İçeriğe git

Resim

Yeni Irksal Özellikler

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 04 Mart 2014 - 01:22 ÖS

Sanıyorum iki pakettir ırksal özelliklere bir ayar çekilmesini bekliyorduk, sonunda bu paket ile bayağı bir değişiklik yapacaklarmış. Aşağıda yazanlar değişiklik gelen skiller için, örneğin Shadowmeld skillinden bahsedilmemesi onun değişmeden kalacağını gösteriyor.

Çeviri(Kaynak)
Blood Elf

• Arcane Acuity(yeni): Pasif olarak critical strike şansınızı %1 arttırıyor.
  • Arcane Torrent: Dk sınıfında 15 yerine 20 rp, holy paladinde 1 holy power ve mage/priest/warlock için %2 yerine %3 mana veriyor. Irksalın geri kalan özellikleri aynı.

Draenei

• Heroic Presence artık %1 hit yerine karakter levelına bağlı olarak pasif olarak strength, agility ve intellect veriyor.
  • Gift of the Naaru aynı miktarda healı 15 saniye yerine 5 saniyede veriyor.

Dwarf

• Ranged silahlara %1 expertise veren Crack Shot kaldırıldı.
  • Macelere %1 expertise veren Mace Specialization kaldırıldı.
  • Might of the Mountain(yeni): Critical strike ek hasar ve healını %2 arttırıyor.
  • Stoneform: Poison, disease ve bleed dışında artık magic ve curse de kaldırıyor ve aldığınız hasarı 8 saniyeliğine %10 azaltıyor. CC etkisinde kullanılamıyor.

Gnome

• Expansive Mind: Mana dışında artık energy, rage ve runic powerı da %5 arttırıyor.
  • Escape Artist: Artık 1,5 yerine 1 dakikalık bir cooldowna sahip.
  • One-handed sword ve daggerlara %1 expertise veren Shortblade Specialization kaldırıldı.
  • Nimble Fingers(yeni): Pasif olarak %1 haste veriyor.

Goblin

• Time is Money: Attack speed ve spell haste yerine direkt olarak pasif olarak %1 haste veriyor.

Human

• Macelere %1 expertise veren Mace Specialization kaldırıldı.
  • Swordlere %1 expertise veren Sword Specialization kaldırıldı.
  • The Human Spirit: Pasif olarak %3 spirit vermek yerine sizin seçeceğiniz(istediğinizde değiştirebiliyorsunuz) 2 tane ikincil statınızı karakter levelınıza göre yükseltiyor. Daha uygulanmadı.
  • Every Man for Himself: Başka bir blue posta göre(kaynak) trinketlar üzerinde hâlâ uğraştıklarından dolayı bu skillin ne olacağı belli değilmiş. Fakat bir şekilde bu da değişecekmiş çünkü gerçekten güçlü olduğunu kabul ediyorlar. Yani şu anda bir değişiklik yok ama paket çıktığında değişmiş olması muhtemel. - Eze

Night Elf

• Quickness: %2 dodge şansının yanında hareket hızınızı(movement speed) da %2 arttırıyor.
  • Touch of Elune(yeni): Pasif olarak geceleri %1 haste ve gündüzleri %1 critical strike şansı veriyor.

Orc

• Axelere %1 expertise veren Axe Specialization kaldırıldı.
  • Hardiness: Artık stun etkilerini %15 yerine %10 düşürüyor.

Tauren

• Brawn(yeni): Critical bonus hasar ve healınızı pasif olarak %2 arttırıyor.
  • Endurance: Base healthinizi %5 arttırmak yerine karakter levelınıza göre stamina veriyor.

Troll

• Berserking: Artık %20 yerine %15 haste veriyor.
  • Beast Slaying: Beast türü yaratıklara verdiğiniz hasarı %5 arttırmak yerine onlardan %20 fazla XP kazanmanızı sağlıyor.
  • Ranged silahlara %1 expertise veren Dead Eye kaldırıldı.

Undead

• Will of the Forsaken: Cooldown süresi 2 yerine artık 3 dakika.

Güçlü ırksal özelliklerin nerflendiği görülüyor. Bunun yanında Beast Slaying değişikliği de ilginç olmuş. Yeni pakette dengeler kayabilir ve daha çok Gnome görebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz?

#2 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2014 - 08:30 ÖÖ

Weapon Specialization ırksal özelliklerin (expertise ve hit rat veren) kaldırılması bence nerf değil zaten bu statlar oyundan komple kalkıyor özellikle horde racelerine büyük nerf gelmiş diye düşünüyorum ya blood elf oynucaz oda sahamınz trollü bırakıp taurene geçecez yada:)

• 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2014 - 07:25 ÖS

Expertiseları nerften saymıyorum yahu, senin dediğin gibi ırksal skilleri söylüyorum.

#4 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2014 - 09:16 ÖS

Horde tarafı nerf yemişi gibi ama bize her yer Orgrimmar :D konu ile alakası olmayacak ama son 2 pakettir(Wod ile) Horde tarafı ile lore'u yürütüyorlar gibi ya da bana öyle geldi.Gidişat nereye savaş çıkar mı ya da ne olur? 

• 0
THE NORTH REMEMBERS!

#5 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 13 Mart 2014 - 02:32 ÖS

• Gnome
  • Expansive Mind: Mana dışında artık energy, rage ve runic powerı da %5 arttırıyor. (Focustan bahsedilmemiş, acaba unuttular mı? Energy arttırılmış çünkü? - Eze) 
  • Focustan bahsetmemesinin sebebi gnome hunter olmayışı olabilir unutmuş olmaları imkansız:)

• 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 13 Mart 2014 - 04:40 ÖS

Hahahaha, teşekkürler. Gerçekten fail olmuş o. Üstüne de o kadar düşündüm tamam farklı sistemler ama energy oluyorsa o niye olmasın diye, ırkına bakmamışım. Düzeltiyorum.

#7 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 13 Mart 2014 - 08:32 ÖS

Hahahaha, teşekkürler. Gerçekten fail olmuş o. Üstüne de o kadar düşündüm tamam farklı sistemler ama energy oluyorsa o niye olmasın diye, ırkına bakmamışım. Düzeltiyorum.

Otur Sıfır!!

• 0

Bıraktım yokum

#8 Fortuna

Fortuna

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 02 Nisan 2014 - 11:50 ÖÖ

Özellikle Night Elf pasif özelliği çok dikkatimi çekti. Alliance oynamıyorum, night elf karakterim yok ama çok ilginç geldi günün saatine göre değişiklik göstermesi.

• 0

#9 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 09 Nisan 2014 - 01:45 ÖS

Umarim humanlarin trinket ozellikli racial ozelligi kaldirilir..
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#10 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2014 - 08:09 ÖÖ

Umarim humanlarin trinket ozellikli racial ozelligi kaldirilir..

onun kalkacagina dair birsey belirtilmemis, bu sebep ile kalkacagini sanmiyorum :(

• 0
Resmi ekleyen

#11 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2014 - 01:03 ÖS

onun kalkacagina dair birsey belirtilmemis, bu sebep ile kalkacagini sanmiyorum :(

Heryerde kalkacağı konuşuluyor zaten ?

Blizzard forumlarında da çok dengesiz olduğunu söylüyor herkes, ki bende aynı fikirdeyim.

Oyundaki ırklar arasında, PvP anlamında 1 adım ilerdesiniz Human olduğunuzda.

Konu Zephyros tarafından 09 Mayıs 2014 - 01:05 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#12 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2014 - 04:32 ÖS

Kalkacağıyla ilgili kesin bir şey yok aslında. Blizzard pvp testleri sonucunda trinketların ve dengenin durumuna göre karar verileceğini söyledi, bakacağız.

#13 untarael

untarael

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2014 - 09:36 ÖS

horde tarafına güzel giydirmiş blizzard.

• 0

#14 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 05 Haziran 2014 - 04:42 ÖS

horde tarafına güzel giydirmiş blizzard.

Hem de nasıl :)
Allah'tan blood elf'imişim gene yırttım
  • 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı