İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni Recruit a Friend sistemi!

• Please log in to reply
Bu konuya 23 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 01:30 ÖÖ

Yeni RaF bineği:

Bu seferki iki kişilik değil yalnız.

Blizzard'dan çeviri(Kaynak)
Recruit A Friend programı her zamankinden daha iyi bir şekilde geri döndü! Şimdi —yeni Emerald Hippogryph dahil— 8 farklı binek ve petten birini seçip 85'e kadar leveling bonusuna sahip olacaksınız. (Çok açık yazılmamış, bir binek ve bir pet seçeceksiniz. - Ezekeel)

Yeni RaF sistemi oyun içinden arkadaş ve aile üyelerinize e-posta olarak Starter Edition keyleri yollamanızı sağlıyor. Başlamak için basiçte oyundayken arkadaş listenizi açın ve RaF butonuna basın.

Hediyeler
Eski sisteme benzer şekilde, recruit ettiğiniz kişi 1 aylık oyun süresi aldığında recruit eden kişi de 1 aylık oyun süresi kazanıyor. Ayrıca, recruit edilen kişi 2 aylık oyun süresi aldıktan yaklaşık bir hafta sonra recruit eden kişi aşağıdaki pet ve binek ödüllerinden birini seçip kalıcı olarak koleksiyonuna katabiliyor. Yeterince kişiyi recruit edin ve hepsine sahip olun.

Oyun içi yararları
RaF programına katılan kişiler(recruit eden ve edilen) 90 gün boyunca aşağıdaki kolaylıklardan yararlanacak:

• Recruit eden ve edilen kişiler birbirlerini yanlarına ışınlayabilecek.
  • Recruit eden ve edilen kişiler aralarında en fazla 4 level fark olması şartıyla birlikte ve aynı partyde oynarken 85 olana kadar üç kat xp kazanacak.
  • Recruit edilen kişinin kazandığı her 2 level için 1 verilebilir level kazanılacak. Recruit edilen kişiler bu levelları recruit eden kişinin karakteri kendi karakterlerinden düşük level olduğu sürece recruit eden kişilere verebilecekler.

SSS

S: Arkadaşıma davet yolladım ama alamadı, şimdi ne olacak?
C: Tekrar yollamayı deneyebilirsiniz. E-posta adresini doğru yazdığınızdan emin olun ve arkadaşınıza spam/junk kısmını kontrol etmesini söyleyin.

S: RaF davetleri kaç günlüğüne geçerlidir?
C: RaF davetleri 7 günlüğüne geçerlidir. Eğer arkadaşınız o süre zarfında cevap vermezse tekrar göndermeniz gerekir.

S: Arkadaşım yeni oynamaya başladı, hesabı olmasına rağmen onu yine de davet edebilir miyim?
C: Evet, yeni sistemle hesapları 30 günden daha yeni olan WoW oyuncularını davet edebilirsiniz. Sadece standart RaF sistemini kullanın, arkadaşınız e-postayı alıp linke tıkladığında hesaplarınız birbirine bağlanacak. (Anladığım kadarıyla bunun olması için oyuna kayıtlı e-posta adresine atmanız lazım. - Ezekeel)

S: Birisini zaten davet etmiştim, başkasını da edebilir miyim?
C: Evet. İstediğiniz kadar kişiyi davet edebilir, çeşitli binek ve pet ödüllerine sahip olabilirsiniz. Tabii yine recruit edilen kişilerin 2 aylık oyun süresi almış olması gerek.

S: Tüm RaF pet ve bineklerine sahip olabilir miyim?
C: Evet, eğer yeterince arkadaşınız davetinizi kabul edip iki aylık oyun süresi eklerse hepsine sahip olabilirsiniz.

S: Eski RaF sisteminden bir ödül kazandım ama daha almadım, yenilikler geçerli olacak mı?
C: Evet, eğer kazanıp hesabınıza eklemediyseniz kazandığınız boşa gitmeyecek. (Burada bir belirsizlik var, yeni gelen sistemdeki gibi binek seçebilecek misiniz yoksa sadece eskisini mi alabileceksiniz direkt yazmamışlar ama sanıyorum eğer almadıysanız yeni sistemdeki gibi seçmenize izin verecekler. - Ezekeel)

S: Eski RaF sisteminden davet yolladım/aldım ama daha davetiye kullanılmadı. Yine de yeni sistemden yararlanabilir miyim?
C: Hayır, yeni sistemdeki yeniliklerden yararlanabilmeniz için yeni bir davetiye gerekir. (Gerçi bu durumda üstte yaptığım açıklamayla ilgili şüphelere düştüm, belki de sadece kazandığınız hediyenin boşa gitmeyeceğini ama yeni sistemdeki gibi seçim yapamayacağınızı söylüyorlardı. Yazının aslına bakabilirsiniz. - Ezekeel)

Daha fazla bilgi için resmi destek sayfasını ziyaret edin.

RaF istekleri için aşağıdaki konuyu kullanın

Recuit a Friend(RaF) istekleri/önerileri  

Konu eseruyar tarafından 13 Kasım 2013 - 02:28 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#2 Vargful

Vargful

Moderatör

• Moderators
  • 235 İleti
  • LocationTaksim / Istanbul

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 08:37 ÖÖ

Tabii en önemli nokta, Türkiye artık bu sistemden yararlanabiliyor mu ?

Cevabı malesef Hayır gibi.

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 08:44 ÖÖ

Evet, davet atabilmek için hesabın bazı ülkelere kayıtlı olması şartı aranıyor("Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, the Netherlands, Norway, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Ukraine and United Kingdom") ama yine de Türkiye kayıtlı hesapla davetiye kabul edilebiliyor veya hinlik falan yapıp millet adresi değiştiriyor. Ben zamanında adresi değiştirmiştim, şimdi sanırım o ülkeden bir fatura vs. istiyorlarmış ama yine yolu var falan diyordu birileri.

#4 Vargful

Vargful

Moderatör

• Moderators
  • 235 İleti
  • LocationTaksim / Istanbul

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 08:47 ÖÖ

Yinede insan legal yollardan yapmak yerine, rahat rahat eşini dostunu davet edebilmek, mount'ları toplayabilmek istiyor. ^_^

Konu Vargful tarafından 13 Kasım 2013 - 09:21 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#5 Nero66

Nero66

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 09:20 ÖÖ

Siteden gonderemiyormuyuz artık davetiye oyun surem yok illa süre almakmi lazim
  • 0

#6 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 11:01 ÖÖ

Evet, davet atabilmek için hesabın bazı ülkelere kayıtlı olması şartı aranıyor("Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, the Netherlands, Norway, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Ukraine and United Kingdom") ama yine de Türkiye kayıtlı hesapla davetiye kabul edilebiliyor veya hinlik falan yapıp millet adresi değiştiriyor. Ben zamanında adresi değiştirmiştim, şimdi sanırım o ülkeden bir fatura vs. istiyorlarmış ama yine yolu var falan diyordu birileri.

Ben iki defa faturasız ülkeyi değiştirdim ^^ Başka battle.net hesabı açıp ülkeyi başka yapıyorsun hacklendim diyip wow hesabımı bu hesaba taşıyın ulen!! deyip ülkeyi değiştirdim

• 1

Bıraktım yokum

#7 emre1300

emre1300

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 01:43 ÖS

davet yollayabılıyoruz ama arkadaslar turkiye ıcınde acıldı sanırım

• 0

#8 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 01:57 ÖS

Kayıtlı ülken Türkiye yse dene bi bakalım hesap açılıyormu

• 0

Bıraktım yokum

#9 emre1300

emre1300

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 02:22 ÖS

nasıl denıyecez hesabı pasif biri varsa yollayayım

• 0

#10 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 02:34 ÖS

Kendi maillerinden birine gönder ordan hesap açmayı dene

• 0

Bıraktım yokum

#11 Nero66

Nero66

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 04:36 ÖS

Kendi maillerinden birine gönder ordan hesap açmayı dene

Degerli moderator yeni RAF sistemini artık wow un sitesi üstünden gönderemiyoruz degilmi.Hesabın süresi bitti illa oyun süresimi almak lazım göndermek için. Bir bilginiz varsa yardımcı olunuz lütfen

• 0

#12 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 13 Kasım 2013 - 05:55 ÖS

Sitede bulamadım eskiden davet attığımız yerde yok oyun içine eklemişler davet işini

• 0

Bıraktım yokum

#13 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 14 Kasım 2013 - 08:19 ÖÖ

Bazı insanlar şu anda açık olmayan ülkelerden de davet atılabildiğini söylemiş, deneyin bir.

#14 Nero66

Nero66

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2013 - 05:40 ÖS

Beyler eski sistemde raf atılan kişi battlechest aldıgında atan kişiye 1 ay oynama süresi geliyordu bundada aynımı ?

• 0

#15 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2013 - 05:55 ÖS

Eski sisteme benzer şekilde, recruit ettiğiniz kişi 1 aylık oyun süresi aldığında recruit eden kişi de 1 aylık oyun süresi kazanıyor.

#16 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 28 Kasım 2013 - 11:01 ÖÖ

uyn24.jpg

Bugün geldi oyun içinden direk seçiyorsun seçenekleri çekmek aklıma gelmedi mountlar falan vs

• 0

Bıraktım yokum

#17 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 28 Kasım 2013 - 11:42 ÖÖ

Eser kayitli olan ulken turkiye mi
  • 0

#18 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 28 Kasım 2013 - 11:59 ÖÖ

Yok İtalya

• 0

Bıraktım yokum

#19 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2013 - 12:26 ÖS

Türkiye`den artık oluyormuş gibi duyumlar alıyorum. Doğruluğu ne derece bilemiyecem.
  • 0

#20 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 28 Kasım 2013 - 12:30 ÖS

TR kayıtlı olanlar bi denese güzel olcak

• 0

Bıraktım yokum

0 Kullanıcı konuyu okuyor