İçeriğe git

Resim
- - - - -

İbretsiz Tespitler Serisi -2-

• Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 26 Aralık 2013 - 11:27 ÖÖ

*Otobüste, okulda veya durakta vs vs... her seferinde gördüğünüz bir hatunla kesiştiğinizi ve onun da size karşı duygular beslediğini düşünüp de çıkma teklifi ederseniz 'ben seni arkadaş olarak görüyorum' diyecektir %90. Bu yüzden unutmayın ki bu tür sürekli aynı insanları gördüğümüz ortamlarda insanların 'göz aşinalığı' nedeni ile birbirlerine bakmaları (kesmeleri değil dikkatini çekerim) gayet normal. Farklı anlamlar çıkaranların dikkatine...

*İnsanın hastalandığı zaman yatakta uzanıp sıcak birşeyler içerken aynı zamanda tv izlemesi ve o mayışıklık hissi... Bu tür şeyler bazen güzel olabiliyor değil mi ?

* Sigaranın lafı olmaz diyen insanların büyük çoğunluğu daha ertesi günde pes ederek 'hacı artık kendine bir paket al bende az kaldı' diyor. Ya o söz baştan söylenmemeli ki kişilik bozukluğu gibi görünmesin ya da o insandan hiç sigara otlanılmasın

* Bir önceki geceden kalma yorgunluğun ertesi sabahı devam etmesi halinde iş için erken kalkan birinin kendini hasta hissederek, içinden 'Acaba arayıp çok hastayım gelemeyeceğim desem mi' demesi, fakat bu hissin yüzü yıkadıktan 5 dakika sonra tam tersine dönerek 'iş birikmesin uğraşamam' mantığına dönüşmesi ve derhal giyinilmesi

* Eskiden ailenizle, çocuklarında güzel atari veya bilgisayar... olan eşin dostun evine gittiğinizde genç kanlar olarak odaya çekilip bilgisayar sahibinin bölümleri geçmeye çalışmasını izlerken hiç strese girdiniz mi? Hatta şöyle sorayım: oyun kolunun size hiç geçemeyeceğini anladıktan sonra hanginiz 'izlemek de zevkli aslında lan' diyerek kendinizi kandırmadınız ?

*Ailenizin, siz kapıdan içeri girdiğiniz vakit 'kızım/oğlum geldin mi'' demesi...
Aslında o kapıdan giren güya siz değilsiniz de şekil değiştirmiş bir heyhuladır da önlem amaçlı sorar o soruyu

-Cüneyt geldin mi oğlum
- (Lanet olsun Cüneyt olmadığımı anladılar. A100den BC41 'e.. ifşa olduk, tekrar ediyorum ifşa olduk dızzzttt...)

*Bazı kızların 'senle samanlıkta bile yaşarım' deyip, zamanla iş ciddiye biner de evlilik arifesi gelirse ev seçimlerinde acayip elit mahalleleri ve kirası/fiyatı uçuk evleri göstererek beklenti içinde olmaları

* Kendisi için 'aslında iyi çocuk ' diye bahsedilen biri, türlü çöpçatanlıklarla ya bir kıza ayarlanacaktır, ya da gerçekten iyiliği sezilemeyen biridir.

*Ortak kirada kalan öğrenci arkadaşların birbirlerinden -sanki çok değerliymiş gibi- şokella, mandalina gibi şeyleri saklamasını yadırgamayın. Bu şeyler öğrenciyken pırlanta değerindedir.

*Sırf tipiniz hoşuna gitmedi diye bir polisin sizi alıkoyması ve oradan geçen diğer 5000 kişiyi göz ardı ederek size kimlik sorması ve temiz çıkınca sırf son bir uyuzluk 5 dakika daha geç göndermek için cihazdan hala araştırıyor gibi yapması. Çekinmeyin ve 'neyse, iyi akşamlar abi, bu arada burnunda bişiy var temizle istersen' diyerek gidin. Orda oluşacak 'hakkaten burnumda bişiy mi var lan gider valla tüm karizma' hissi o başta maruz kaldığınız süper egoyu nötrleyecektir.
-Dayak yememek için 'yanlış görmüşüm abi pardon' de. Artistlik yaparsan yersin dayağı.

* Yazıcıoğlunda gezen 'abi program var cd var, film- müzik var' diyen abilere sırf deney amacıyla oyun ismi salladığınızda bile, cümle bitmeden var diyip kendisini takip etmenizi isteyecektir. Burada bir paradoks bulunmakta. Sizi, ya 'sen benle dalga mı geçiyosun lan' diye dövmek için inine götürüyordur, ya da gerçekten o oyunu kendisi yapmıştır. Her halükarda yol yürüyüp tek tek ineceksiniz veya çıkacaksınız o merdivenlerden
Ve, hayır! sakın ama sakın oyun adı sorup da kendisini takip etmenizi istediğinde, eder gibi yapıp yan sokaktan saparak kaçmayın, kendinize eğlence çıkarmayın. Çünkü gün gelecek oradan manitayla geçeceksinizdir. İntikamı acılı olur

* Bazı dizilerin bir sonraki sezonu iple çektirecek kadar güzel bir finalle sezon bitirmesi, fakat zamanı gelip de izlediğinizde o beklediğiniz yeni sezon girişinin tırt olması. E ne bekliyordun anacım ? İki güzel müzik ve türüne göre efekt koyarak veriyorlar sana gazı sezon sonu finali diye, sen de sanıyorsun ki dizi artık çok çok daha farklı olacak... Hala akıllanmadın mı?

*Temel Reis çizgi filminde safinazın Temel'e biraz kızdıktan sonra kaba sakala kur yapması veya mavi boncuk vermesi, bunun üzerine kendince sert sevgisini göstermeye çalışan kaba sakala birden (ne hikmetse) kızarak Temel Reis'i, kendisini kurtarması için çağırması... Bu ne ruh hastalığı lan ? Gerisini zaten biliyorsun işte. Temel gelir önce az dayak yer sonra ıspanak yer kaba sakalı döver. Kahraman kim ? Temel. Delikanlı kim? Gene Temel ..masum olan kim? Safinaz ??? Hassie...

3.bölümde görüşmek üzere

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2013 - 12:23 ÖÖ

İşte o izlemek güzel deyip bir ömür milleti izleyenlerden birisi de benim. Benim evimde bile başkası oynuyordu yahu. O.o Neyse, bölümleri geçtirdiğim için seviniyordum ama meğer çok malmışım.

Gezi olayları vs. sırasında bir polis bana yaptı, ben de adamın kimliğini istedim önce ve kimliğim de yanımda yoktu. Adam madem o kadar yasaları biliyorsun kimliğin olmadığı için seni gözaltına alıp bir gün bekletme hakkım olduğunu da bil falan deyip ayarı dayadıydı. Ben daha okul kurallarını çiğnememiş, o sırada da tencere tava bile çalmamış bir insan olarak acayip bozulmuştum öyle muameleye. Sırf uzun saçlı sakallıyım diye... Para cezasını da kesmesini istedim, isterseniz götürebilirsiniz beni dedim hatta çünkü kurallar öyleymiş ama adam benimle uğraşmak istemedi ve bu seferlik affedelim falan filan deyip zorla yolladı. Bir de vatandaşlık numaramı verirken acayip tırstım bir de asker kaçağı falan gözükürmüşüm de apar topar beni alıp götürürlermiş diye asdasfasda(daha yaşım bile gelmedi löl).

Safinaz'ı da zaten hiç sevmedim, hem çirkin hem cılız bir şey. Kabasakal'a da hep üzülüyordum. Ispanağı da hiç sevmem zaten.

Devamını bekliyorum. : :P

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı