İçeriğe git

Resim
- - - - -

insane in the membrane ile sorum var

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:14 ÖÖ

merhaba arkadaşlar insane in the membrane kasıyorum ben ilk önce steamwheedle cartel i kasmıştım 4 factionda exalted oldukdan sonra bloodsail buccaneers i kasayım dedim ama bloodsail i kastıkda steamwheedle repleri siliniyormuş neyse bloodsail i kastım bu steamwhhedle deki bütün factionlarda hated oldum az önce http://www.wowwiki.c...o_the_Bloodsail bu görev ile kaybettiğim repleri geri kazanayım dedim bu sefer tekrar bloodsailde rep kaybetmeye başladım revered'den friendly ye düştüm nedir bu işin sırrı yardım ederseniz sevinirim.
  • 0

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 07:27 ÖÖ

O sekilde yapiliyordu sanirim. Exalted olunca digerine kasarsin. Rep dussede sorun olmuyordu bi defa exalted olman yetiyordu.
  • 0

Bıraktım yokum

#3 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2013 - 04:48 ÖÖ

Bir faction ile bir kere exalted olmuş olman yeterli oluyor , kendim yaptığım için biliyorum.

Bu title'ı aldıktan sonra bir psikoloğa görünsen iyi olur :D

Bu macroyu da kullnarak exalted olduğun yerleri track edebilirsin.

/run AddTrackedAchievement(2336)
  • 0

#4 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2013 - 08:09 ÖÖ

Bu dediğin 2 faction birbirlerine düşman aynı anda ikisinede friendly olamıyorsun. Zaten üstte arkadaşlar açıklamış bir kere exalted olduysan sorun yok achievement a işliyor
  • 0

#5 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2013 - 12:36 ÖS

Bir faction ile bir kere exalted olmuş olman yeterli oluyor , kendim yaptığım için biliyorum.

Bu title'ı aldıktan sonra bir psikoloğa görünsen iyi olur biggrin.png

Bu macroyu da kullnarak exalted olduğun yerleri track edebilirsin.

hocam bunu kullandım, bloodsail de honorned oldum ama bunu kullanınca bloodsailde honored olmamışım gibi görünüyor yani yeşil yanmıyor :) gm ye bi ticked atayımmı acaba.. bide hocam darkmoon da exaltet olmak uzun sürermi zaten 2 haftada bi geliyor 1600/12000 şuan bir sonraki darkmoona exaltedi alırsam normal şartlarda insane olmam gerekiyor ama bloodsail i yapmamış görünüyorum şuan :/ :/ 

Konu Bozoklum tarafından 23 Ağustos 2013 - 12:37 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2013 - 09:16 ÖS

Darkmoon için tüm quest itemlerini al ve her gün dailylerini yap , fazla uzun sürmemesi gerekiyor , en fazla 2 defada exalted olursun.

Bloodsail bende bile hala gözükmüyor achievementı track etmeye çalıştığımda ama yinede GM ile konuşsan iyi olur.

• 0

#7 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2013 - 04:31 ÖS

o zaman ravenholdt u acele etmeme gerek yok hali hazırda tek darkmoon haftasında exalted olamıyorsak 2. ciye kadar farmlarık :D

• 0

#8 sparkan

sparkan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 25 Ağustos 2013 - 09:10 ÖS

Darkmoon için tüm quest itemlerini al ve her gün dailylerini yap , fazla uzun sürmemesi gerekiyor , en fazla 2 defada exalted olursun.

Bloodsail bende bile hala gözükmüyor achievementı track etmeye çalıştığımda ama yinede GM ile konuşsan iyi olur.

Demek ki Bloodsaili yaptığı halde achivmentta yapılı olarak göremeyen sadece ben değilmişim.

• 0

#9 Postlux

Postlux

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2013 - 05:36 ÖÖ

Bug o sanirim 

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı