İçeriğe git

Resim

Fire Mage Dps sorunu ve tavsiyeler

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 23 Eylül 2013 - 11:28 ÖÖ

Arkadaşlar fire mage hakkında gerçekten bilgili arkadaşlardan tavsiye almak istiyorum.

Şimdi bildiğiniz gibi combustiona nerf geldi ve çok da iyi olmadı dummylere şu an ilvl im 530 ve 103-108 k damage yapabiliyorum bu işte bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum özellikle dps 5.4 patchinde fena düştü.

Armoryden Huunu diye aratırssanız herşeyi görebilirsiniz. Bir eksiğim falan mı var acaba  ? İzlemem gerekn dps rotasyonu artık ne ve nasıl olmalı ayrıntılı yazabilecek bir arkadaş çıkarsa çok sevinirim

Örnek: xxx addonu kullan (evocation yapmamı ve living bomb atmamı hatırlatan addon tavsiyesi)
sırayla kombinasyon şu şu şu olmalı sırayla bunlar cast edilmelidir.... şeklinde. Bayağı zor duruma düştüm son günlerde, yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Benim bildiğim rotasyon:
Living bomb, fire ball ile heating up olana akdar devam, heating up olunca inferno, böylece pyro trigleyecek instant direkt pyro atılacak, living bomb tazelenecek (bu esnada %15 sp veren evocation tazelenecek durumdaysa tazelenecek) fire ball devam gene heating up olunca ....  yeterli ignate ve dot varsa targette combustion kullanılacak......şeklinde

başka bir numarası var mı bu işin ben hep böyle yapardım

• -1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#2 Orwell

Orwell

Sergeant

• Members
  • 97 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2013 - 01:10 ÖS

Hocam ben fire yapamıyorum denedim ama ısınamadım,frost kullanıyorum.Ama dpsin çok düşük 511 İlvl var min 110 k yapıyorum.Rotasyonda sıkıntı var sanırım.Mage Nugget kullanabilirsin dediğin gibi hatırlatıyor sürekli.

• 0

#3 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2013 - 01:37 ÖS

511 ilvlin var ama frost su an oldukça iyi ben konuya ve soruna kesin bir cevap istiyorum :P

• -1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#4 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 23 Eylül 2013 - 05:34 ÖS

Rotasyonunda bi sorun yok,tek sorun yeterince Crit olmaması,Fire için raid buffsuz en az % 35 Crit sahip olman gerek,çok iyi Dps yapmak istiyorsan.Heroic gear alana kadar Frost ya da Arcane gitmen daha faydalı bence.

• 0

#5 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2013 - 06:36 ÖÖ

Crit az evet.nFire mage oynamak için%40lara yakın crit gerekiyor malesef onun içinde 550+ilvl lazım. Rotasyonunda hiç bir sıkıntı yok. Tavsiye edeceğim addonlar fire mage için biçilmiş kaftan.

Combustion helper
We don't wipe-fire mage

İlk addon dot takibi ve perf combustion için, ikinciside rotasyon ve cd lerini takip için en iyileri. Umarım işine yarar. Peace B)
  • 0
Only my will...

#6 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2013 - 01:04 ÖS

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim
Evet heryerden duyduğuma göre fire mage için fazlasıyla imba gear gerekiyor ki crit ve damage artısı sağlanabilsin. Bu yüzden frosta cevirdim ve dpsimde oldukça artış oldu :)

Arcane için ise mastey sorunsalı oluyor haste biraz varsa frost biçilmiş kaftan yani :)

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı