İçeriğe git

Resim

Tr serverindaki lol hesabıma karşılık Wow TN hesap arıyorum

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Semtex

Semtex

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 23 Şubat 2014 - 05:40 ÖÖ

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Türkiye serverında bulunan lol hesabıma karşılık Twisting Nether'da Wow hesabı arıyorum(tercihen maini moonkin yuksek ilvlli) öncelikle belirtmek isterim ki bu account lol'un ilk cıktıgı günden beri oynadıgım eski bir accounttur 5 senelik emek harcanmış bir hesap bunu göz önünde bulundurarak takas tekliflerinizi yapmanızı rica ederim.düşük ilvli olan yeni acılmıs bi wow hesabı ile gelmeyin bosa iki taraf icinde zaman kaybı olmasın.
Hesap Bilgileri:
Acc. İsmi Semtex(lol king veya kassad.in'den bakabilirsiniz)
30 lvl gecen sezon gold 1 olarak bitirdim ligi bu yüzden charda Victorius Elise(şanlı Elise)skini var(bu zamana kadar skinlere 400-500 euro aralıgında para harcamışımdır hepsi güzel skinlerdir)

101/112 adet champiyon bulunmaktadır hemen hemen bitmiş sayılır sampiyonlar(eksik olanların cogu support roldeki sampyionlar)
50 adet kostüm var (3 tane legendary,6-7 tanesi old school yani su an shopta bulunmayan digerleride zamaninda 975 rp ile alinmis skinler)

9 sayfa birbirinden farklı rünlerle donatılmış run sayfası var.

Geçen sezon gold derecesinden dolayı hesapta altın cerceve vardır.

normal galibiyet sayısı: 1250

aram galibiyet sayısı :200

Bu zamana kadar olan toplam dereceli galibiyet sayısı ortalama : 500

bu sezonki lig seviye unrankedtır yani lig belirleyici olan ilk 10 mac oynanmamıstır hesabı aldıgınız zaman ilk 10 macta yüksek bi win oranıyla oynarsanız gayet yüksek bi seviye ile giriş yapabilirsiniz lige. Char temiz olup ban küfür leave gibi hiç bi sıkıntısı olmamştır bu zamana kadar o yüzden gönül rahatlıgıyla alınabilir

Son olarak wowda istedigim chara gelelim ;su hesaba eşdeğer(tercihen moonkin görebileceğiniz teklifle gelmenizi umarak herkese iyi forumlar dilerim.

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı