İçeriğe git

Resim

Betaya bende katıldım

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 26 Ekim 2013 - 09:32 ÖS

Bugün twitterda çekilişe katıldım ve kazandım,telefondan keyi aktive ettim ve yarın cafede indirip oyunu oynuyacam. Paladin oynamak istiyorum, ama izlediğim videolardan Hunterin iyi olduğunu gördüm. Sizce hangisini seçiyim ?
  • 0

#2 Darking32

Darking32

Moderatör

• Moderators
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2013 - 04:08 ÖS

Burada da WoW daki gibi hiçbir classın birbirine aşırı bir üstünlüğü yok, yani istediğini oynayabilirsin.

Paladinin heal avantajı varken hunterın da bir sürü peti var. Hangisi oyun tarzına daha fazla uyuyorsa onu seçebilirsin.

• 0

#3 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2013 - 07:00 ÖS

bugün kafede 3 saat oynadım. Arenaya hunter ile girdim ve 5 win aldım.
  • 0

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2013 - 05:23 ÖS

Şans ve deck building de önemli.

#5 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2013 - 06:48 ÖS

evet, şansdan bende bol var ama deck sıkintı, ögrenmem lazım, deck yapımını
  • 0

#6 Vargful

Vargful

Moderatör

• Moderators
  • 235 İleti
  • LocationTaksim / Istanbul

Yazma tarihi: 28 Ekim 2013 - 06:51 ÖS

Ben bütün class'ların bütün card'larını unlock ettim.

Şunu söyleyebilirim, tek bir class'a bağlı kalmak söz konusu değil.

Sınıflara özel kartlar hariç diğer tüm kartlarınızı her sınıf için kullanabiliyorsunuz.

Öne çıkanlar, Warlock - Hunter - Paladin - Priest benim için.

Önerim tüm sınıfları 10 level yapmanız.

Tüm sınıf özel kartlarını açmanız.

Hepsini denemeniz.

Ama gerçekten her sınıfın verdiği lezzet ayrı.

Ben Hunter oynamayı seveceğimi tahmin etmezdim. Ama gerçekten çok sevdim.

Konu Vargful tarafından 28 Ekim 2013 - 08:55 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#7 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2013 - 08:12 ÖS

Tüm classları 10 levele kadar pratik yaparak hem level alırım hem de classı kavramış olurum .

Konu Vargful tarafından 28 Ekim 2013 - 08:55 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 wizincanus

wizincanus

First Sergeant

• Members
  • 295 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2013 - 02:19 ÖÖ

En son mesaj ekim de atılmış bu süre sarfı içinde muhakkak çoğunuza beta gelmiştir ,

yaklaşık 1,5 aydır oynuyorum  ve Vargful'un dediği gibi Hunter inanılmaz ( 4 sene wow da lock oynadıkda sonra ) hunter vazgeçilmezim oldu 

Bir konu hariç şuan ki durumdan memnunum o da Pries'ın 8 lik MC kartı  bi anda her şeyinizi alt üst ediyor , öyle bi kartın 10 luk olması lazımdı ki bu da ilerideki pach de yükselteceklerini söylüyorlar.

Gelelim oyununa genel olarak bir değerlendirme yapacaksak  :

önemli olan seçtiğiniz class değil deck dir , bunu çok iyi ayarlamak gerekir  deck'e legendary kartları doldura bilirsiniz ama bu size pek bi avantaj sağlamaz , bunu çok iyi ayarlamak lazım , gerçi deck i ayarladınız diyelim bu seferde oyuna başlarken iyi bir sıralama gelsin ki sonuç zaferle bitsin yani burada deck seçtikten sonra oyuna girdiğinizde tamamen şans faktörü devreye giriyor ve oyun sonuna kadar da böyle devam ediyor

Normal ve cpu karşı oynadığınız da kendi deckinizle devam ediyorsunuz , dediğim gibi iyi ayarlanması lazım

Arenada işler tamamen farklı size 3 classı seçme şansı veriyor ve onun 3 defa yenilene kadar devam ediyorsunuz , başta arena için seçtiğiniz classa göre yepyeni bir deck oluşturuyorsunuz , bunun avantajı sizde olmayan kartların çoğunu seçip oynaya bilirsiniz ama kartlar random geldiğinden arada sıkıntı olabiliyor arena bambaşka bir olay ...

Size tavsiyem günlük daily questleri yapıp gol kasın ve deck almadan 150golda ulaştığınızda arenaya girin , zaten 3 maç kaybedip arenadan çıktığınız zaman size mutlaka 1 pack veriyor ki bu da 5 tane kart demek , artık şansınıza :)

Başta belirtiğim son mesaj üzerinden epey bi zaman geçmiş , benim yazdığım biraz gereksiz bişiy oldu kusura bakmayın :) 

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı