2 paket pek mantikli gelmiyor ama bir sonraki pakette level siniri 100 olacak.
  • 0

#3 Sparrior

Sparrior

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2013 - 03:37 ÖS

Hocam daha 90 olamadık 100'e mi çalışacağız birde :D
  • 0

#4 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2013 - 07:17 ÖS

Drop olması iyi olmuş. Bide 90lvelde kullanılacak sanırım bu. 1-100değil
  • 0

Bıraktım yokum

#5 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2013 - 07:35 ÖS

-

Drop olması iyi olmuş. Bide 90lvelde kullanılacak sanırım bu. 1-100değil

Kesinlikle.
Kullanılabileceği level aralığı 90-100.
  • 0

#6 RLocksley

RLocksley

Sergeant

• Members
  • 74 İleti
  • LocationOutland

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2013 - 12:53 ÖÖ

expesion gelmeden 1 ay önceden verseler loomları güzel olur aksi halde Leveling mi loom farm mı derken ikisinin arasında kalabiliriz.birde f2p söylentileri ne kadar gerçektir bilemem ama f2p olduğu anda bırakırım diye düşünüyorum oyuncu kalitesi yeterince düştü oyunun f2p olduktan sonraki halini görmek istemem açıkçası
  • 2

#7 Hedgehog-

Hedgehog-

Scout

• Members
  • 129 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2013 - 12:54 ÖÖ

Bari eski Heirloomları da 1-90 yapsınlar :lol: :lol:

Birde drop rate'leri acaba ne kadar olacak?
  • 0

#8 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2013 - 01:06 ÖÖ

expesion gelmeden 1 ay önceden verseler loomları güzel olur aksi halde Leveling mi loom farm mı derken ikisinin arasında kalabiliriz.birde f2p söylentileri ne kadar gerçektir bilemem ama f2p olduğu anda bırakırım diye düşünüyorum oyuncu kalitesi yeterince düştü oyunun f2p olduktan sonraki halini görmek istemem açıkçası

Hüloğğğğğğğ aynen bende bırakırım zaten
  • 0

Bıraktım yokum

#9 RLocksley

RLocksley

Sergeant

• Members
  • 74 İleti
  • LocationOutland

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2013 - 02:53 ÖÖ

Hüloğğğğğğğ aynen bende bırakırım zaten

#DirenPre-paid
  • 1

#10 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2013 - 03:35 ÖÖ

f2p durumu ile ilgili bilgi verilmiyor doğal olarak ama oyuna eklenecek ingame store ptr da aktif şu an. Şimdilik meslekler yoluyla elde edilemeyen elixir ler eklenmiş ama ileride neler eklenir onu bilmek pek mümkün değil. Mevcut durum da aslında rahatsız edici çünkü bu tür ingame store lar genelde f2p oyunlarda görmeye alışık olduğumuz manzaralar.
  • 0

#11 RLocksley

RLocksley

Sergeant

• Members
  • 74 İleti
  • LocationOutland

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2013 - 03:45 ÖÖ

umarım blizzardın düşüncesi diğer f2p oyunlar gibi game store üzerinden para kazanma amacı değildir.Bu tür oyunlar game store'de aşırı fark yaratan üstünlük sağlıyan belirli itemlar satar ve insanı almaya mecbur bırakır buda çılgınlar gibi insana para harcatır farkında olmadan.Fakat böyle bir durum söz konusu olursa inanın bana şu anki oyuncu sayısının %10 'u bile kalmaz oyunda özelikle MOP paketinden sonra...
  • 0

#12 mefioxa

mefioxa

Senior Sergeant

• Members
  • 297 İleti

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2013 - 01:15 ÖS

80e kadar f2p olabilir aslinda zaten yeterince sacmalamislar.... Level almanin hicbir zorlugu kalmamis resmen kendimizi gezdiriyoruz...
  • 0

#13 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2013 - 09:53 ÖÖ

Lvl 100 olursa wow'u bırakırım eskiden ne güzel 80'e 1 haftada kasardık şimdi mübarek kaskas bitmiyor bide 100 lvl gelecek
#direnege
  • 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı