İçeriğe git

Resim
- - - - -

The Dark Below , Yeni WOW expansion?

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 06:01 ÖS

Blizzard görünüşe bakılırsa "The Dark Below" isminin kullanım haklarını satın almış , yaklaşmak üzere olan gamescom'da yeni D3 expansionu olarak görebiliriz ya da Blizzcon'da yeni WoW expansion'u olarak.

Resmi ekleyen

"The Dark Below" WOW'un lore'unda zaten yer alıyor buda bir WOW expansion'ı olmasını çok olası kılıyor , yazanlara göre Twisting Nether için başka bir isim olabilir veya infernalların ve iblislerin bulunduğu bir mekan , kısacası bir Burning Legion expansion. Aynı anda Azshara'nın end boss olduğu ve nagaları konu alan bir expansion olabilir ama henüz hiç bir şey kesin değil :P

Konu Pechvarry tarafından 13 Ağustos 2013 - 06:42 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Erodion

Erodion

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 10:44 ÖS

The Dark Below,Twisting Nether'da iblislerin tutulduğu yer diye biliyorum.Ancak bu iblisler Burning Legion üyesi değilmiş.Çağrılan warlock petleri gibi örneğin.
  • 0

#3 Hedgehog-

Hedgehog-

Scout

• Members
  • 129 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2013 - 10:23 ÖÖ

Yeni WOW expansion'u olacağı kesin gibi sanki çünkü Diablo 3 expansion pack'in ismi Reaper of Souls olarak açıklandı.

http://us.battle.net...eaper-of-souls/
  • 1

#4 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2013 - 10:42 ÖS

expansion hakkında biraz konuşulması lazım. Mesela maceracılara kim yardım edicek, expansion bossu sergeraa mı olacak yoksa başka kim olacak, Medivh gelicek mi, Level cap kaç olucak, yeni race yada class gelicek mi, yorumlarınızı bekliyorum.
expansion hakkında biraz konuşulması lazım. Mesela maceracılara kim yardım edicek, expansion bossu sergeraa mı olacak yoksa başka kim olacak, Medivh gelicek mi, Level cap kaç olucak, yeni race yada class gelicek mi, yorumlarınızı bekliyorum.

Konu kurtlar1971 tarafından 20 Ağustos 2013 - 10:43 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 spinaker

spinaker

Sergeant

• Members
  • 148 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2013 - 11:32 ÖÖ

Yeni genişleme paketinin ismi olma olasılığıı oldukça yüksek, malum gelecek hafta şu anki genişleme paketinin son patch'i yayınlanacak. Ekim'in 22'sinde ise LFR olarak son bölüm açılacak

Son iki genişleme paketine baktığımızda LK'da da DS'de de herkes son bossları kesebilsin diye Blizz amca raid'lerde kolaylaştırma yoluna gitmişti. Bu pakette de aynı şeyi yapacaklarını düşünüyorum. Sanırım aralık ayı içinde bosslara basitleştirmeler gelir. 

Muhtelemelen sömestir tatili sıralarında yeni genişleme paketi üzerine konuşuyor olacağız, ve gelecek sene yaz tatilinde ise sabırsızlık ile gelecek paketi bekliyor olacağız :)

Olası yeni pakette yeni bir ırk ve class olacağını sanmıyorum. Genişleme paketleri ile dikkat ettiğimizde gelen yeni bölgelerin büyüklükleri bir öncekinden çok daha büyük oluyor.  Bunun nedeni ise malum level atmamak için toplamamız gereken experience'ları sağlayacak görev zenginliğini sağlayabilmek açısından. Dolayısı ile yeni genişleme paketinde yine 5 level yükseliriz gibi geliyor ama bununla beraber yap boz oyununa dönen talent sistemi yiye köklü şekilde değişecektir :(

Daha önümüzde çok uzun günler var, zaman gösterecek oyunun nasıl ilerleyeceğini ama emin olduğum tek birşey var biraz öncede belirttiğim gibi.

LK'dan önce de Cata'dan önce de MoP'dan önce de konuşulan konular/başlıklar gelecek yeni patch'den önce de yine konuşulacak ve açılacak :)

- Blizzard saçmaladı bu sefer,

- Oyunu b*k ettiler,

- Bırakıyorum oyunu bu oyun artık oynanmaz....

• 2

Dwarf,
Yes they are stubborn and prideful.
But when speaking of dwarf, there is really only one thing to remember;

"Dwarfs, quite simple, are born for BATTLE"
citation

#6 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2013 - 02:20 ÖS

Her Expansion'dan sonra denilen clasic şeyler . WoW oynanır mı hala, wow arthas ölünce bitti , hala wow diyenler var ...

Talent sistemine bi düzen getiremediler hakikaten, catada değişti, mopta değişti, TDB'de de değişirse oyuncular nasıl ayak uyduracak .

Bu arada aklıma bi kişi daha geldi ; Khadgar ... Warcraft'ın Son Bekçi kitabında da çok bahsedililyor. bu kişiyi sadece Sharrath citye görebiliriz ve oyundaki yeri çok az diye biliyorum. Dark Portal'ın 2. savaş (?) sonlarında kapatarak savaşı bitirmişti . Yani burda kasdettiğim Dark Portalı kapatabilen, Ve de Medivh'in içindeki Sargeras'ın Ölürebilen bi kişinin Önemi diye çok az ? bunu anlamak zor.

TDB'de Khadgar'ı öne sürse iyi olurlar. Zamanında Outland'a gitmişti. oradan da Dark Below'a gidip Sargeras'ı gene öldürebilir Belki ...

• 0

#7 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2013 - 12:00 ÖÖ

Yeni genişleme paketinin ismi olma olasılığıı oldukça yüksek, malum gelecek hafta şu anki genişleme paketinin son patch'i yayınlanacak. Ekim'in 22'sinde ise LFR olarak son bölüm açılacak

Son iki genişleme paketine baktığımızda LK'da da DS'de de herkes son bossları kesebilsin diye Blizz amca raid'lerde kolaylaştırma yoluna gitmişti. Bu pakette de aynı şeyi yapacaklarını düşünüyorum. Sanırım aralık ayı içinde bosslara basitleştirmeler gelir. 

Muhtelemelen sömestir tatili sıralarında yeni genişleme paketi üzerine konuşuyor olacağız, ve gelecek sene yaz tatilinde ise sabırsızlık ile gelecek paketi bekliyor olacağız :)

Olası yeni pakette yeni bir ırk ve class olacağını sanmıyorum. Genişleme paketleri ile dikkat ettiğimizde gelen yeni bölgelerin büyüklükleri bir öncekinden çok daha büyük oluyor.  Bunun nedeni ise malum level atmamak için toplamamız gereken experience'ları sağlayacak görev zenginliğini sağlayabilmek açısından. Dolayısı ile yeni genişleme paketinde yine 5 level yükseliriz gibi geliyor ama bununla beraber yap boz oyununa dönen talent sistemi yiye köklü şekilde değişecektir :(

Daha önümüzde çok uzun günler var, zaman gösterecek oyunun nasıl ilerleyeceğini ama emin olduğum tek birşey var biraz öncede belirttiğim gibi.

LK'dan önce de Cata'dan önce de MoP'dan önce de konuşulan konular/başlıklar gelecek yeni patch'den önce de yine konuşulacak ve açılacak :)

- Blizzard saçmaladı bu sefer,

- Oyunu b*k ettiler,

- Bırakıyorum oyunu bu oyun artık oynanmaz....

60 iken pvp yapıp herkes gm olmuştu vay beeeeeeeee

her ek paketten önce o pvp yaptığım günleri özlerim.o beklenti çok büyük tü

her ek paketten önce de oyunu bok ettiler diye herkez kızar 

bıktım bu oyundan :)

• 0
yandex in google out.android in microsoft out.tesla in edison out.

#8 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2013 - 07:59 ÖÖ

genelde bu sikayetleri patch sonuna kadar ancak class'ina zar zor hakim olmus kisiler soyluyor ^^

adam ancak alisiyor bi bakiyo yeni patch, yeni sistem ee hakli :)

blizz su isi biraz yavastan alsa adam arena master ama dinleyen kim :P

• 0
Resmi ekleyen

#9 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2013 - 10:12 ÖÖ

genelde bu sikayetleri patch sonuna kadar ancak class'ina zar zor hakim olmus kisiler soyluyor ^^

adam ancak alisiyor bi bakiyo yeni patch, yeni sistem ee hakli :)

blizz su isi biraz yavastan alsa adam arena master ama dinleyen kim :P

içimden geçen özelimi paylaşmışım laf  sokmak için hazır kıtamısın !

• 0
yandex in google out.android in microsoft out.tesla in edison out.

#10 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2013 - 10:34 ÖÖ

sana soylemedim hepsinerede, eger sana soylemis olsam yazdiklarindan alinti yapardim.

diger taraftan haklisin laf sokmak icin soyledim

ama patch notlarini okumayan, 1-2 haftalik donemde hic deul wargame atip kendini hazirlamayan, birak diger class'larin yeni ozelliklerini, kendi class degisikliklerini bile bilmeyen yuzlerce binlerce oyuncuya soyledim.

insan yoruluyor ayni sikayetleri surekli ayni tip insanlardan duymaktan...

• 0
Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı