İçeriğe git

Resim
- - - - -

5. ek paket!

Best Answer Ezekeel , 08 Kasım 2013 - 09:58 ÖS

ubvv9.jpg

Az önce Metzen WoD ismini doğruladı ve ilk video gösterildi. Video Draenor ve Draenei-Orc ilişkisi üzerineydi. Level sınır 100 oluyor, karakter modellemeleri değişiyor ve tabii ki Draenor geliyor! Sızdığı iddia edilen bilgiler doğruymuş, yeni ırk veya sınıf yok. Bu logoyu da trailerdan çaldım asdasfasd.

Trailer da yayınlanmış.

Go to the full post

• Please log in to reply
Bu konuya 66 yanıt gönderildi

#61 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2013 - 04:02 ÖS

Sizler hala buralardamısınız :) uzun zamandır oynamıyorum oyunu, çoğu tanıdık simalar buradalar. Demek her şeye yeniden başlıyorsunuz :)

• 0

#62 deadlypride

deadlypride

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2013 - 04:07 ÖS

7 milyon insan hala oynuyorsa bu oyun bitmemiştir bence
  • 0

#63 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2013 - 07:46 ÖS

7 milyon olayına birde şöyle bakmak lazım, bu oyunda oyuncu sayısı 11 milyondu şimdi 7 milyon. 7 milyon hala büyük bir rakam ama kaybedilen sayıda hiç az değil. Ayrıca dikkat edin blizzzort sattığı rakamı açıklamıyor açık hesapların sayısını açıklıyor. Neden acaba diye düşünmek lazım...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#64 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2013 - 08:30 ÖS

Hanua 2010 da oyunun rekoru en çok online rekoru kırıldı, 12 milyonla . Bence toplam account sayısı 15 milyon vardır.
  • 0

#65 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 12 Kasım 2013 - 03:24 ÖS

Hadi gene iyisiniz...

2004 yılında piyasaya çıkan MMO-RPG oyunu World of Warcraft, ek paketlerle birlikte güncellenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Warlords of Draenor eklentisini duyuran Blizzard'da bunun sonrası için planlamalar şimdiden yapılmaya başlamış.

Bir röportajda konuşan Blizzard CEO'su Mike Morhaime, Warlords of Draenor ek paketinden sonra çıkacak olan ekklenti için planlamaların başladığını söyledi. Daha önce hiç iki paket üzerinde aynı anda çalışmadıklarını söyleyen Morhaime, World of Warcraft oyuncularını soğutmamak için daha sık yenilikler sunulacağını belirtti.

http://www.bolumsonu...onucanavari.com

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#66 erkancsk

erkancsk

Senior Sergeant

• Members
  • 204 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2013 - 06:38 ÖS

world of warcraft yaratıcılığıyla yarışacak bir MMO-RPG yok. dünde böyleydi bu günde böyle. ilk paketler açıklandığında "bu ne lan böyle ejderha falan tırt" demiştim kendimi bilgisayar başında 7 saatimi tamamlarken buldum.panda geldi "bu ne lan panda manda" falan dedim.ondada durum aynı velasıl kelam hiç kendinizi kasmayın ağzınızdan salyalar akarak  oynayacak monitör başında ventden gelen "olm heaaaaaalll lan" sesiyle uyanacak.her buff dan sonra keyif alacak her nerf den sonra bok atacaksınız.:)

• 3

#67 deadlypride

deadlypride

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2013 - 09:55 ÖS

world of warcraft yaratıcılığıyla yarışacak bir MMO-RPG yok. dünde böyleydi bu günde böyle. ilk paketler açıklandığında "bu ne lan böyle ejderha falan tırt" demiştim kendimi bilgisayar başında 7 saatimi tamamlarken buldum.panda geldi "bu ne lan panda manda" falan dedim.ondada durum aynı velasıl kelam hiç kendinizi kasmayın ağzınızdan salyalar akarak  oynayacak monitör başında ventden gelen "olm heaaaaaalll lan" sesiyle uyanacak.her buff dan sonra keyif alacak her nerf den sonra bok atacaksınız.:)

Adamsın *
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı