İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow Mount Dupe 5.3 Aciklamali

• Please log in to reply
Bu konuya 32 yanıt gönderildi

#21 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 04:58 ÖS

Boostlanmış olan sensin bence ve kendi yalanını devam ettiriyorsun, bunu ben böyle gördüm ve bunu tartışma artık, düşüncemi değiştirmeye kasarsan yukardaki gibi saçma sapan teroriler üretmeye başlayacaksın çünkü

Kuyruk acısı ne alaka la? pvp de kendime senden daha fazla yer edindim belki de bunu da tartışmayalım. Arena achivementımda mevcut rbg de mevcut fazlasıyla :) Boostlanmış ezikler sayesinde de bonus olarak arenalarda veya rbglerde yeterince ekmek yiyorum keşke hep gelseniz de kessek işte de neyse :) İnsanların parası diyerek bu boostcuları savunman, gold ile boost araman (arkadaşım için diyorsun) exploitlere şaka ile karısık yorum yapman seni beleşçi, yancı nasıl kolay yoldan progress elde ederim diye düşünen bir insan yapıyor veya böyle bir insan gibi gösteriyor diyorum ve bunun arkadasındayım. İtirazın var mı? Senin bu konulara destek olman garip değil; ama benim , aylarca emek vererek yaptığımız 2.2k + ratingi bir bebenin pvpden bir bok anlamadan 200-300 tl vererek yapmasına karşı çıkmam garip ? Böyle şeylerin ekmek kapısı görünmesine karşıyım sana ne ? Ben kıskansam veya kuyruk acım olsa çalışan eden adamım ben de o meblağı verip ben de hiç uğraşmadan çatır çatır kastırırdım aylarca en iyi kombinasyonu ve kolerasyonu sağlayıp puan almak yerine di mi? Nasıl master oldun abicim sen aklın bu kadar da mı çalışmıyor ?

Bu arada sağol 2.5 k rbg ratingim var, gözüm yükseklerde değil 2.6 yok 2.8. Arenamda iyidir hoştur. Bence sen önce kendine yardım et ;) Bu arada ne senaryolar var sende de ha dolandırıldın mı boostlanmak isterken derken falan :D :D Tüm olayları da biliyosun ee tecrübe di mi sendeki onca boost tecrübesinden sonra racon da öğrenmişindir :)

Ya da boşver seni mutlu etmek için Tamam he he sen yaptın master oldun, gold ile boostu da arkadasın için yazdın, diğer konuya da öylesine mesaj yazdın boostcuda öylesine arkadaslar listende peki tamam :)

Not: Sana yardım lazımsa ben sana edeyim bence

İyi forumlar

Biri su yazdigini okusa keske ... Senaryolar var kafanda diyene bak yahu ... Biraz sana tavsiyem sen asiri fazla ciddiye aliyorsun gercek hayat degil sana oranin bir katkisi yok ben de ciddiye aliyorum herkes aliyor ama sen asiri fazlasin ve kendi icinde celiskide duruyorsun surekli . Senaryolar lafindan bariz belli gerisinde yazdigin . Ayrica senin kisiler tarafindan - ler almani anliyorum suan ... Sana burdan sadece tebessum ediyorum ve daha fazla yazmamin bosuna olacagini anliyorum . Biraz ara ver foruma cik gez disarda hayat var calisiyorsanda biraz daha isine odaklan :) bak sana guzel seyler soyluyorum . Dolandirildin mi diye sordum ve tekrar bana cevirmissin olayi nerden kendimi hemen hakli cikartirim diye. Belesci ve yanci diye hakaretlerinde cabasi tabi... Ben o booster adama isini guzel yapiyor demem sana neden bu kadar batti ? Boost alacak arkadaslarin guven sorununu en asindan kaldirmak istedim ve sen engel koyuyorsun sanane adamlar alirsa alsinlar ? Sanane adam kotu pvp oynayip 200-300 TL ye boost atiyorsa ? Derdini burda millete degil git Blizzard a yan :) suan objektif konusuorum . Ben gidipte kimseye boost atmissin hhaha ezik demedim . Cunku banane ben oyunuma bakarim kardesim zevk aliyormuyum almiyormuyum diye . Sende biraz sakinles bakis acini toparla biraz degistir .. Sen gercek hayatta bi kahvede bedaa cay icen adama kiziyormusun sen parali icer iken ?. Yazmam sana bos olacak dedim ama rencide etmissin orda haksiz yere . Ben de suan rencide etmisimdir belki . Oyunculugumada laf ettirmem kusura bakma . Su yazdiklarimi 2-3 kez oku . Objektif bak biraz ve empati kur bazi kisimlardan :) iyi forumlar sanada bence konuyu mutlu olarak kapatalim ^^
  • 0

#22 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 06:46 ÖS

Biri su yazdigini okusa keske ... Senaryolar var kafanda diyene bak yahu ... Biraz sana tavsiyem sen asiri fazla ciddiye aliyorsun gercek hayat degil sana oranin bir katkisi yok ben de ciddiye aliyorum herkes aliyor ama sen asiri fazlasin ve kendi icinde celiskide duruyorsun surekli . Senaryolar lafindan bariz belli gerisinde yazdigin . Ayrica senin kisiler tarafindan - ler almani anliyorum suan ... Sana burdan sadece tebessum ediyorum ve daha fazla yazmamin bosuna olacagini anliyorum . Biraz ara ver foruma cik gez disarda hayat var calisiyorsanda biraz daha isine odaklan :) bak sana guzel seyler soyluyorum . Dolandirildin mi diye sordum ve tekrar bana cevirmissin olayi nerden kendimi hemen hakli cikartirim diye. Belesci ve yanci diye hakaretlerinde cabasi tabi... Ben o booster adama isini guzel yapiyor demem sana neden bu kadar batti ? Boost alacak arkadaslarin guven sorununu en asindan kaldirmak istedim ve sen engel koyuyorsun sanane adamlar alirsa alsinlar ? Sanane adam kotu pvp oynayip 200-300 TL ye boost atiyorsa ? Derdini burda millete degil git Blizzard a yan :) suan objektif konusuorum . Ben gidipte kimseye boost atmissin hhaha ezik demedim . Cunku banane ben oyunuma bakarim kardesim zevk aliyormuyum almiyormuyum diye . Sende biraz sakinles bakis acini toparla biraz degistir .. Sen gercek hayatta bi kahvede bedaa cay icen adama kiziyormusun sen parali icer iken ?. Yazmam sana bos olacak dedim ama rencide etmissin orda haksiz yere . Ben de suan rencide etmisimdir belki . Oyunculugumada laf ettirmem kusura bakma . Su yazdiklarimi 2-3 kez oku . Objektif bak biraz ve empati kur bazi kisimlardan :) iyi forumlar sanada bence konuyu mutlu olarak kapatalim ^^

Hay sana da senin oyunculuğuna da kardeşim ben sana sana karşı şüphem var dedim ve değişmez ben arkadaşım için bakıyodum bıdı bıdıyı anlamam ok ? Neyi ciddiye alıyorum ben sadece nişanlımı ailemi ve yaklaşan düğün planımı ciddiye alırım. ama kusruma bakma bana gidip de kendi özeleştirimin üstüne ' Nedir senin bu kopleksin boostlanırken kazıklandın mı ratingmi alamadın da kuyruk acın var' dersen benim sana küfretmediğime dua etmelisin. Bunları varsayanm sensin, bunlar senaryo olmuyor mu* Oyunculuğuna bu şekilde gayet güzel de laf ettiriyorsun bence. Gold ile boost alma eğiliminle ve ticaret bölümünde char alım satım ve boost pwl konularında gezinmenle yeterince şüphe , -bak şüphe diyorum- uyandırıyorsun. Madem sallamıyorsun, madem kendini biliyorsun o zaman senin de gocuncağın bir şey yok demektir ve madem süpersin o zaman sus tebessüm et başından beri. AMA SEN kimsin ki beni boostlayacaksın yok yardım edeceksin ? Cümleni bil de konuş. Forumda eksi almamın sebebi milletin empati kuramadığı şeyleri çat diye söylemem ve iki tane uyuz adamın her postuma eskiden oluşan bir olay yüzünden eksi koyması. Artık o da umrumda değil. Ben hayatı ciddiye alırım, sen hala beni tanımadan işkembeden atmaya kendince tavsiyeler vermeye devam ediyorsun? ama kusra bakma dostum sen de benim oyunculuğuma yardıma muhtaçmışım gibi laf edersen (ki ratingim gösterir az çok nice oynadığımı) ben sakince oturmam koltuğumda. Yoksa bu elbette bir oyun, ama senin bunu önce kafana koyman gerekir, cümlelerini ölçüp tartman gerekir. Hala rencide etmişimdir belki diyorsun bi de şuursuzlar gibi :) Geçen postuna bir bak istersen küfür eder gibi yazdığın yazıya terorilere, senaryolara.... Neyse bak sana mastersın dedim yeter artık daha uzatma ? hadi arkadaşların için etrafta boost ve exploit ara onların yardıma muhtacı var anlaşılan benim değil. Sen önce kendi çevrene yardım et :))) daha da yazı yazma. Bu arada empatiyi öğreneceğim en son kişi olmalısın ;)

Konu jujinko tarafından 16 Ağustos 2013 - 06:50 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#23 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 06:55 ÖS

O kadar iyi oynayipta arkadasina boost araman gercekten sacma geliyor. Senin hesaptan girdigine gore samimisiniz. O kadar araniz samimi ve iyi oyuncu olupta boost aldirtan arkasimin yuzune bakmam acikcasi.
Bu arada duel isi ne oldu?
  • 0

Bıraktım yokum

#24 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 07:11 ÖS

O kadar iyi oynayipta arkadasina boost araman gercekten sacma geliyor. Senin hesaptan girdigine gore samimisiniz. O kadar araniz samimi ve iyi oyuncu olupta boost aldirtan arkasimin yuzune bakmam acikcasi.
Bu arada duel isi ne oldu?

Yok bu başka onu diyen boostcuydu. Bu arkadaşla aramızda duel diye bir yarış geçmedi, ama arkadaşı her illegal ve ona yakın konuda gördüğüm vakit sonunda dayanamayıp 'sen masterım diye ortada geziyordun peki bu gold ile boost satın almak istiyorum konun ne dümen nasıl mastersın sen inanmıyorum bence boostsun' dedim adam beni kompleksli agresif kıskanç( ne alaka ise) yaptı. Ne kuyruk acım varmışmış boost alamamışım da ondan mı ymış bu agresifliğim. Arkadaş benim pvp veya pve progresslerindeki boosta karşı kinim olduğunu çözememiş o yüzden :D Bi de ' üzülme gel seni boostlıyım sinir yapma' gibilerinden abuk subuk laflar edince çenemi tutamadım bu arkadaşa karşı artık :) heheh öyle işte

Konu jujinko tarafından 16 Ağustos 2013 - 07:13 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#25 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 07:15 ÖS

:)

• 0

Bıraktım yokum

#26 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 07:23 ÖS

@Restoshaman Bak güzel arkadaşım ben sana inanmıyorum sen de bana açıklamak zorunda değilsin çünkü inanmayacağım bunda kötü bir şey yok ben bilemem senin arkadaşın için o boostu sorup sormadığını. Tek ricam gözünle görmediğin hiçbirşey için bir insana yorum yapma. ben gold ile boost aradığın konuyu gördüğüm için nicel bir kanıt olarak sundum inanmadığımı ama sen asla ve asla bana veya bir playera gel kıskandıysan seni de boostlıyım diyemezsin, ihtiyacı olmayana zaten progressini yapmış olana hiç diyemezsin. konu açık ve netse asıl ben artık tebessüm edeyim ve seni dupe yorumlarınla başbaşa bırakayım yeter çünkü
  • 0

#27 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 07:25 ÖS

Seni boostlayana kadar yanindaki arkadasini boostlar insan:)
  • 0

Bıraktım yokum

#28 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 07:36 ÖS

Ulan uzatma diyene bak hele :))) isten geldim yorgunum sunlarada yaz cevap

"Ben o booster adama isini guzel yapiyor demem sana neden bu kadar batti ? Boost alacak arkadaslarin guven sorununu en asindan kaldirmak istedim ve sen engel koyuyorsun sanane adamlar alirsa alsinlar ? Sanane adam kotu pvp oynayip 200-300 TL ye boost atiyorsa ? Derdini burda millete degil git Blizzard a yan "

Allah ta sana nisanlinla mutluluklar versin . Kendime yakistiramayacagim seyleri soylemek istemiyorum . Forumdanda luzumsuz yere ban yemeyelim. Sen fazla uzatmissin eser 1 soru sordu sen gene uzatmissin .. Hadi sana gercek hayatta daha fazla mutluluklar, basarilar . Ama tebessum ediyorum gene bunu bil :))

Seni boostlayana kadar yanindaki arkadasini boostlar insan:)

Arena degil , rbg kardesim . Jujinkoya dedigim laf arena icin gecerliydi .

Konu restoshaman tarafından 16 Ağustos 2013 - 07:51 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1

#29 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 07:41 ÖS

Neyini fazla uzatmisim ki bana sacma gelen seyleri soyledim.

Orasini kacirmisim . Boost diyince aklima arena geliyor direk
  • 0

Bıraktım yokum

#30 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 07:42 ÖS

Neyini fazla uzatmisim ki bana sacma gelen seyleri soyledim.

Orasini kacirmisim . Boost diyince aklima arena geliyor direk

Yok sana demedim ya jujinkoya sormussun ya oda duel isini . Gene yarim sayfa bana yazmis :D
  • -1

#31 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 09:11 ÖS

Ulan uzatma diyene bak hele :))) isten geldim yorgunum sunlarada yaz cevap

"Ben o booster adama isini guzel yapiyor demem sana neden bu kadar batti ? Boost alacak arkadaslarin guven sorununu en asindan kaldirmak istedim ve sen engel koyuyorsun sanane adamlar alirsa alsinlar ? Sanane adam kotu pvp oynayip 200-300 TL ye boost atiyorsa ? Derdini burda millete degil git Blizzard a yan "

Allah ta sana nisanlinla mutluluklar versin . Kendime yakistiramayacagim seyleri soylemek istemiyorum . Forumdanda luzumsuz yere ban yemeyelim. Sen fazla uzatmissin eser 1 soru sordu sen gene uzatmissin .. Hadi sana gercek hayatta daha fazla mutluluklar, basarilar . Ama tebessum ediyorum gene bunu bil :))

Arena degil , rbg kardesim . Jujinkoya dedigim laf arena icin gecerliydi .

Tamam uzatma diyorum ben sana inanmıyorum diyorum işim var gücüm var beni nasıl ilgilendirmiyorsa milletin kaç para vereceği, seni de milletin bu sistemi kullanmasında sakınca görüp görmeme fikrin kimseyi ilgilendirmemeli, ben sadece karşıyım emeğe yazık diyorum bunda sakınca yok ama sen diyorsun ki boşver haksızlık yoluyla da olsa (wintrade) ekmek kazanılsın. Hangimizin düşücnesi daha etik o trolllük yaptığın tebessüsümünle bunu tart önce :) Ok mu ? Yetti mi artık ? Savunduğun konuya bak insanları boosttan uzak tutup adam gibi player olma yoluna sokmaya çalışıyorum bundan saanne kar ortağı mısın diyecem senin gibi senaryolar uyazmaya başlayacağım o yüzden susuyorum. Dip not: İşini güzel yapıyor demen bile kafada elli tane soru işareti bırakyor kendinle çelişens en oluyorsun . Ok tamam sen mastersın konu kapansın mı artık ?
  • 0

#32 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2013 - 09:41 ÖS

Tamam uzatma diyorum ben sana inanmıyorum diyorum işim var gücüm var beni nasıl ilgilendirmiyorsa milletin kaç para vereceği, seni de milletin bu sistemi kullanmasında sakınca görüp görmeme fikrin kimseyi ilgilendirmemeli, ben sadece karşıyım emeğe yazık diyorum bunda sakınca yok ama sen diyorsun ki boşver haksızlık yoluyla da olsa (wintrade) ekmek kazanılsın. Hangimizin düşücnesi daha etik o trolllük yaptığın tebessüsümünle bunu tart önce :) Ok mu ? Yetti mi artık ? Savunduğun konuya bak insanları boosttan uzak tutup adam gibi player olma yoluna sokmaya çalışıyorum bundan saanne kar ortağı mısın diyecem senin gibi senaryolar uyazmaya başlayacağım o yüzden susuyorum. Dip not: İşini güzel yapıyor demen bile kafada elli tane soru işareti bırakyor kendinle çelişens en oluyorsun . Ok tamam sen mastersın konu kapansın mı artık ?

Tanidigim bir kisi demistim daha once ondan o baslikta ama adminler sildi tum mesajlari biliorsun . Hadi kapansin bakalim konu ^^
  • -1

#33 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2013 - 08:08 ÖÖ

Tipik bir wow-turk klasiği daha... Konu asla ama asla başladığı şekilde devam etmez, devam ettiği şekilde bitmez...

Konu zaten saçmalık ötesi, adam alt tarafı oyun eğlenin diyor ama o eğlenirken başkalarının oyun zevkinin içine ettiğinin farkında bile değil ya da daha kötüsü bunu bilerek yapıyor. Neyse ya uzatmaya gerek yok, ver "-1"i geç...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı