İçeriğe git

Resim
- - - - -

Online Fps tarzı oyun önerilerinizi bekliyorum :)

• Please log in to reply
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

#1 Tayma

Tayma

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • LocationSylvanas

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 11:57 ÖÖ

Bütün gün wow oynarken bazen eh bu kadar yeter,1-2 saat de fps atayım diyorum lakin yapamıyorum varmı önerdiğiniz bir fps :)
Hack falan yada benzeri programların olmadığı oyunlar olursa çok sevinirim :)
1-Warrock denedim çok uzun sürede oynadım ama hack gına getirdi :)
2-Pointblank Sıkıldım ve yaş ortalaması baya sıkıntı,yada şöyle diyim tamam yaşın küçük olabilir ama öyle de küfürler edilmez be kardeşim :D
3-Crossfire Sanırım bana göre değil,pek sarmadı beni :)
4-A.V.A Şuan takıldığım bir oyun,gayet hoş ama daha önceden de oynuyordum o yüzden yeni bir fps ,yeni bir başlanıç B)
5-Wolfteam Hiç sevmedim hemde hiç ..

6- Var bir kaç tane daha da aklıma gelmiyor <_<

Bu oyunları dikkate alıp öneri yaparsanız çok sevinirim,şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar :)

Konu Tayma tarafından 18 Ağustos 2013 - 12:09 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 12:54 ÖS

Oynadıkların FPS bile sayılmaz..

Battlefield 3 , Modern Warfare 3 , Black Ops 2 , Team Fortress 2 , Killing Floor. gerçek FPS oyna .Oynadığın oyunların grafikleri asırlar öncesi gibi sanki ve dandik hepsi .

o oyunları dikkate alıcaktim ancak bilmiyorum oyle tarz sen gene benim dediklerimi dene ve göz banyosu yap :)

Konu restoshaman tarafından 18 Ağustos 2013 - 12:57 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 01:01 ÖS

Team Fortress 2 benim de oynadığım ve sevdiğim oyunlardan, hem artık bedava oldu.

#4 ucemden

ucemden

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 01:13 ÖS

crysis 2 çok zevkliydi 3 nasıl bilmiyorum
  • 0

#5 Zephyloth

Zephyloth

Scout

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 01:38 ÖS

Counter Strike Source dene.
  • 0

#6 Tayma

Tayma

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • LocationSylvanas

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 02:54 ÖS

Oynadıkların FPS bile sayılmaz..

Battlefield 3 , Modern Warfare 3 , Black Ops 2 , Team Fortress 2 , Killing Floor. gerçek FPS oyna .Oynadığın oyunların grafikleri asırlar öncesi gibi sanki ve dandik hepsi .

o oyunları dikkate alıcaktim ancak bilmiyorum oyle tarz sen gene benim dediklerimi dene ve göz banyosu yap :)

Avatar resmin çok hoşmuş bu arada,neyse düşüncen neyse saygım var tabi ki de dikkatimi çekti işte :D
Hocam o saydığın oyunlar da level sistemi yok sanırım,yada sadece online için çıkarılmış oyunlar değil.TF2 pek hoşuma gitmedi ya silahların hepsi paralıymış sanırım.Para vermesine veririmde ben zevkine oynayacağım zaten bir kaç oyuna para veriyorum,birde o girmesin :D :rolleyes:
Killing Floor bir bakayım buna

Counter Strike Source dene.

Şaka mı :D

crysis 2 çok zevkliydi 3 nasıl bilmiyorum

Ağır kaçar pc ye -_-

Yorumlarınız için teşekkür ederim,daha paylaşacak arkadaş varsa çok memnun olurum B)

Konu Tayma tarafından 18 Ağustos 2013 - 02:55 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:05 ÖS

Avatar resmin çok hoşmuş bu arada,neyse düşüncen neyse saygım var tabi ki de dikkatimi çekti işte :D
Hocam o saydığın oyunlar da level sistemi yok sanırım,yada sadece online için çıkarılmış oyunlar değil.TF2 pek hoşuma gitmedi ya silahların hepsi paralıymış sanırım.Para vermesine veririmde ben zevkine oynayacağım zaten bir kaç oyuna para veriyorum,birde o girmesin :D :rolleyes:
Killing Floor bir bakayım buna

Yorumlarınız için teşekkür ederim,daha paylaşacak arkadaş varsa çok memnun olurum B)

Battlefield ta bir level sistemi var ve şöyle düşün 4 tane class var ( Medic , Support , Assault ve Recon ) onlara level kastıkça bir şeyler açılıyor düşün . Aynı zamanda kullandığın jet , binek aracı vs onlarada adam vurarak , yer işgal ederek , araçları patlatarak bişeyler açılıyor.

Gerçekten grafikleri şahane ve haritalar olağan derecede büyük .

Sana yeni Battlefield oyunu olacak olan Battlefield 4'ün bir map multiplayer videosunu izlemeni tavsiye ediyorum . Kısa birşey zaten :)

• 1

#8 Tayma

Tayma

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • LocationSylvanas

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:15 ÖS

İşlemci:Intel® Core™2Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz,2.40GHz(4 çekirdek her biri 2.40 GHz)
Bellek(RAM): 2.00GB
Sistem Türü:32 bit işletim sistemi
Ekran kartı: AMD Radeon HD 6570
Bellek Boyutu:2815 MB
Bellek Türü:HyperMemory
MHz olarak Çekirdek Saati: 650MHz
MHz olarak Bellek saati: 500MHz

Durum nedir bir süzermisiniz hangi oyunları oynayabilirim :D
  • 0

#9 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:21 ÖS

Call of Duty'i oynayabilirsin , Team fortress ve killing floor ikilisini rahatlıkla oynayabilirsin

Battlefield 4 te oynatır elbette . Önerim 4 gb su soğutmalı ram taktırman , cok pahalı değil ( 70 TL'ye almıştım ) . Tabi ultra'da oynayamassin ama zevkini alırsın hertürlü.

Konu restoshaman tarafından 18 Ağustos 2013 - 03:24 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#10 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:25 ÖS

TF2'de paralı değil yahu silahlar. O.o Benim bildiğim takas yapmak için 4$ mı ne veriyorsun bir seferlik, o açılıyor ama tabii ben paralıyken aldığımdan o sistemi tam bilmiyorum.

#11 Tayma

Tayma

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • LocationSylvanas

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:27 ÖS

Call of Duty'i oynayabilirsin , Team fortress ve killing floor ikilisini rahatlıkla oynayabilirsin

Battlefield 4 te oynatır elbette . Önerim 4 gb su soğutmalı ram taktırman , cok pahalı değil ( 70 TL'ye almıştım ) . Tabi ultra'da oynayamassin ama zevkini alırsın hertürlü.

Ram olayı sıkıntılı bende ,yükseltmem gerek ekran kartını hallettikde , ram kaldı bir işte :D
Killing Floor ücretlimi ve ya cod orjinal oyun şartmı elimde yok şuanda o yüzden soruyorum :rolleyes:

TF2'de paralı değil yahu silahlar. O.o Benim bildiğim takas yapmak için 4$ mı ne veriyorsun bir seferlik, o açılıyor ama tabii ben paralıyken aldığımdan o sistemi tam bilmiyorum.

Oyun hoşuma gitmişti açıkcası TF2 turkey diye geçiyor sanırım, doğrumuyum :D
Birde kardeşim oynuyordu silahlar paralı demişti bu konuda tam bir açıklama yaparmısın hocam ona göre indiricem ;)
  • 0

#12 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:38 ÖS

Ram olayı sıkıntılı bende ,yükseltmem gerek ekran kartını hallettikde , ram kaldı bir işte :D
Killing Floor ücretlimi ve ya cod orjinal oyun şartmı elimde yok şuanda o yüzden soruyorum :rolleyes:

Oyun hoşuma gitmişti açıkcası TF2 turkey diye geçiyor sanırım, doğrumuyum :D
Birde kardeşim oynuyordu silahlar paralı demişti bu konuda tam bir açıklama yaparmısın hocam ona göre indiricem ;)

killing floor bir kere steam den alırsan yeter onun dışında korsan oynucaksan araştırman lazım co-op olarak. Call of duty çıksın öyle görelim bi şimdi bişey demiyorum :P.

Team fortress indir kesinlikle . Paralı olanlar sadece senin dış görünüşün için . zaten gereksiz olur satın alman . ama 0.99 $ a bir eşya alırsın ve çantanda 300 eşya sığdırabileceğin büyüklükte olur . bazen şansa güzel itemlar buluyorsun oda çantana gidiyor . en başta sana sanırsam 30 veya 40 eşyalık çanta veriyor . 300 dediğim de belki sınırsız :)

2-3 arkadaş oynadığımız da gerçekten güldüren bir oyun , bayağı eğlenceli oluyor

Konu restoshaman tarafından 18 Ağustos 2013 - 03:38 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#13 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:39 ÖS

TF2 Turkey bir siteymiş, sen söyleyince bakıp gördüm. Oyunu Steam'den indirebilirsin.

#14 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 03:43 ÖS

Oyun türkçe zaten , Steamde neredeyse %95 Türkçe.

http://store.steampo....com/?l=turkish

burdan indirebilirsin.
  • 0

#15 Blacksad

Blacksad

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 04:44 ÖS

planetside 2 diye bir f2p oyun var steamde bence çoğu kişi gözden kaçırıyor, battlefield gibi büyük çaplı ve f2p bir oyuna göre grafikleri çok iyi, akıcı hızlı bir oyun.
  • 0

#16 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 04:48 ÖS

Bir de Chivalry: Medieval Warfare diye bir oyun var, eğlenceli gözüküyor. Blacksad oynarken izlemiştim. :P Steam'den parayla alınabilir.

#17 Orwell

Orwell

Sergeant

• Members
  • 97 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 04:51 ÖS

İstanbul kıyamet vakti oyna :D
  • 0

#18 Blacksad

Blacksad

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 04:51 ÖS

haha :D ortaçağda savaşmak istiyorsan fps olarak gerçekten güzel bir oyun tabi, ara sıra sinir hastası olmuyor değilim onu oynarken ^^

haha :D ortaçağda savaşmak istiyorsan fps olarak gerçekten güzel bir oyun tabi, ara sıra sinir hastası olmuyor değilim onu oynarken ^^
  • 0

#19 Droop

Droop

Legionare

• Members
  • 572 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2013 - 06:04 ÖS

quake oynuyorum lan ben hala.
  • 0

#20 Nfinty19

Nfinty19