İçeriğe git

Resim
- - - - -

Filefront'tan dosya indirebilen var mı?

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 4justice

4justice

First Sergeant

• Members
  • 239 İleti

Yazma tarihi: 19 Haziran 2008 - 05:17 ÖS

Lütfen yardım.Wow vidyosu hastasıyım ve cogu vidyo filefrontta.
Filefronttan nasıl dl edebilirim hep su hatayı veriyor:

Your download has failed. There were no available download servers.
Click here to try your download again. Click here to try your download again

Bu sorunu çözemezsem high quality wow vidyolarını nerden indirebilirim?
  • 0

#2 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 20 Haziran 2008 - 09:58 ÖÖ

Ben File front nasıl kullanılır bu konuda onu anlatayım;

1) File front sitesinde karşınıza gelen percerede "Download now" yazan yere tıklıyorsunuz.

Resmi ekleyen

2) Tıkladıktan sonra karşımıza yeni bir pencere açılıyor.. Burda "Free public servers " yazan yer ve altında 7 adet link mevcut bunlardan işinize gelene tıklayın

Resmi ekleyen

3) Karşımıza gelen pencere Şayet sizi beklemeye almazsa (2 Dk kadar) "click this link " yazan yere ya farklı kaydet deyin yada flash get ile indirin ( Flash get ile kaldığı yerden devam etme özelliği yok) Şayet beklemeye aldıysa 2-3 dk kadar bekleyin zaten sayfada belli oluyor..
Download işlemi bundan ibaret...

Resmi ekleyen
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#3 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 20 Haziran 2008 - 10:01 ÖÖ

Dosya upload etmek için üye olmanız gerekmekte (Ücretsiz Seçeneği Mevcut) Game Downloads, Game Patches - FileFront.com adresinden register tuşuna tıklayın ve uye olun.

1) Üye olduktan sonra sol üst tarafta file manager butonu var ona tıklayın..

Resmi ekleyen

2) File manager butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada "Upload Files" tuşuna tıklayın

Resmi ekleyen

3) Açılan pencerede "Select File Localtion " Yazan Yerde "Gözat"tuşuna basın ve upload yapmak istediğiniz filmi gösterin ve "Begin Upload" Tuşuna Basın

Resmi ekleyen

4) Filminiz yüklenmeye başladı .. Yapmanız gereken filmin tamamen upload olmasını beklemek..

Resmi ekleyen

Güle güle kullanın...
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#4 4justice

4justice

First Sergeant

• Members
  • 239 İleti

Yazma tarihi: 20 Haziran 2008 - 10:34 ÖÖ

Bilgi için çok saol.Ben e-mail attım teknik servislerine,free dl server'ı yakalayana kadar denemem gerekiyomus.Bizim alanımız kısıtılımıymıs neymis.
  • 0

#5 LollJ3

LollJ3

Sergeant

• Members
  • 65 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2008 - 10:22 ÖS

Esasında orada Dowload Now sekmesini tıkladığımızda Her belli aralıkta indirmeyi otomatik olarak deniyor filefront acık kalsın siz başka sitelerde gezinekoyun bi 5-10dk sonra baktığınızda indirme uyarınız ekrana geliyor. Ben öle indiriyorum
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı