İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow Mount Dupe 5.3 Aciklamali

• Please log in to reply
Bu konuya 32 yanıt gönderildi

#1 Kabbalah

Kabbalah

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 06:11 ÖS

Merhaba arkadaslar, Ben Us serverinda oynuyorum ve Us serverlinda cok populer olan dupe methodunu paylasmak istiyorum, bu yontem ile cok rahat gold cap olabilirsiniz.Patch 5.4 ten once dilediginiz kadar TCG mountu ( Spectral Tiger, Whooly white rhino etc) dupeleyebilirsiniz.Anlatima gecmeden once sunu soylemek istiyorum bu yontem 100% safetir kimse sizi sikayet etmedigi surece bir problem yasamazsiniz.Ayrica diger mount tiplerindede kullanilabilir sadece Binds when it used olmasi yeterlidir.

Step 1

Bir tane Battle net acc icine 3 tane ayri wow hesabi aciyoruz.Account A log in oluyoruz ve Acc B ayni zamanda aciyoruz.Acc A ile mountu aliyoruz Ah den veya Tcg kodunu girip Mountu cantamizin icine koyuyoruz.Cantamizin icine koyduktan sonra Mountu kullaniyoruz.

Step 2

Bu zaman zarfi icinde Acc B online olmak zorunda ayni zamanda.Cabukca Acc A ile Gm a ticket aciyoruz ve diyoruz ki " you accidently learned the wrong mount and that you wish it unbound ".

Step 3

Acc A ve B yi offline aliyoruz ve Gm in bize mail atmasini bekliyoruz.Mail gelene kadar bir sure bekleyeip Acc B ile online oluyoruz, eger posta kutunuzda gmden mail geldiyse basardiniz demektir.Maili acmadan once Acc B online iken Acc C ile online oluyoruz.Maili orda da goruceksiniz ama sakin acmayin.Acc C log and relog yapiyoruz ( Acc B hala on )

Final Step

Simdi Acc A yi online yapiyoruz ve Mount in the mail :) Acc B yi online yapiyoruz 2 tane mail from gm den icinde mount.Acc C yi online yapiyoruz ve 3 tane mail .

Evet artik 5 tane mountumuz oldu.... Spectral tigeri kullandiginizi ve bu yontemi yaptiginizi dusunursek 5 tane spectral tiger 400K goldan ne kadar eder hesaplayin..

Ben bu yontem ile Spectral tiger cub ve butun Tcg mountlari dupeledim farkli acc lerden.

5.4 gelmeden once gold cap olmasinizi tavsiye ederim.Eger sorunuz olursa size Battletagimi verebilirim ama unutmayin Us te oynuyorum.

Bu yontemi internette 2 bin Dollar gibi komik bir rakama satiyorlar ve ben Turk kardeslerimle paylasmak istedim.Umarim yardimci olurum.

Onemli note : Bu yontem private serverlar icin Degildir, Offical Wow serverlari icindir.
  • -3

#2 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 06:23 ÖS

Serefsizlik yapmak isteyenler icin bire bir.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#3 smyrnas

smyrnas

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 06:28 ÖS

oyunda gold dertmi? eskisinden kolay kasılıyor artık riske girmeye değmez.
  • 0

#4 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 07:36 ÖS

Permanent banı bişekilde ye de sonra gm e 'I accidently dupe mount please unlock my account please I won't do it again please' diye ticket atarken bul kendini :) Aynı şeyden dolayı arkadaş banlandı. Ayrıca Gmler de bir ikiden sonra kanmazlar buna
  • 1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#5 Orwell

Orwell

Sergeant

• Members
  • 97 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 07:39 ÖS

Güzel taktik ama riski yüksek.Bir oyun için bu kadar uğraşa girmeye de gerek yok bence :D
  • 0

#6 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2013 - 09:27 ÖS

arkadaş bir bitmediniz demekle yetiniyorum :)
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#7 Sogancucugu

Sogancucugu

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2013 - 03:21 ÖÖ

knight online sandılar iyice wowu inşallah hepiniz ban yersiniz :)
  • 0

#8 Kabbalah

Kabbalah

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2013 - 03:41 ÖÖ

Ayrica isteyen olursa Arena Rating Exploit olayinida aciklarim arkadaslar sorunsuz bir sekilde 2400 e kadar exploit ile cikabilirsiniz :) Alt tarafi bir oyun eglenmenize bakin
  • -1

#9 sparkan

sparkan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2013 - 04:30 ÖÖ

GM'ler itemları manuel olarak yollarken accounta değil karaktere yollayabiliyorlar. Maturşka gibi accountlara fazladan mount gitmesi saçma geldi. Eğer doğruysa bile boşuna report etmeyin. Store'u etkileyen bir açık değil. En son sefer de olduğu gibi piyasa tepe-taklak olmadan kıllarını kıpırdatmazlar.

Konu sparkan tarafından 14 Ağustos 2013 - 04:53 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#10 MyCRY

MyCRY

Knight Lieutenant

• Members
  • 783 İleti
  • LocationArtvin

Yazma tarihi: 14 Ağustos 2013 - 11:21 ÖÖ

Bütün bunlar ne için , hille yolu ile bir binek almak için mi , sizdeki bu hille sevdalığını çözemedim giiti.insanlara faydası olacak şeyler paylaşın
  • 0

#11 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2013 - 09:50 ÖÖ

Güzel taktikler ama bana göre değil
  • 0

For The Scourge ! 

#12 Esteva

Esteva

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2013 - 12:32 ÖS

acık anlaşılınca direk toplu ban blizzard acımaz daha once toplu ban lar cok oldu gecmıse bakarsak :)
  • 0

#13 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2013 - 12:32 ÖS

Ayrica isteyen olursa Arena Rating Exploit olayinida aciklarim arkadaslar sorunsuz bir sekilde 2400 e kadar exploit ile cikabilirsiniz :) Alt tarafi bir oyun eglenmenize bakin

E acikla bari onun icinde bir kac account gerekcek heralde :P

Konu restoshaman tarafından 15 Ağustos 2013 - 12:32 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#14 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2013 - 12:54 ÖS

E acikla bari onun icinde bir kac account gerekcek heralde :P

Yav arkadaş sen de hem diyorsun ki insancıklara arena master oldum charımı kendim kastım boost değil diye tartışıyon. Gold ile boost konusu açtın, arena ve pvp boost ile ilgili konularda olumlu yorum yaptın , şimdi de madem progressini tamamlamışsın hile hurdaya ne gerek var ?:D Rencide etmek için söylemiyorum çünkü bunu sadece açılan konular verilen yorumlar belli diye söylüyorum yahni gördüğümü söylüyorum sakın beni yanlış anlama :) Sonra yarın bir gün pvp veya rbg grubu bulmaya çalışırken zorluk yaşarsın forumda, hele ki böyle exploit peşine düşersen.. aman diyim :)
  • -1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#15 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2013 - 04:11 ÖS

Yav arkadaş sen de hem diyorsun ki insancıklara arena master oldum charımı kendim kastım boost değil diye tartışıyon. Gold ile boost konusu açtın, arena ve pvp boost ile ilgili konularda olumlu yorum yaptın , şimdi de madem progressini tamamlamışsın hile hurdaya ne gerek var ?:D Rencide etmek için söylemiyorum çünkü bunu sadece açılan konular verilen yorumlar belli diye söylüyorum yahni gördüğümü söylüyorum sakın beni yanlış anlama :) Sonra yarın bir gün pvp veya rbg grubu bulmaya çalışırken zorluk yaşarsın forumda, hele ki böyle exploit peşine düşersen.. aman diyim :)

Yav meraktan soruyorum ne dicek diye . gold derken satis diyorsan bi ara paraya ihtiyacim vardi acil ama gerek kalmadi sonra . Ben o arkadasin guvenirligi icin yorum yaptim . Charini bilmeyenler boost atiyorsa yinede zaten gereksiz bir kisilik o derim bak nerden nereye geldi gene konu :P

Arkadas bir aciklasin bakalim
  • 0

#16 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2013 - 05:02 ÖS

Yav meraktan soruyorum ne dicek diye . gold derken satis diyorsan bi ara paraya ihtiyacim vardi acil ama gerek kalmadi sonra . Ben o arkadasin guvenirligi icin yorum yaptim . Charini bilmeyenler boost atiyorsa yinede zaten gereksiz bir kisilik o derim bak nerden nereye geldi gene konu :P

Arkadas bir aciklasin bakalim

http://www.wow-turk....lmak-istiyorum/

Bu konu senin konun işte dostum? Gold ile rbg boost nie almak istiyordun? :P paraya ihtiyacım vardı diyorsun alakayı çözemedim? madem masterdin bu konulara ve isteklere niye giriştin peki ? Hani çelişki var demeye çalışıyorum, ha bak ben rencide etmiyorum ; ama hani o zaman kendini yanlış anlatıyorsun diyebilirim, gerçi bu konunu okuyunca pek ihtimal vermiyorum, ya da var birşeyler ben sadece söyledim. Postun da burda, ben gördüğümü analiz ederim.

Arkadaşının o konuyu açıklamasına gerek yok, ben onu anlayabilirim çünkü sadece yorum yazmak, destek çıkmak istemiş de olabilirsin, ama bu konu ayrı. Su yukarıya yapıstırdığım konuya verebileceğin açıklamayı duymak isteriz şahsen ?

Konu jujinko tarafından 15 Ağustos 2013 - 05:04 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#17 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 15 Ağustos 2013 - 11:48 ÖS

http://www.wow-turk....lmak-istiyorum/

Bu konu senin konun işte dostum? Gold ile rbg boost nie almak istiyordun? :P paraya ihtiyacım vardı diyorsun alakayı çözemedim? madem masterdin bu konulara ve isteklere niye giriştin peki ? Hani çelişki var demeye çalışıyorum, ha bak ben rencide etmiyorum ; ama hani o zaman kendini yanlış anlatıyorsun diyebilirim, gerçi bu konunu okuyunca pek ihtimal vermiyorum, ya da var birşeyler ben sadece söyledim. Postun da burda, ben gördüğümü analiz ederim.

Arkadaşının o konuyu açıklamasına gerek yok, ben onu anlayabilirim çünkü sadece yorum yazmak, destek çıkmak istemiş de olabilirsin, ama bu konu ayrı. Su yukarıya yapıstırdığım konuya verebileceğin açıklamayı duymak isteriz şahsen ?

Arkadasim icin dicem klasik laf diye kimse inanmicak gelde anlat :P Burada olanlara hep ben bakiyorum ve sahsiyet usengecliginden burada hesap acmiyor . Ona burdaki topicleri soyluyorum turkce patch notlari gibi vs bakicam diyor gene bakmiyor . Satilik mount ilanlarim vardi forumda onlarin icinde onunkilerde vardi. Neyse konu disina kactik bayagi kirlilik olmasin bari burda huzur ortamini bozmayalim yok yere :)

Konu restoshaman tarafından 15 Ağustos 2013 - 11:50 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#18 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 08:41 ÖÖ

Arkadasim icin dicem klasik laf diye kimse inanmicak gelde anlat :P Burada olanlara hep ben bakiyorum ve sahsiyet usengecliginden burada hesap acmiyor . Ona burdaki topicleri soyluyorum turkce patch notlari gibi vs bakicam diyor gene bakmiyor . Satilik mount ilanlarim vardi forumda onlarin icinde onunkilerde vardi. Neyse konu disina kactik bayagi kirlilik olmasin bari burda huzur ortamini bozmayalim yok yere :)

Tabiki de inanmayacak ve zaten inanılacak bir bahane değil :) Bir arkadaş için diye yazabilirdin konuda o yüzden insanların bu konuda sana artık şüpheci yaklaşmasını hoş karşılamalısın. Konunun içinde arkadaşın için olduğuna dair bir belirti yok, satın alma bölümünde ve boost konularında yorumların var, üzerine de bu konunu görünce... Kusruma bakma ve hakkını helal et de ben sana artık inanmıyorum :)
Kendini kandırıyorsun

İyi forumlar
İyi forumlar
  • 0

#19 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 09:11 ÖÖ

Arkadasim icin yazsaydim yine ayni sonucu doguracakti sahsen bende inanmazdim ama inanip inanmak sana kalmis ve umrumda zaten degil . Sen hep zaten karsi cikiyorsun o konularda millete nedenini anlamiyorum kendi paralari insanlarin. boostlanmis ezikler tarafindan olduruluyormusun yada pvp de kendine yer mi edinemiyorsun anlamiyorum .Ben de seni rencide etmek istemiyorum ama bi kuyruk acisi var gibi ; sende helal et :) kimse bana inanmak zorunda degil ama gercek bu.

Ha dusundum de sen boost atacaktin dolandirildin mi noldu acaba cok merak ediyorum . Istersen 5.4 te seni 2s te 2.2 achisini almak icin yardim ederim sana hemde bedava ^^

Neyse sanada iyi oyunlar
  • 0

#20 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 12:48 ÖS

Arkadasim icin yazsaydim yine ayni sonucu doguracakti sahsen bende inanmazdim ama inanip inanmak sana kalmis ve umrumda zaten degil . Sen hep zaten karsi cikiyorsun o konularda millete nedenini anlamiyorum kendi paralari insanlarin. boostlanmis ezikler tarafindan olduruluyormusun yada pvp de kendine yer mi edinemiyorsun anlamiyorum .Ben de seni rencide etmek istemiyorum ama bi kuyruk acisi var gibi ; sende helal et :) kimse bana inanmak zorunda degil ama gercek bu.

Ha dusundum de sen boost atacaktin dolandirildin mi noldu acaba cok merak ediyorum . Istersen 5.4 te seni 2s te 2.2 achisini almak icin yardim ederim sana hemde bedava ^^

Neyse sanada iyi oyunlar

Boostlanmış olan sensin bence ve kendi yalanını devam ettiriyorsun, bunu ben böyle gördüm ve bunu tartışma artık, düşüncemi değiştirmeye kasarsan yukardaki gibi saçma sapan teroriler üretmeye başlayacaksın çünkü

Kuyruk acısı ne alaka la? pvp de kendime senden daha fazla yer edindim belki de bunu da tartışmayalım. Arena achivementımda mevcut rbg de mevcut fazlasıyla :) Boostlanmış ezikler sayesinde de bonus olarak arenalarda veya rbglerde yeterince ekmek yiyorum keşke hep gelseniz de kessek işte de neyse :) İnsanların parası diyerek bu boostcuları savunman, gold ile boost araman (arkadaşım için diyorsun) exploitlere şaka ile karısık yorum yapman seni beleşçi, yancı nasıl kolay yoldan progress elde ederim diye düşünen bir insan yapıyor veya böyle bir insan gibi gösteriyor diyorum ve bunun arkadasındayım. İtirazın var mı? Senin bu konulara destek olman garip değil; ama benim , aylarca emek vererek yaptığımız 2.2k + ratingi bir bebenin pvpden bir bok anlamadan 200-300 tl vererek yapmasına karşı çıkmam garip ? Böyle şeylerin ekmek kapısı görünmesine karşıyım sana ne ? Ben kıskansam veya kuyruk acım olsa çalışan eden adamım ben de o meblağı verip ben de hiç uğraşmadan çatır çatır kastırırdım aylarca en iyi kombinasyonu ve kolerasyonu sağlayıp puan almak yerine di mi? Nasıl master oldun abicim sen aklın bu kadar da mı çalışmıyor ?

Bu arada sağol 2.5 k rbg ratingim var, gözüm yükseklerde değil 2.6 yok 2.8. Arenamda iyidir hoştur. Bence sen önce kendine yardım et ;) Bu arada ne senaryolar var sende de ha dolandırıldın mı boostlanmak isterken derken falan :D :D Tüm olayları da biliyosun ee tecrübe di mi sendeki onca boost tecrübesinden sonra racon da öğrenmişindir :)

Ya da boşver seni mutlu etmek için Tamam he he sen yaptın master oldun, gold ile boostu da arkadasın için yazdın, diğer konuya da öylesine mesaj yazdın boostcuda öylesine arkadaslar listende peki tamam :)

Not: Sana yardım lazımsa ben sana edeyim bence

İyi forumlar

Konu jujinko tarafından 16 Ağustos 2013 - 12:52 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı