İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW-Turk.com Yeni Yapılanma

• Please log in to reply
Bu konuya 79 yanıt gönderildi

#61 Grom

Grom

Senior Sergeant

• Members
  • 154 İleti
  • LocationCehennemin Dibi.

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2013 - 08:31 ÖS

Ben de onu dediğini düşündüm ama tam emin olamadım. Çoğu Türk yanlış okuyor o kelimeyi, "guğild" şeklinde okunmuyor o kelime. Altında ise "ler" yazıyor farkındayım, onu değiştirmedim çünkü halk buna hazır değil. Yavaş yavaş alıştıracağız halkı "giğıld" demeye.

İsimle ilgili soruya: Kim bilir..? Seninki Emre miydi?

Bilmem belli olmaz  :)

For The Giğıld !

Bu arada yeni oyunlar ne zaman eklenecek bir bilgi varmı ?

Konu Grom tarafından 28 Ağustos 2013 - 08:38 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#62 voyagenvaul

voyagenvaul

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 29 Ağustos 2013 - 11:59 ÖS

dota 2 ve diablo 3 kesinlikle ve kesinlikle olmalı bence, çok uzak oyunlar değil sonuçta.

• 0

#63 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2013 - 12:02 ÖÖ

uzun zamandır yoktum neler degismis ya :D

• 0

#64 4strongarph

4strongarph

Knight Lieutenant

• Members
  • 708 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2013 - 06:15 ÖS

2007 den beri bu forumdayım bence geç kalınmıs dogru bir karar tebrik ederim.Ucretsiz mmo olmasın diyenler haklı ama ucretli mmo da yok gibi bisi swtor,tera,wh,aoc,aion vb... hepsi f2p oldu.

Kendi istegim olarak 

starcraft (1-2)

diablo(1-2-3)

path of exile

torchlight(1-2)

arcanum  

sürer gider

hack&slash seviyorumda :P

MMO olarakda

darkfall online 

lord of the rings online

yeni cıkacak olanlar zaten ister istemez eklenir diye dusunuyorum

Konu 4strongarph tarafından 30 Ağustos 2013 - 06:16 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#65 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2013 - 04:22 ÖÖ

her şey iyi hoş ta senelerin alışkanlığından sanırım ben eski wow-turk u özledim :(

• 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#66 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2013 - 04:26 ÖÖ

her şey iyi hoş ta senelerin alışkanlığından sanırım ben eski wow-turk u özledim :(

Hic sorma..

• 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#67 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2013 - 09:42 ÖÖ

Oyunlar falan eklenince son halini görmek lazım ya böyle çok boş duruyor eski hali daha iyi ama işte bekleyip görcez.

Başta soğuk olur belki ama sonra alışıyorsun:P

• 0

Bıraktım yokum

#68 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2013 - 12:04 ÖS

Kavga çıkmazsa bende adam değilim. Bakın buraya yazıyorum, diablocularla wowcular, wowcularla f2pciler, lolcularla dotacılar hatta dotacılarla dota2ciler birbirlerine girecek, kardeş kardeşe, baba oğula düşman olacak, temmuzun ilk dolunayında ay kırmızıya dönecek, denizler kaynayacak, sular kırmızı şaraba (beyazı sevmiyorumda) dönüşecek ve ve ve.... Ezekeel hatun yapacak.... 

Buda hanuanın kehaneti olsun ^_^

• 2
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#69 Grom

Grom

Senior Sergeant

• Members
  • 154 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2013 - 01:35 ÖS

Kavga çıkmazsa bende adam değilim. Bakın buraya yazıyorum, diablocularla wowcular, wowcularla f2pciler, lolcularla dotacılar hatta dotacılarla dota2ciler birbirlerine girecek, kardeş kardeşe, baba oğula düşman olacak, temmuzun ilk dolunayında ay kırmızıya dönecek, denizler kaynayacak, sular kırmızı şaraba (beyazı sevmiyorumda) dönüşecek ve ve ve.... Ezekeel hatun yapacak.... 

qW:Eqw:EqW:e hahaha

Neden olsun ne olduki :D

Konu Grom tarafından 31 Ağustos 2013 - 01:36 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#70 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2013 - 02:23 ÖS

Tohumlar fidana fidanlar ağaca ağaçlar ormana:D

http://www.youtube.c...h?v=QIwXR_vDNo4

• 0

Bıraktım yokum

#71 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 01 Eylül 2013 - 06:01 ÖS

Muhabbet etmek isteyenleri "chat" kısmına ya da "Gececiler"e alalım. Konu amacını saptırmayın.

• 0

Resmi ekleyen

#72 Leo

Leo

Corporal

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2013 - 10:55 ÖÖ

Mobile online oyunlar içinde bir bölüm olabilir, herkesin elinde bir telefon veya  tablet var.

ve oyunların  bazıları esasında düşündüğünüzden fazla kullanılıyor, orada da guildler var ve insanlar yardımlaşıyor.

mesela Clash of Clans info.png  yada  Order & Chaos online

Bir fikir tabii olursa iyi olur.

Konu Leo tarafından 02 Eylül 2013 - 10:59 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#73 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2013 - 10:11 ÖS

Çok güzel bir düzenleme olacak bence. İyi düşünülmüş.
Diablo 3
Eve online
Elder Scroll serisi için her hangi bir başlık
Piyasadaki koridor rts ler için olabilir (Dota, Hon, Lol gibi)
  • 0
Only my will...

#74 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2013 - 05:04 ÖS

vay be. çok uzun zamandır yoktum buralarda. neler değişmiş neler :)

ne yazılar yazdık bu forumda...

ne kavgalar ettik

ne kadar çok yardımlaştık...

güzel günlerdi...

o değil wow sağolsun 7 gün free oynama süresi vermiş. 2 yıldan sonra girdim bi oyuna. en son aldığım bufflar bile üzerimde duruyordu hala :)

bıraktığımda dunemaul orgrimmarda yüzlerce insan olurdu. şimdi bi baktım 1-2 kişi ortalıkta dolanıyor...

garipsedim...

en büyük zevkim pvp yapayım bari dedim.

hemen bir bg sırasına girdim...

tek değişmeyen şey benim pvp deki marifetlerim olmuş...

biraz balık tuttum.

ardından crossroad düzlüklerinde at koşturdum...

güzeldi...

sizinlede bu forumu paylaşmak güzeldi...

umarım yeni yapılandırmanız iyi ve hayırlı olur

Konu H.L.L tarafından 08 Eylül 2013 - 08:26 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

#75 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2013 - 12:08 ÖS

WoW-TurK'ün yenilenmeye gitmesi ile ilgili olarak; Arkadaşlar eski üyeler bilirler zamanında buradaki güzel ortam çok daha büyüktü. 15bin üyenin bir gün içerisinde forumlarda aktif olarak muhabbetlere dahil oldugunu gördüğümüz zamanlar oldu. Istatistikler cok yüksekti insanların bir günde birbirlerine attıgı ozel mesaj sayısı 250-300dü ki düşünün ozel mesaj en son tercih edilen ozelliklerden biridir forumlarda.

WoW'un yaşlanması ile birlikte oyuncuların profilleride değişmeye başladı. Bizim forumumuzu diğerlerinden ayrılmasının 2 temel sebebi vardı. Birincisi kaliteli , oyun hakkında çok bilgisi olan vede muhabbeti iyi üyelere sahip olması (ki ozmanlar insanlar oyuna yeni başladıkları için çok fazla bilgiye açlardı, birşey ogrenmek icin gelen muhabbete kapılıp kalıodu sitede..) ikincisi de ticaret bölümü olması idi.

Şimdi wow'a yeni başlayan varsa bile bilen bir tane arkadaşı oluyor oyunu ogretebilecek. Bunuda geçtim birçok insan oyunu oynamıyor bile..

Günümüz çağında bilgiye 2 sn de ulaşılırken , twitter ve facebook'dan sonra forumlar büyüsünü kaybettiler. Bilgiye daha zor ulaşılır forumlarda, buyuzden insanlar daha az forumları ziyaret etmeye başladı. Ancak ve ancak kısa yoldan bulunamayan zengin kütüphaneler olduysa bir forumda ozaman ziyaret ediliyor. Bu hem avantajlı hemde dezavantajlı..

Biz şu anki ortamı korumak ve mumkun olursa eski halindeki kadar kalabalık bir iletişim ağını yeniden kurmayı çabalıyoruz. Daha onceden yapılması gerekirdi ancak imkanlar buna el vermedi..

Birde bu konuda bahsi geçen para kazanma mevzusuna gelirsek, şu siteden bir para kazansak bile ki kazanmıyoruz; bu siteye emeği geçen okadar moderator ve adminin hakkını genede odeyemezsiniz.. Server masrafınız bile olmasa bu siteden kazanabilecegin maksimum ayda 500tl(ki şu anda muhtemelen 50-100 arası kazanıo onuda servera verioruz) onuda kime nasıl dagıtıcaksın.. 5 tane admin , zilyon kadar moderator var. Yarışma duzenliyoruz cebimizden gidiyor. Çok basit bir örnek vereyim, duzenledigim senaryo yarışmasının odullerini ben elle yapıyorum. Normalde ben oturup bu denli machinima'lar hazırlasam piyasadan alacagım para minimum 4000 tl ama ben oturup nakış yapar gibi tek tek yapıyorum butun animasyonları. Posterleri çiziyorum onları baskıya verip machinimaları yayınlayacagımızda sahiplerine postalayacagım. Şimdi siteden deli para yurutuo olsak ne ugrasıcam basardım parayı yaptırırdım machinimayı :)

Neysem, fikirler güzel , insanlar güzel. Ortaya cıkan işi hep birlikte göreceğiz..

• 1

#76 Grom

Grom

Senior Sergeant

• Members
  • 154 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2013 - 01:53 ÖS

WoW-TurK'ün yenilenmeye gitmesi ile ilgili olarak; Arkadaşlar eski üyeler bilirler zamanında buradaki güzel ortam çok daha büyüktü. 15bin üyenin bir gün içerisinde forumlarda aktif olarak muhabbetlere dahil oldugunu gördüğümüz zamanlar oldu. Istatistikler cok yüksekti insanların bir günde birbirlerine attıgı ozel mesaj sayısı 250-300dü ki düşünün ozel mesaj en son tercih edilen ozelliklerden biridir forumlarda.

WoW'un yaşlanması ile birlikte oyuncuların profilleride değişmeye başladı. Bizim forumumuzu diğerlerinden ayrılmasının 2 temel sebebi vardı. Birincisi kaliteli , oyun hakkında çok bilgisi olan vede muhabbeti iyi üyelere sahip olması (ki ozmanlar insanlar oyuna yeni başladıkları için çok fazla bilgiye açlardı, birşey ogrenmek icin gelen muhabbete kapılıp kalıodu sitede..) ikincisi de ticaret bölümü olması idi.

Şimdi wow'a yeni başlayan varsa bile bilen bir tane arkadaşı oluyor oyunu ogretebilecek. Bunuda geçtim birçok insan oyunu oynamıyor bile..

Günümüz çağında bilgiye 2 sn de ulaşılırken , twitter ve facebook'dan sonra forumlar büyüsünü kaybettiler. Bilgiye daha zor ulaşılır forumlarda, buyuzden insanlar daha az forumları ziyaret etmeye başladı. Ancak ve ancak kısa yoldan bulunamayan zengin kütüphaneler olduysa bir forumda ozaman ziyaret ediliyor. Bu hem avantajlı hemde dezavantajlı..

Biz şu anki ortamı korumak ve mumkun olursa eski halindeki kadar kalabalık bir iletişim ağını yeniden kurmayı çabalıyoruz. Daha onceden yapılması gerekirdi ancak imkanlar buna el vermedi..

Birde bu konuda bahsi geçen para kazanma mevzusuna gelirsek, şu siteden bir para kazansak bile ki kazanmıyoruz; bu siteye emeği geçen okadar moderator ve adminin hakkını genede odeyemezsiniz.. Server masrafınız bile olmasa bu siteden kazanabilecegin maksimum ayda 500tl(ki şu anda muhtemelen 50-100 arası kazanıo onuda servera verioruz) onuda kime nasıl dagıtıcaksın.. 5 tane admin , zilyon kadar moderator var. Yarışma duzenliyoruz cebimizden gidiyor. Çok basit bir örnek vereyim, duzenledigim senaryo yarışmasının odullerini ben elle yapıyorum. Normalde ben oturup bu denli machinima'lar hazırlasam piyasadan alacagım para minimum 4000 tl ama ben oturup nakış yapar gibi tek tek yapıyorum butun animasyonları. Posterleri çiziyorum onları baskıya verip machinimaları yayınlayacagımızda sahiplerine postalayacagım. Şimdi siteden deli para yurutuo olsak ne ugrasıcam basardım parayı yaptırırdım machinimayı :)

Neysem, fikirler güzel , insanlar güzel. Ortaya cıkan işi hep birlikte göreceğiz..

OzeL çok güzel yazmışsın fakat, neye cevap olarak yazdın bunu anlamadım :)

• 0

#77 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2013 - 04:15 ÖS

:D genel degerlendirme olarak yazmıştım, hepinizin yazdıklarını okuyunca aklıma bunlar geldi :P belkide kafam garip çalışıp cok farklı şeyler söyleme ihtiyacı duymus olabilirim xD

• 1

#78 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 09 Eylül 2013 - 05:30 ÖS

İçinde varmış abi senin dökecek yer arıyormuşsundur galiba sanırsam:D

• 0

Bıraktım yokum

#79 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2014 - 10:08 ÖÖ

http://worldoftanks.eu/

bu oyun akar bi deneyin hem bir değişiklik yapmış olursunuz türkçe desteği sürekli patch la yenilenme var

• 0
yandex in google out.android in microsoft out.tesla in edison out.

#80 btkn

btkn

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2014 - 05:46 ÖS

aion da guzel oyundur onu es gecmen

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı