İçeriğe git

Resim
- - - - -

Roleplay yapmak istiyorum ...

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 4yBerk

4yBerk

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2013 - 12:22 ÖÖ

Öncelikle merhaba bayadır pvp serverinde oynuyorum artık bi yoğurt tadı vermeye başladığı için biryandan başka maceralara atılmak istedim forumda dolanırken roleplay bölümünü gördüm sabit konuları , rehberleri okuduktan sonra başlamak istedim ama hangi serverde başlayacağımı bilemediğim için buraya yazmak istedim , aktif olarak türklerin bulunduğu bir server varsa oranın ismini verebilirmisiniz bide roleplay yaparken yanında bulunucak arkadaş arayan, gel ben sana öğretebilirim hem bi yandan yanımda roleplay yapan biri olur gibisinde düşünceleri olan biri  varsa seve seve gelebilirim , battle tagım Ayberk#2431

• 0

#2 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2013 - 02:49 ÖS

düz mantık dünürsek argent dawn tek high population rp serverı olduğu için daha aktif olma potansiyeli görüyorum :D

• 0

#3 4yBerk

4yBerk

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2013 - 08:54 ÖS

düz mantık dünürsek argent dawn tek high population rp serverı olduğu için daha aktif olma potansiyeli görüyorum :D

dediğiniz gibi girdim argent dawn serverine biraz kastım ama hiç türk göremediğim için pek bişey yapamadım :( acaba türklerin bi guildi filan varmı ?

• 0

#4 cranius

cranius

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2013 - 04:05 ÖS

Türk rp guildi şuan için inaktif yeni bir oluşum kurulduğunda role-play kısmında  başlık açılır zaten

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı