İçeriğe git

Resim
- - - - -

Humble Bundle oyun kampanyaları

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 SedoRKinG

SedoRKinG

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2013 - 02:19 ÖS

Arkadaşlar konu anlatılmış baştan anlatmama sanırım gerek yok konudaki resimlerde eski kampanya mevcut şu anda toplam 10 oyunu 5 dolara alabiliyorsunuz 10 oyundan  2si yeni eklendi ama daha önce bu kampanyadan oyun aldıysanız key sayfanızı ziyaret edin bu 2 oyunun keyininde hesabınıza eklendiğini göreceksiniz site güvenilirdir ve hemen hemen tüm gelirinin tamamı yardım kuruluşlarına dağıtılmaktadır.

Ödeme sayfasından hangi kuruluşa ne kadar yardım gideceğini seçebiliyorsunuz ben 2 kere aldım bu kampanyadan kızıl haçı görünce tereddütte kaldım ancak biraz araştırma yaptım bizim kızılay gibi din, dil, ırk gözetmeksizin yardım yapılıyor.

Kampanya ea games origin ve steam desteklidir bu sebeple fiyatlar çok uygun.

HumbleBundle Sitesine Ulaşmak İçin 

Öncelikle Konu Tamamen Kendi Anlatımımdır. Alıntı Yapacaksanız Kaynağı OyunÇeviri'den Gösterirseniz Derseniz Sevinirim smile.png

Güncelleme 4 : 

Humble Bundle Güncelleme 3 -

EA Games (Origin) Çılgınlığı!

1 Dolara Şunlar : 

Dead Space 3 - Origin for Windows
Dead Space - Origin & Steam for Windows
Crysis 2 Maximum Edition - Origin & Steam for Windows
Burnout Paradise: The Ultimate Box - Origin & Steam for Windows
Medal of Honor - Origin & Steam for Windows
Mirror’s Edge - Origin & Steam for Windows

Kilidi Açmak İçin öderseniz Yukarıdaki Oyunlara Ek Olarak:

The Sims 3 + Starter Pack - Origin for Windows/Mac
Battlefield 3 - Origin for Windows

vymy6x.png

Not : İstenen Parayı Öderseniz İki Oyunuda Açmış Olursunuz.

Selam Arkadaşlar. Siteyi Bilenlerde Olur Bilmeyenlerde. Site Ucuza Oyun Satan Bir Sitedir. (Bazen E-Book Veya Filmlerde Oluyor.) Oyunları Genellikle Steam Key Olarak Satar. Bazen Oyun İçin İstediğin Kadar Ödersin. (Minimum 1$) Bazende 2 Veya 1 Tane Oyun Verir Sınırda. Onu Almak İçin İstenen Fiyatı Ödemek İstenir. (En Çok 3,95$ Ve 4,95$ Görmüştüm)

Takıldığınız Yer Olursa Yardım Etmeye Çalışırım smile.png 
Site İle İlgili Bilgiler : 

Humble Bundle 
vg6fmd.png
Genellikle Greenlight Ve Küçük Oyunları Verir. Bazende E-Book Ve Filmler Gibi Değişik Şeyler Teklif Eder.
Süre Sınırı 2 Haftadır.

Humble Weekly Sale 
90rl9s.png
Tanınmış Oyunları Koleksiyon Olarak Verir. 
Süre Sınırı 1 Haftadır.

Total Paid By Platform
30dcg0o.png
Bu Sürümden Toplam Ne Kadar Kazandıklarını , Hangi İşletim Siteminin En Çok Aldığını Ve En Çok Kimin Ödediğini Gösterir.

Ödeme Yeri 
j8366b.png
1 - Ne Kadar Ödeceğinizi Seçtiğiniz Bir Yerdir. 10$ Az Bağışlamak İstiyorsanız Custom Amount A Tıklamanız Yeterli.
2 - Paranın Kime Gideceğidir. Yukardan Kaç Para Bağışlayacağınızı Seçtikten Sonra Kime Gideceğini Seçebilirsiniz.
3 - E-Mail Adresinizi Yazdığınız Yer. Yandaki Tik i Seçmiş Olursanız Yeni Gelen Kampanyada Sizi Mail Yoluyla Bilgilendirir.
4. Tik i Seçmiş Olursanız Hediye Paketi Olarak Gelicektir. Arkadaşınıza Oyunu Almak İçin Bir Yoldur.

Ödeme Seçenekleri 
10f751f.png

Site 4 Ödeme Şeklini Destekler. Paypal , AmazonPayments , Google , Bitcoin. Bana Soracak Olursanız Paypal En Kolayıdır
(Diğerlerini Bilmiyorum smile.png )

Anlatabildiğim Kadar Detaylı Anlatmaya Çalıştım
Gerçekten Oyunları Hem Ucuza Almak , Hemde Orjinal Oyunu Destek Sağlamak İçin Çok İdeal Bir Site. 
Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Özür Dilerim smile.png Herzaman Güncellemeye Çalışcağım Konuyu.

Anlatım oyunceviriden alıntıdır.

Konu SedoRKinG tarafından 23 Ağustos 2013 - 02:21 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı