İçeriğe git

Resim
- - - - -

TCG Devri Bitiyor

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2013 - 07:02 ÖS

Sevgili Dostlar,

Uzulerek soyluyorum ki, 6 senedir zevk ile oynanilan ve Spectral Tiger dahil bircok hediyeler kazandiran TCG oyunu Blizzart'in resmi aciklamasi ile bitiyor.

Elinde redeem edilmemis cart'lari olanlar 21 Eylule kadar bu kodlari girebilecekler ancak 21 Eylul'den sonra sadece bir hatira olarak kalacak bu kartlar.

Resmi aciklama asagida ...

http://us.battle.net...Game_-8_23_2013

Son bir kez sansimi denemek istiyorum, belki 21 Eylul'den evvel istedigim mount'u dusururum diyenler acele etsinler, elinde, cekmecesinde redeem edecek karti olup bekleyenler ise 21'inden evvel kullansinlar.

Lutfen arkadaslariniza sizler de iletin ki zarar etmesinler...

iyi oyunlar,

• 0
Resmi ekleyen

#2 Wowprepaid

Wowprepaid

Scout

• Members
  • 422 İleti

Yazma tarihi: 08 Eylül 2013 - 11:13 ÖS

Arkadaşlar 21 Eylül olayı bir yanlış anlaşılma sanırım.

O şekilde bir şey kesinlikle yok.

Arkadaşın verdiği linkte de (http://us.battle.net...Game_-8_23_2013) böyle bir şey kesinlikle yazmıyor.

"Set 21" diye geçen bir yer var, sanırım hızlı okuduğunuz için onu tarih sandınız. Ancak o "Set 21", yani 21. set anlamında kullanılan bir şey, tarih değil.

Yazıda sadece yeni çıkan bu setin, yani "Reign of Fire" setinin son Tcg seti olduğu, ve artık bundan sonra yeni bir Wow Tcg seti göremeyeceğinizi, Wow Tcg serüveninin son paketinin bu paket olduğunu ve size teşekkür ettiklerini söylüyorlar.

Sebebi de malum, Hearthstone ismindeki yeni kart oyunu, ve artık onun ismi altında çıkaracakları Tcg kartları.

Elinizdeki kodları hala redeem edebilirsiniz. Gidip paket alırsanız ve içinden kod çıkarsa hala kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi 21 Eylül diye bir şey yok.

Hatalı okumadan dolayı yanlış bilgilendirilen insanlara yardım olması açısından ve doğabilecek mağduriyetleri engellemek açısından tekrar söyleyeyim; 21 Eylül'den sonra kodlarınızın yalan olacağı, Tigerların çıkmayacağı, mountların bir son bulacağı tarzında bir şey kesinlikle yok.

Bahsi geçen 21 sayısı, Reign of Fire setinin 21. set olduğunu anlatmak adına kullanılıyor. Büyük ihtimalle okuyan arkadaşlar bir dahaki sefere daha dikkatli okumalılar :)

Kimsenin mağdur olmaması adına yazdığım yardım amaçlı bir yazıdır. Lütfen kimse yanlış anlamasın.

İyi forumlar/oyunlar.

Konu Wowprepaid tarafından 08 Eylül 2013 - 11:13 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#3 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2013 - 12:39 ÖÖ

evet haklisin ben yanlis okumusum

aslina bakarsan benim kadar da sevinen olmamistir bu habere :)

• 0
Resmi ekleyen

#4 Crox

Crox

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 09 Kasım 2013 - 04:55 ÖS

Alabilceğimiz bi yer biliyormusunuz İzmirde ? yada güvenilir bir siteden ? d&r lara çok baktım ama bulamadım...

• 0

#5 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 09 Kasım 2013 - 04:58 ÖS

rukenau satıyor ondan alabilirsin

• 0

Bıraktım yokum

#6 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 10 Kasım 2013 - 10:46 ÖS

Alabilceğimiz bi yer biliyormusunuz İzmirde ? yada güvenilir bir siteden ? d&r lara çok baktım ama bulamadım...

Eser inde dediği gibi Rukenau dan alabilirsin , kendisi güvenilir bir kişi kefilim . Bende aldım ve bir çok iş yaptık birlikte 

• 0

#7 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2013 - 12:03 ÖS

tesekkurler arkadaslar...

evet gittigidiyor'u kaldirdim sadece buradan satiyorum

ama benim daha guvenli olur dersen gittigidiyor'u da yeniden acabilirim

Konu rukenau tarafından 12 Kasım 2013 - 12:06 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı