İçeriğe git

Resim

Migrate ve maksimum gold aktarma sorunsalı

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 02 Eylül 2013 - 12:01 ÖS

Arkadaşlar fazla uzatmadan konuya açıklık getireyim: Biliyorsunuz ki charlarımızı migrate ederken aktarılan gold miktarında belirli bir kota var 50k deniliyor. Bu miktar revize edildi mi? Hala 50k goldmu aktarılabiliyor. Eğer böyle ise bu miktar çok az ve bir alternatifi var mı? Ah den bizim serverda toplayabileceğim çok spesifik bir mal yok diğer serverda paraya çevirebileceğim ( bracer ve silah enchantları dısında. ) Bu konuda kesin bilgilerinizi ve yorumlarınızı aktarabilir misiniz?

Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 02 Eylül 2013 - 03:40 ÖS

Guild transferi olabilir ama guildle ne kadar gelir bilmiyorum bütün tabları malzemeyle doldurursun. Battle pet, herb,maden vsvs şeklinde de taşıyabilirsin

• 0

Bıraktım yokum

#3 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 02 Eylül 2013 - 04:46 ÖS

Guild transferi olabilir ama guildle ne kadar gelir bilmiyorum bütün tabları malzemeyle doldurursun. Battle pet, herb,maden vsvs şeklinde de taşıyabilirsin

eN KÖTÜ ÖYLE yapacağım artık satılabilcek item alarak  :/ Teşekkürler

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#4 eddie

eddie

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2013 - 01:15 ÖÖ

Bunu bilmiyordum bende aktarma yapıcaktım ama vazgeçtim şimdi 50k çok az dediğiniz gibi itemlere yönelmek daha doğru olur

• 0

#5 chili_peppers

chili_peppers

Üye

• Members
  • 359 İleti
  • Locationfrostmane

Yazma tarihi: 17 Eylül 2013 - 09:30 ÖÖ

guild transfer ile herhangi bir realme 1m gold transfer yapabilirsiniz

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı