İçeriğe git

Resim
- - - - -

Timeless Isle Sorunsalı.

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 aschil

aschil

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2014 - 09:02 ÖS

Timeless Isle da köprünün karşısına nasıl geçiliyor arkadaşlar. ?

Bunun için konu açtığım için kusuruma da bakmayın :)

• 0

#2 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2014 - 10:05 ÖS

Legendary pelerini olan kişiler, ve onların alt karakterleri otomatik olarak geçiyor, bu pelerine sahip olmadan geçebilmek için yine bu insanların çift kişilik mountlarını kullanabilirsin. Ya da adadan alınan, ya da engineer mesleğiyle gelen glider'ı kullanarak gidebilirsin.

Gliderla gidebilmek için, adanın dışında bir yerde uçan bineğinden kullanman lazım, veya gander statue'ya tıklayarak da glider kullanman mümkün.

Pelerinin olmadığı halde geçsen bile, ordon sanctuary denen, world boss ordos'un bulunduğu alana girmen hiç bir şekilde mümkün değil, ancak etrafından dolanarak, %100 burden of eternity atan chest'e ulaşman mümkün.

• 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#3 aschil

aschil

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2014 - 10:25 ÖS

Legendary pelerini olan kişiler, ve onların alt karakterleri otomatik olarak geçiyor, bu pelerine sahip olmadan geçebilmek için yine bu insanların çift kişilik mountlarını kullanabilirsin. Ya da adadan alınan, ya da engineer mesleğiyle gelen glider'ı kullanarak gidebilirsin.

Gliderla gidebilmek için, adanın dışında bir yerde uçan bineğinden kullanman lazım, veya gander statue'ya tıklayarak da glider kullanman mümkün.

Pelerinin olmadığı halde geçsen bile, ordon sanctuary denen, world boss ordos'un bulunduğu alana girmen hiç bir şekilde mümkün değil, ancak etrafından dolanarak, %100 burden of eternity atan chest'e ulaşman mümkün.

teşekkür ederim ben Legendary bitince yapayım o zaman. Bu arada 30 dakika önce şans eseri 

Reins of the Thundering Onyx Cloud Serpent

düşürdüm boss dan :)

Güncelleme: glider ile arkadan girdim oraya, teşekkürler yardımın için.

Konu aschil tarafından 16 Mart 2014 - 11:18 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Draigo

Draigo

Moderatör

• Moderators
  • 108 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 17 Mart 2014 - 12:11 ÖÖ

Git buradan :( utanmadan bide mount dusurdum diyor olan var olmayan var ugrasip dusuremeyen var :(( ;(
  • 0
Warlock Oynamak Ayrıcalıktır...
7Abbym.jpg

#5 aschil

aschil

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2014 - 12:45 ÖÖ

Git buradan :( utanmadan bide mount dusurdum diyor olan var olmayan var ugrasip dusuremeyen var :(( ;(

Hala şaşkınım bu konuda :) ama her gün düzenli 1 kere (en az) uğruyorum ben boss'a.

Konu aschil tarafından 17 Mart 2014 - 12:45 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2014 - 03:05 ÖÖ

Adanın etrafında uçan kuşlar ile de çıkabilirsin bi kere saldırınca seni alıp adayı turluyorlar istediğin yere gelince de öldür önerim ordon sanctuarynin de üstünde olan küçük gölün üstü gene orada inince şelaleden suya atlarsın ölmezsin.Bu arada kuşlar celestial court un girişindeki merdivenlerin orada saldırı mesafesine kadar alçalıyor.

Yeni ek paket çıksa da bende oyuna dönüş yapsam 5 aydır oynamıyorum özledim yahu.

• 1
THE NORTH REMEMBERS!

#7 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 17 Mart 2014 - 11:03 ÖÖ

Ordosun olduğu yer hariç arkadaşınd ediği gibi geçersin. Arkada taraftan uçan mountla gelip slowfall vs gibi şeylerlede gelirsin. Legendarysi olan birinin 2 kişilik mountuna binip geçersin(sanırım)

Reins of the Thundering Onyx Cloud Serpent i arkadaşım 1ay içinde 4defa düşürdü item yok mount var adamda:D

• 1

Bıraktım yokum

#8 aschil

aschil

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2014 - 01:40 ÖS

Ben şöyle yaptım, o kapalı yerin arkasında deniz var malüm adanın çıkış yerinde mountla yükseldim iyice yukarıya, ordan atlayıp glinder ile şelaleye indim ordan sandığı kaptım aynı taktikle o alanın içine indim ordaki sandığıda aldım, başka yapılacak bişey yok sanırım orda ne var ne yok aldım zaten, kapıdan giriş yapmamıza izin vermiyor zaten dediğiniz gibi.

@

eseruyar valla en çok istediğim mount oydu onuda aldım artık gam yemem ben :P
  • 0

#9 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 17 Mart 2014 - 07:18 ÖS

Evet bende genelde kuzey tarafından uçarak giriyordum legendary yokken.

Monkuma ölesine gidip bi vurdum geri çekilmiştim düştü ama sevmediğim mountlardan olduğundan riding skilini öğrenmedim rep kasıp.

• 0

Bıraktım yokum

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı