İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ra-den

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 03:07 ÖÖ

Ra-den, bir titan koruyucusu.
Görevi mogushan vaults'da bulunan device of nalaksha'yı korumak iken Thunder king tarafından güçleri sömürülüp hapsediliyor.

Resmi ekleyen

Dominance offensive görevlerini yaparken Divine bell diye çok güçlü bir relicten bahsedilir. Thunderking'e gücünü veren bu reliği horde'lara geçmesin diye alliance alıkoyar, ancak sunreaver elflerinin yardımıyla horde'lar tekrar ele geçirir, ve garrosh bu reliği kullanarak şu anki haline dönüşür. Bu dive bell, ra-den'in etinden yapılmıştır. (flesh of the makers diye geçer oyunda) Hatta ra-den'in modeline baktığınız zaman kesilmiş et parçalarını görebilirsiniz.

Kanıyla da (anima diye geçer) dark animus gibi yarı mekanik yarı canlı yaratıklar üretilmiştir. Bu kan aynı zamanda primordius'un evrim geçirmesini sağlamıştır.

Fight sırasındaki konuşmalarını da çevirelim, çünkü elimizde başka da bir bilgi yok bu titan guard ile ilgili.

Giriş
"Yüzyıllarca karanlıkta, sadece işkence çığlıklarının delip geçtiği bir sessizlikte bekledim. Rüyalarım, uyanan kabuslardı.
Gözünüzdeki toy umutları görebiliyorum... Şimdi benim kurtarıcım olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?
O küstah merhametinizi kalbinizden atın ve kendinize acıyın, çünkü yakında benim ızdırabımı anlayacaksınız.

Bu çarpık dünya kurtarılma sınırını çoktan aşmış, kandırılmış kahramanların bile yapabileceği bir şey yok. Bu kirliliğin tek çözümü... Yıkım.
Ve yıkım şimdi başlıyor."

Aggro
"Sizinle işim bittiğinde, tüm dünyayı temizlemeden rahatlamayacağım. Şimdi yok olun!"

Ölümcül saldırı
"Kendi yaşam özünüzün size ihanet ettiğine şahitlik edin."

Faz 2
"Hala zaferin mümkün olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ha! Aptallar!"

Birini öldürünce
"Kaçınılmazı kabul et."
"Komik, kazanabileceğine cidden inanmıştın."

Berserk
"Sizler bu dünyanın sunabileceği en iyiler misiniz? Dünyanın harabeye dönmesine şaşmamalı."

Zafer
"Durun! Ben... Ben sizin düşmanınız değilim. Siz çok daha güçlüsünüz, Ondan* çok daha güçlü... Sanırım haklısınız. Belki de hala umut vardır.
Ancak gitgide büyüyen karanlık bir uçurum yaklaşıyor, geniş, uçsuz bucaksız, ve sadece tüketen... Bu lanetli süreci durdurabileceğinize inanmıyorum. Ama deneme hakkını kazandınız. Elveda."

*ondan diye bahsedilen lei-shen
http://www.youtube.com/watch?v=1gU6_5OIk60"]http://www.youtube.com/watch?v=1gU6_5OIk60

Konu Powah tarafından 13 Ağustos 2013 - 03:14 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 08:02 ÖÖ

Eline saglik ;)
  • 0

Bıraktım yokum

#3 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 03:01 ÖS

guzel paylasim olmus. Ra-den candir.
  • 0

#4 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 09:29 ÖS

Bu titan koruyucular ne çekti böyle ya.
Karizma duruyor, LFR takıldığım için olsa gerek bunu hiç görmedim merak ettim şimdi.
Teşekkürler,
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı