İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yaz tatillerinde nereleri tercih ediyoruz?

• Please log in to reply
Bu konuya 32 yanıt gönderildi

#21 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 06:07 ÖS

Gosterilmez, yasanir :P
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#22 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 06:10 ÖS

artis -.-
  • 0

#23 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 06:13 ÖS

zeyfesk oyundamısın?
  • 0

Bıraktım yokum

#24 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 06:15 ÖS

hayir suan evde diilim daha donmedik ama bi saate kadar donucem, siz oyunda misiniz ?
  • 0

#25 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 06:23 ÖS

Ben girdim bekliyorumama kasmam lazım daha 15e
  • 0

Bıraktım yokum

#26 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 09:38 ÖS

Offf cinsel hayatimi bitirdin suan varya kabus gorurum ben bugun:)

Alanyaya gecerim kendimi toplayinca yardim almam lazim psikologdan. Alanya rus doludur:)g

Hocam sorma en son gecen sene gittim bir arkadaşımın gazına gelip,30 yaş altı rus denk gelmedi nedense :P ama bizim 22-23 gibi oluyolar orası ayrı tabi :P

Evimi tercih ediyorum. İlla bir tatile gidilecekse de süper lüsk bir oteli tercih ederim, yok doğa yok bungalov bilmem ne insan parasıyla rezil oluyor. Hâlâ gençken ve enerjim varken yazları tatile gitmeyi düşünmüyorum, anca güzel bir otel ve arkadaşlarla/sevgiliyle falan gidersem olabilir löl. :P

Hırvatistan veya Tayland'ı tercih edebilirsin.Süper lüx oteller çok cüzi fiyatlara.Gerçi Taylanda daha gidemedim ama Hırvatistan herşey dahil süper lüx otel tek kişi 110 euro çiftler için 90 euroydu kişi başı.Yalnız görsen balkonun bile havuz cidden o otel içerisinden çıkmazsan bile Türkiye'deki herhangi bir yerde tatilde alacağın keyfi alırsın.Sen farkında olmadan bayağı bir domuz eti yiyosun tek sıkıntısı o,ilki tecrübe olmuştu artık tavuk eti ve balık tercih ediyorum yurt dışında :)

Paramı var tatil yapalım.Bizim 23 bin lira aylık gelirimiz 3 tane dükkanımız yok ki.Ayrıca anestezi uzmanı da değiliz doktor hiç değiliz. :D

Benim de öyle bir gelirim yok ki keşke olsa,kral tacı takar gezerim wallahi :) sıradan bir uzman yardımcısıyım gireli daha 4 ay oldu yani 4500 liradan tek kuruş fazla maaş vermezler şu an bana aylık :) Öyle büyük paralara gerek yok yurtiçi veya yurt dışı ilk gidişlerde biraz giriyor tabi tecrübe oluyor :P ama turlarla,biraz da erken rezervasyon indirimleriyle çok cazip fiyatlara gidebiliyosunuz.Tatili otelci olarak daha çok seviyosanız ve 2 haftada 3000-4000 arası harcayabilecek bir geliriniz varsa yurtdışı tatillerini şiddetle tavsiye ederim.Çünkü burada da 5 yıldızlı bir otelde 2 hafta kalmanın maliyeti aşağı yukarı aynı para.Farklı bir ülke görüp farklı insanlarla etkileşimde bulunmak da yanınıza kar kalıyor.Üstelik buradaki gibi herhangi bir yerde hoşunuza giden bir kız aynı zamanda oradaki barmen veya bodyguardın hoşuna gittiği için sorun yaşamıyosun,bodruma bu sebeplerden ötürü artık ayak basmama kararı aldım :) 12 ayda 2 hafta...3000-4000 TL biriktirmeye değer bence :)

Bangkok'a falan gidersen soyle, anlatayim

1 Hafta Bangkok 1 hafta Pattaya turları var,seneye bu zamanlarda da aynı tarzda turlar olurmu bilmiyorum ama olursa 1 hafta Pattaya'da 1 hafta Bangkoktayım kısmetse,timsah gösterileri iyiymiş : P

Konu fat1hxxx tarafından 17 Ağustos 2013 - 09:41 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#27 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 10:26 ÖS

Hee timsah, tabii :)
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#28 Zephyloth

Zephyloth

Scout

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 11:13 ÖS

United Kingdom
  • 0

#29 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 11:14 ÖS

Asdfasd bncede:)
  • 0

Bıraktım yokum

#30 WaeRLs

WaeRLs

Scout

• Members
  • 77 İleti
  • LocationEskişehir

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 11:15 ÖS

marmariste yaşıyorum hiç tatile çıkmadım :)
  • 0

#31 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 11:16 ÖS

Asdfasd bncede:)
  • 0

Bıraktım yokum

#32 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2013 - 11:50 ÖS

Abi şimdi Alanya'da İsveçli,Norveçli,Rus,Belaruslu,Polanyalı dolu her yaştan insan var.Hele bi gece barlar sokağına git nereye düştüm lan ben Allah'ım sana geliyorum dersin.Bunlar iyi yanı çok kaptırmamak lazım sonra tatil dönüşü normal hayata dönüş zor oluyor demesi benden ha bi de wow'u bırakmak isteyen denesin aklınızın ucundan geçmiyor :D
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#33 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 12:08 ÖÖ

Benimkisi dil ogrenmek ve turizme katki :)
  • 0

Bıraktım yokum

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı