İçeriğe git

Resim
- - - - -

pre-paid game card sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Mcaa

Mcaa

Scout

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 05 Şubat 2014 - 07:57 ÖS

arkadaslar oyunu game card ile oynuyor ve gittigidiyor üzerinden alıyorsanız istanbulgames midir nedir bu gerizekalılardan birsey almayın cumartesi aldım o gun netim gittigi icin hemen yükleyemedim kodu muhtemelen aynı kodu baskasına satmıslar ertesi gun ben denedigimde kullanılmıstır hatası verdi.ustune efendim Distürübütör  firmadan cevap gelinceye kadar askıda kalacakmıs oda 2-7 isgunu imis arkadas ben laptopumu servise gonderdim 10 is gununde sorunu halledilip geldi. herneyse ben basıma gelen bu sorunu paylastım umarım sizin basınıza gelmez o yuzden aldıgınız kisilere dikkat edin 2 tl fazla olsun kafanız rahat olsun.

• 0

#2 Draigo

Draigo

Moderatör

• Moderators
  • 108 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 05 Şubat 2014 - 08:53 ÖS

Garanti olmasi icin kredi kartiyla official sitesinden alinmasi en mantiklisi olur
  • 0
Warlock Oynamak Ayrıcalıktır...
7Abbym.jpg

#3 Mcaa

Mcaa

Scout

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 05 Şubat 2014 - 09:16 ÖS

oylede pahalıya geliyor bugune kadar alıyordum sanalsaraydan sıkıntı yasamıordum 2 lira icin bu dingillerden aldık basımıza is aldık.

• 0

#4 Draigo

Draigo

Moderatör

• Moderators
  • 108 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 05 Şubat 2014 - 11:42 ÖS

€ su siralar uctugundan pahaliya geliyor normalde diger ticaret siteleri üstüne komisyon katarak satiyorlar... 

• 0
Warlock Oynamak Ayrıcalıktır...
7Abbym.jpg

#5 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 06 Şubat 2014 - 01:07 ÖS

Ben boyle durumlarda saticiya para aktariminin urunu kullandiktan sonra yapilmasindan yanayim. Ayrica ne yapip ne edip kodu hemen kullanmakta yarar var. Satici kisi para alimin gerceklestikten sonra kodu girmeyi deniyor olabilir. Cok talihsiz bir durum. Dolar ve Euro yukselmesi ile gordugum kadariyla suanda fiyalar 70tl yi gecmis vaziyette. Abarttilar biraz.

• 0

#6 Mcaa

Mcaa

Scout

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 06 Şubat 2014 - 09:31 ÖS

ya serefsiz bu istanbulgames ben eminim benden sonra bir kisiye daha sattılar simdi de distürübütor firma tarafından incelencek ayaklarına yatıor adi serefsizler.

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı