İçeriğe git

Resim
- - - - -

Thrall Ne Yapıyor?

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Mograine

Mograine

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2013 - 01:05 ÖÖ

Videoları sürekli izlediğimde merak ediyorum. Orcları insanların esir kamplarından kurtarıp, yeni öğretilerde bulunup, Orcish Horde'i tekrar kuran o, Horde'u geliştiren o. Bir sebep için (tam hatırlamıyorum.) Orgrimmardan ayrılmıştı ve Garrosh'u Warchief yapmıştı, şimdi onuda indirdiler, kötüydü. Thrall neden Warchief olmayı red ediyor?

• 0

#2 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2013 - 02:09 ÖÖ

Thrall`ın catanın başlamasıyla The World Shamsn olarak Azeroth`u kurtarmaya gitti, garrosha warchiefliğe devretti.

Thrall`ın neden istemediğini bilmiyorum.
  • 0

#3 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 03 Kasım 2013 - 05:18 ÖÖ

Vol jin i garroshun delirmesinden sonra hordeu birarada tuttuğu için seçti benim anladığım.

• 0

Bıraktım yokum

#4 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2013 - 09:35 ÖÖ

dünyayı falan iyileştiriyodu galba belki artık kalbi kaldırmıyodur :D

• 0

#5 Hsnn

Hsnn

Senior Sergeant

• Members
  • 134 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2014 - 11:58 ÖS

Aslinda soru guzel de devami gelmemis, ben de cok merak ediyorum ve acikcasi buyuk bi hayal kirikligina ugradm thrall warchief olmaliydi bnce, neden olmadi wod da daha ust bi gorev mi ustlenicek yoksa artik coluga cocuga mi karisicak...
  • 0

#6 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2014 - 10:02 ÖÖ

Şu anki horde'u evet thrall'a borçluyuz. Ancak aspect of earth deathwing dünyanın altını üstüne getirirken, dünyayı iyileştirmek, yıkımı hafifletmek için ogrimmardan ayrılmak zorunda kaldı. Maelstromda Element ruhlarını ulaşmaya çalışırken, en tehlikeli Element lorduyla karşılaştı, ragnaros. Ragnaros thrall'a dünyanın yanılını gösterdi, ogrimmardan yokoluşunu izletti. Bunun thrall'ın üzerinde çok büyük bir etkisinin kaldığını düşünüyorum. Irklar arası savaşların ne derece manasız olduğunu gördü sonuçta.

Zaten dünyanın en iyi shamanı olarak earthen ring birliğine girmişti, ardından yeri boşalan aspect of earth olmuştu. İçindeki çoğu kötü duygulardan aynı Emperor shaohao gibi arındığını gördük.

Kısacası thrall şu an baba olmanın da verdiği bir olgunlukta. Siege of orgrimmarda gördüğümüz thrall, artık geçmiş hatalarını da düzelterek Nirvanaya ulaşmak isteyen bir thrall. Bundan sonraki düzeltmesi gereken hata, thrall için babasını öldüren jaina'nın memleketin dümdüz edenlerin hesabını sormak olur.

Telefondan yazıyorum. Eve gelince daha detaylı bir inceleme yazarım. :)

Ama kısacası, thrall şu an biz düşük ırklarnı savaşlarıyla uğraşacak durumda değil. Aspect en nihayetinde. :)

Edit: oto düzelticiyi düzenlemek...

Konu Powah tarafından 03 Mart 2014 - 12:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#7 Draigo

Draigo

Moderatör

• Moderators
  • 108 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 03 Mart 2014 - 11:17 ÖÖ

boşuna green jesus denilmiyor :)

• 0
Warlock Oynamak Ayrıcalıktır...
7Abbym.jpg

#8 Hsnn

Hsnn

Senior Sergeant

• Members
  • 134 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2014 - 12:51 ÖS

Tesekkurler aciklayici olmus, daha ayrintili gelecege donuk bi thrall anlatimi olsa fena olmaz. :) bide wrathionla ilgili de anlatim olsa super olur
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı