İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni Proje Ne Zaman Geliyor?

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 deadlypride

deadlypride

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2013 - 04:46 ÖS

Süre aldım rp damarım kabardı.Soru açık nerede proje :(
  • 0

#2 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2013 - 03:21 ÖS

10 gün olmuş mesaj atalı, vay canına. Ben çekirdek kadronun durumunu izah edeyim.

Mahir(Falven) belki gelirim diyordu, ancak meşgul sanırım pek sesi soluğu çıkmıyor (En son iki ay önce "yarın pre-paid alıyorum başlıyoruz" demişti). Emre'den(Dendrien) uzun zamandır birşey duymadım.

Ben ve Deniz(Erodion) oyunu bıraktık, StartCraft 2 ve dota 2 oynuyoruz zaten şu sıralar yeterince.

Oğuzhan(Doombolt61) sanırım ders yoğunluğunda pek oyuna giremiyor. Onur(Pechvarry) da aynı şekilde ki zaten Onur girince pvp falan takılıyor artık.

Özgür(Vastielo) zaten Arathi Basin'den çıkmıyor, rpye daha fazla gönlü olduğunu sanmıyorum.

Kısacası TR RP ve direk olarak wow kariyeri hepimiz açısından bitti diyebiliriz :) Yabancı guildlerde şansızı deneyin derim ben, iyi oyunlar :)

• 0

Dark Lion Onslaught.

#3 deadlypride

deadlypride

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2013 - 10:41 ÖS

10 gün olmuş mesaj atalı, vay canına. Ben çekirdek kadronun durumunu izah edeyim.

Mahir(Falven) belki gelirim diyordu, ancak meşgul sanırım pek sesi soluğu çıkmıyor (En son iki ay önce "yarın pre-paid alıyorum başlıyoruz" demişti). Emre'den(Dendrien) uzun zamandır birşey duymadım.

Ben ve Deniz(Erodion) oyunu bıraktık, StartCraft 2 ve dota 2 oynuyoruz zaten şu sıralar yeterince.

Oğuzhan(Doombolt61) sanırım ders yoğunluğunda pek oyuna giremiyor. Onur(Pechvarry) da aynı şekilde ki zaten Onur girince pvp falan takılıyor artık.

Özgür(Vastielo) zaten Arathi Basin'den çıkmıyor, rpye daha fazla gönlü olduğunu sanmıyorum.

Kısacası TR RP ve direk olarak wow kariyeri hepimiz açısından bitti diyebiliriz :) Yabancı guildlerde şansızı deneyin derim ben, iyi oyunlar 

sc 2 oynayabiliriz bu arada

• 0

#4 Mograine

Mograine

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2013 - 01:46 ÖS

Crusade of the Lion gibi bir projenin gelmesi için yeteri kadar bekledim fakat açılmayacağını anladığımda yabancı guildlere yöneldim. Açılmaz diye düşünüyorum, WoW RP ölüyor. Aynısını tavsiye ediyorum.

Crusade of the Lion aslında gayet iyi gidiyordu, Event zamanları aktif oyuncuların hepsi giriyor ve güzel roller döndürüyorduk fakat yöneticilerden bazı kişiler guild'in fazla ilgi çekmediğini, WoW'da RP ile ilgilenen pek türk olmadığını söylüyor. Cathedral Square'a gittiğimde şimdi öncekinden daha fazla rol var ve RP guildleride artmış. Tekrar gelseler yaparlar diye düşünüyorum fakat onlar ya umudu kesmiş ya da artık sıkılmışlar, bence bu kötü bir şey çünkü kendi yaşadığım yerdeki kişiler ile, kendi dilimde RP yapmak bana başka bir zevk veriyordu. O zamanlar RP'de acemi olsamda ve Ingilizcem düşük olsada eğleniyordum.

Guild'in son durumundan şöyle bir SS vereyim:

fep5k8.jpg

Konu Mograine tarafından 02 Kasım 2013 - 05:12 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Mograine

Mograine

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2013 - 05:15 ÖS

Bu projeninde sonuna geldik , projede emeği geçen herkeşe teşekkür ederim.

Yakında yeni bir projeyle karşınızda olacağız smile.png 

Bu mesajı gördüğümde sevinmiştim. "YAKINDA" yazıyordu fakat olmadı, forum bile ölmüş hatta Role-Play bölümü adeta Ruins of Lordearon gibi olmuş.

• 0

#6 cranius

cranius

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2013 - 08:41 ÖS

Şahsen ben geri döndüm Yabancı guildlerle devam ediyorum ama dersenizki bizim projemiz var seve seve gelirim yani girdiğim de eskilerden bir kaç kişi aktif ti çoğu Doğa nın dediği gibi pvp odaklanmış ..

• 0

#7 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2013 - 02:04 ÖÖ

Ufak bir gelişme gibimsi birşey oldu, buradan belirteyim bari. Yine de fazla ümitlendirmek gibi olmasın :)

2 hafta sonra vizelerim bitiyor. Ondan sonra tekrar pre-paid alabilirim ancak geri gelenlere rağmen üye sayısı hala az, dolayısıyla döndüğümde muhtemelen yabancı bir guilde gireceğiz ya da international bir guild kuracağız. Siz takipte kalın yine de :)

İyi oyunlar.

• 1

Dark Lion Onslaught.

#8 Menethil

Menethil

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationIstanbul/Maltepe

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2014 - 01:31 ÖÖ

Yok mu yahu roleplay ? Gelek.

• 0

#9 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2015 - 07:48 ÖS

Konu epey ölmüş olsa da -forumun geri kalanı gibi- hala konuyu takip ediyor olabilecek arkadaşların dikkatini çekmek istedim. Haziran'da tekrar roleplay'e başlıyoruz (Kısa sürede çok fazla oyuncu bulabilirsek daha bile erken) eğer ayrıntılı bilgi isterseniz henüz açmış olduğum konuya göz atbilir ya da real id'den ulaşabilirsiniz: dogabeey#1180

• 0

Dark Lion Onslaught.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı