İçeriğe git

Resim

Powerleveling 80-90(H)

• Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 Kaykaycan

Kaykaycan

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 20 Şubat 2014 - 08:56 ÖÖ

Herkeze merbaha arkadaşlar wow'da 5 yıllık bi tecrübem var ve yaklasık 2 aydır bununla urasıyorum su ana kadar sadece kendi serımda yapıyordum buraya yazılmaya karar verdim belki yapmak isteyen arkadaslar olur diye

Neyse gelelim powerleveling konusuna.Benim yöntemim biraz degişik,Hangi serverda olursanız olun benim batte tagımı ekliyorsunuz ve size inv atıyorum sonrasında benim sürekli kastıgım bir spot var bu zamana kadar 35 den fazla kisiyi 90 yaptım :) orda yaratıkları  kesiyorum olay bu basit ve öz ve en önemlisi accont paylaşmanıza gerek yok ! kendi karekterinizin basında duruyorsunuz ve sadece afk oluyorsunuz ama 30dk da bir oyuna girip bi haraket yapmanız gerekiyor dc olmamanız için veya herhangi bir auto clickler indirip onu ayarlıcaksınız :)

Sonuç olarak ücer sistemi bölse 80-90 arası her level 5k gold dur akardaslar ve parayı burning legion (h) vermeniz gerekmektedir  :)
süre:85-90 arası 3.5 saat -4 saat arası sürmektedir 80-85 daha kısa sürüyor:)

İlgilenen arkadaslar varsa özelden yazabilir yada batte tag ekliye bilir kaykaycan#2735

tel:905385753202

Konu Kaykaycan tarafından 22 Şubat 2014 - 01:55 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Kaykaycan

Kaykaycan

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2014 - 05:47 ÖS

günceldir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı