İçeriğe git

Resim
- - - - -

PVP Achievementları

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 Egzo

Egzo

Sergeant

• Members
  • 73 İleti

Yazma tarihi: 20 Aralık 2013 - 10:56 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar,

Sorum bu achievement'ı yapmak isteyip de yapamayanlar için gelsin. :)

Bir ally oyuncusu olarak bg lerde sürekli Horde tarafından tokatlanan bir server da oynamaktayım ve arka arkaya yaptığım 10 maçın sadece 1 veya 2sini kazanarak ilerleyebiliyorum. Guildim RBG'lere yeni başladı ama benim 496 setim bile olmadığı için takımda yerim yok doğal olarak. PvE odaklı oynadığım için oyunu PvP kısmında bariz noobluğumu kabul edecek olursam bu achievementları yapmak için nasıl bir taktik izlemeliyim?

Bir de holy paladin olarak bg lere giriyorum ama bir çok achievement için sanırım dps olmak gerekiyor bu konuda da aydınlatabilir misiniz? holydin olursam şansım var mı?

İyi oyunlar cümleten!

• 0

#2 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 21 Aralık 2013 - 07:51 ÖS

Battlemaster guide i forumda bulunmaktadir . Onun disinda RBG achivementlerinu diyorsan oda rating kasaray acabilirsin

Bir achivement senden bir bg icinde 20 kisi olmeden oldurmeni istiyor bunun icin retri olmalisin . Holy cok guclu bi spectir ama oynamasini bilene . Bence bglerde bol bol pratik yap ayrica gearin cok dusuk 522 olunca farki anlayabilirsin :)

Arena yi zaten biliyorsundur . Holy olarak devam rbg icin yer bulmak daha kolay retri ye nazaran
  • 0

#3 Draigo

Draigo

Moderatör

• Moderators
  • 108 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 05 Şubat 2014 - 12:16 ÖÖ

restonun dedigi gibi Battlemaster guide forumumuzda mevcut onun disinda RBG lerde 1100 raiting ten sonra 2400 e kadar title da veren achievmentler alabilirsin ama bunun icin rbg gurubunun setup li ve kominikasyonu mükemmel olmasi gerekir. arena dersen 2v2 3v3 ve 5v5 modüllerinin her biri icin 1500 1750 2000 2200 2400 2600 2800 3000 gibi raiting achievmentleri var bunun disinda season sonu raitinginle bulundugun battlegrouptaki belirli siralamaya göre alabilecegin belirli title achievmentleri var bkz: Gladioator, Challanger, Duelist .... Onun disinda geriye birde Hot Streak ile Hotter Streak kalir ki bunlari aciklamak gerekirse Hot strek : 10 mac i kaybetmeden arka arkaya kazanarak alabilirsin. Hotter Streak ise 1800 raiting in üstündeyken kaybetmeden üst üste kazandigin 10 mac icin alacagin achievment olacak.. Bana sorarsan bir anda kasilabilecek achievmentler degil. hatta ok tecrübe ve skill isteyen achievmentler bunlar.. 

• 0
Warlock Oynamak Ayrıcalıktır...
7Abbym.jpg

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı