İçeriğe git

Resim
- - - - -

Blizzard $7 Milyonluk Davayı Kazandı!

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Vargful

Vargful

Moderatör

• Moderators
  • 235 İleti
  • LocationTaksim / Istanbul

Yazma tarihi: 23 Ekim 2013 - 06:06 ÖÖ

Blizzard 2011 yılında ''Ceiling Fan Software'' adında

World of Warcraft için bot yazılımı hazırlayan ve dağıtımını yapan şirkete dava açmıştı.

tujx4.jpg

Geçtiğimiz hafta dava sonuçlandı.

Dava sonucuna göre, Blizzard tam 7 Milyon Dolarlık tazminatı kasasına koymuş oldu.

''Ceiling Fan Software'' şirketinden yazılımı satın almış ve kullanmış olan 14.000 kullanıcının bilgilerinin bulunduğu listeyide alan Blizzard,

bu yazılımı kullanan 14.000 hesabı oyundan uzaklaştırdı.

• 2

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2013 - 12:21 ÖS

Adamlar kullanıcı listesini de almış. O.o Arada böyle gözdağı verip sonra hiç takmamaları da komik, yıllardır bot kullanıp hiçbir problemle karşılaşmayan insanlar varken...

#3 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 23 Ekim 2013 - 12:36 ÖS

Ben bi kere bot kullanıp banlanmayı denedimde ısrarla banlamadılar:D

• 1

Bıraktım yokum

#4 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2013 - 02:57 ÖS

bari parayla wowu geliştirsinler :D

• 0

#5 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 30 Ekim 2013 - 05:11 ÖS

Bg de hunterın tekine dalıyordum , sonra baktım abidik gubudik hareketler yapıyor, bm hunter olduğu için petini kestim adama dalıyorum adam ısrarla peti summonlamaya calısıyor. Bot ,ama lezzetli bot değil demek böyleleri.

Bazı botlar var sabahtan akşama mining -herb yapıp bankaya inventorye atıyor sana ah ye koymak kalıyor (onun da add on u var zaten)
İyi oldu diyeceğim ama bunlar hep göz dağı abiler ablalar. Neden? Çünkü blizz arada ban ı basıyor sonra gene lay lay lom. Biz kardeşlerimize benim yerime gir iki materyal kas, oyuna gir ben eve gelmeden önce sıra çok olmasın diyoruz bunu yaparken bile 'ne olcak lan bundan da ' diyoruz elin adamı herşeyi botla yapıyor. Ya bir tepki olcaksa ya hep olsun ya hiç olmasın sonra ille güme gidenler oluyor. Neden 5 kez yapan önceden yaptı diye sadece gün cezası alıyor da bir kez yapan ama o şirketten bot alan kalıcı ban yiyor ki? Komple yasak zor mu bu kadar

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı