İçeriğe git

Resim
- - - - -

Frapsda video boyutu küçültme

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 Nfinty19

Nfinty19

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 11 Ağustos 2013 - 10:33 ÖÖ

Arkadaşlar video programı sormak için bir konu açmıştım fraps cevabını aldım ve ordada boyut küçültmeyi sormuştum ama cevabı pek anlamadım.Movie maker kullanarak yağabilirsin demişti.Movie makerla yapıyorum iyi hoş,dün 15 dk lık bir video çektim 30 gb ı 300 mb a indiriyor ama sorun,O movie maker dosyası dururken fraps klasöründe bulunan video silinmiyor shift delete yapıyorum silindi gibi gözüküyor klasörü kapayıp açıyorum yine orda.Denedim movie maker dosyasını silince o 30 gb lığıda silebiliyosun.Yani sorun şu ben nasıl o videonun boyutunu küçültcem ?
  • 0

#2 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 11 Ağustos 2013 - 12:34 ÖS

Video boyutunu küçültmeyi öğrenmişsiniz, sadece ana dosyayı silememişsiniz.
Movie makerda videonuzu bi önceki başlıkta belirttiğimiz gibi kaydedin, proje olarak kaydetmeyin. Proje olarak kaydederseniz ana kaynak dosyasını korumaya alması muhtemel.

Proje olarak kaydetmeseniz bile, movie maker programı açıkken ana kaynak dosyasını silemezsiniz. programı kapattıktan sonra silmeyi deneyin.
  • 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#3 Hayvansi Terlik

Hayvansi Terlik

Knight

• Members
  • 350 İleti

Yazma tarihi: 11 Ağustos 2013 - 12:41 ÖS

Eğer alternatif bir video programı istersen, Bandicam öneririm.Bana göre frapsten daha kaliteli video çekiyor ve videoların kapladığı boyut fraps'e göre çoooooook küçük.
  • 0

vLGYbD.gif

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı