İçeriğe git

Resim
- - - - -

Timeless İsle Adadaki keşmekeş ile ilgili..

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2014 - 10:27 ÖS

Arkadaşlar merhaba ;
Sizlere timeless isle adası hakkında birsey danısmak ıstıyorum.
Horde olarak oynuyorum ve o adaya gıttıgımde horde harıc herkezden bol bol var çift taraflı olanlar Allyler vs.
Arkadasımda aynı problem bulunmuyor fakat  ben hareket bıle edemıyorum dırek ustume bırı bınıyor bunun sebepı nedır bır bugmı yasıyorum suanda ?
Not:Bende arkadasımda PvP serverında oynuyoruz.

• 0

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 01:20 ÖS

Bug değildir. Bazıları direk saldırır bazılarıda umursamaz hiç. Aynı serverdamısınız?

Farklı serverdaysanız onun serverındakiler umursamıyordur saldırmak istemiyorlardır.

• 0

Bıraktım yokum

#3 wolcan0

wolcan0

Scout

• Members
  • 124 İleti
  • Locationİzmir,Karşıyaka,Balçova

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 03:01 ÖS

argent dawnda saldırmazlar misal  ama pvp serverlarda level 10 ken bile 20 lvl gelip uğraşabiliyo hele 60 ta hellfire peninsula işkenceye dönüşüyo

• 0

#4 Vargful

Vargful

Moderatör

• Moderators
  • 235 İleti
  • LocationTaksim / Istanbul

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 04:19 ÖS

Bunun sebebi Bloody Coin tahminen.

Orada PvP yaptığınızda her HK size bir Bloody Coin veriyor, achiev/mount vb. getirisi var.

Bu yüzden sizide direk öldürüyorlardır.

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#5 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 07:04 ÖS

Anlatamadım galıba Timeless İsledan soz edıyorum ne 5 lvlı ne 50 lvlı 90 charlarım ben bır sure ara verdım tekrar dondugum ıcın bu contentden uzak kaldım arkadasım uzun suredır devam edıyor zaten ve adada Allyler ona gozukmuyor  Bloody Coın muhabbetınıde ıyı bılıyorum olayda o degıl.blood coın  saydam kırmızı.
Normalde adada dıger horde lara (Arkadasımada)Allyler dalmıyor yada gozukmuor.

• 0

#6 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 07:07 ÖS

Dediğini anladım cevabım hala aynı hangi serverlarda oynuyorsunuz.

• 0

Bıraktım yokum

#7 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 07:10 ÖS

Bırımız darksarrow (ben) arkadasım Twisting Nether ikımızde pvp serverındayız

• 0

#8 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 07:12 ÖS

Twistingde ally yok dencek kadar az ondan saldıran olmaz. Senin serverı bilmiyorum

• 0

Bıraktım yokum

#9 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 07:15 ÖS

benım serverıdada ınsan yok anlasamadıgımız durum su Blood Coın olayı dısında arkadasıma Ally gozukmuyor.Sız PvP serverındamısınız yada PvE mı yada PVP serverında oynayan bırı var ıse Adadakı durumunu soylerse sevınırım 

• 0

#10 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 07:17 ÖS

Twisting nether horde um ally görmüyorum ben bi tane falan anca görünüyor diğer senin serverı bilmiyorum

• 0

Bıraktım yokum

#11 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2014 - 09:01 ÖS

Dedıgım gıbı arkadasımda aynı serverda sızınle oda gormuyor baska bır arkadasımla daha konustum aynı problemı kendısınde yasamıyormus ama  eŞı oynarken yasıyormus ara ara sonra duzelmıs bakalım tıcket actım net bırsey gelırse burda paylasacam en azından aynı sıkıntısı olan bırı olursa cevap bulabılır kendıne.

• 0

#12 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 03 Şubat 2014 - 02:34 ÖS

Dedıgım gıbı arkadasımda aynı serverda sızınle oda gormuyor baska bır arkadasımla daha konustum aynı problemı kendısınde yasamıyormus ama  eŞı oynarken yasıyormus ara ara sonra duzelmıs bakalım tıcket actım net bırsey gelırse burda paylasacam en azından aynı sıkıntısı olan bırı olursa cevap bulabılır kendıne.

Aslında
cevap oldukça basit :) Twisting servewrında kalabalık daha fazla ve bunun çoğunu horde tarafı sağlıyopr bu yüzden arada sıura gözüken allyler gang yapmak istemiyor çünkü hordelerın hücumuna maruz kalabilir ve orda burda kablumbağa kesen gençlerin akınına uğrayabilirler. O yüzden gayet cool şekilde geçip gider çoğu, ama senin serverdaki ally horde dengesi farklı ve twistinge göre daha low bir server olduğu için başka realmlerle ( Ally dengesi (belki de fazlası) olan bir serverla) birleşmiş. Aynı şey daggerspinedada vardı. Shamanım os ervewrda ben gemiyi kesmeye adam bulamadığım gibi rare boss ve yaratıklara vuranların ardından iki üç vuruş atarak loot almaya çalışıyorum. Çoğu zaman görüp dalıyorlar zaten... Twistingte öyle bir sıkıntı yok  iki main charımda orda ordan biliyorum.Tavsiyem, twistingdeki arkadaşın timeless issleye getirdiği ve kullanmadığı bir twisting nether charı ile sana battlenetten invite atsın ve partiden çıkmasın sadece offline olsun  (gidip sonra kendi ana charıyla dalgasına bakar ona zararı yok). Böylece sen de arkadaşının twisting nether boyutundaki cıvıl cıvıl timeless islede takılırsın . Yani twisting gibi kalabalık horde grubu olan bir serverdaki arkadasına battlenet inv attırsan yeterli seni bu durumdan kurtarmaya :)

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#13 xearon

xearon

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 03 Şubat 2014 - 06:21 ÖS

Aslında
cevap oldukça basit :) Twisting servewrında kalabalık daha fazla ve bunun çoğunu horde tarafı sağlıyopr bu yüzden arada sıura gözüken allyler gang yapmak istemiyor çünkü hordelerın hücumuna maruz kalabilir ve orda burda kablumbağa kesen gençlerin akınına uğrayabilirler. O yüzden gayet cool şekilde geçip gider çoğu, ama senin serverdaki ally horde dengesi farklı ve twistinge göre daha low bir server olduğu için başka realmlerle ( Ally dengesi (belki de fazlası) olan bir serverla) birleşmiş. Aynı şey daggerspinedada vardı. Shamanım os ervewrda ben gemiyi kesmeye adam bulamadığım gibi rare boss ve yaratıklara vuranların ardından iki üç vuruş atarak loot almaya çalışıyorum. Çoğu zaman görüp dalıyorlar zaten... Twistingte öyle bir sıkıntı yok  iki main charımda orda ordan biliyorum.Tavsiyem, twistingdeki arkadaşın timeless issleye getirdiği ve kullanmadığı bir twisting nether charı ile sana battlenetten invite atsın ve partiden çıkmasın sadece offline olsun  (gidip sonra kendi ana charıyla dalgasına bakar ona zararı yok). Böylece sen de arkadaşının twisting nether boyutundaki cıvıl cıvıl timeless islede takılırsın . Yani twisting gibi kalabalık horde grubu olan bir serverdaki arkadasına battlenet inv attırsan yeterli seni bu durumdan kurtarmaya :)

Anladım dun blızzardın sıtesınde okuduklarım kadarı ıle aslında cozumu soyledıgın gıbı tam emın olamamıstım ama sımdı acıklamanla bır aydınlanma geldı sana ve herkeze yardımları ıcın tesekkur ederim.
Herkeze İyi Oyunlar.

• 0

#14 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 04 Şubat 2014 - 11:13 ÖÖ

Anladım dun blızzardın sıtesınde okuduklarım kadarı ıle aslında cozumu soyledıgın gıbı tam emın olamamıstım ama sımdı acıklamanla bır aydınlanma geldı sana ve herkeze yardımları ıcın tesekkur ederim.
Herkeze İyi Oyunlar.

Biz teşekkür ederiz :)

İyi oyunlar dilerim

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı