İçeriğe git

Resim
- - - - -

vinn ile wow oynuyan varmi..

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 17 Mart 2014 - 12:59 ÖÖ

Malum ttnet ve diger sabit olsun olmasin modemlerden yararlanma imkan olmadigi icin ve bi iki haftaya wow a tekrar basliycsgim icin vinn almaya karar verdim avea ve vodafone cekmiyoe gibi turkcell de karar kildim kullanan varmi acaba kulananlar yorum yaparlarsa cok faydalari dokunur bana:)
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 17 Mart 2014 - 10:59 ÖÖ

Forumda geçen sene oynayan avrdı memnundu raid bile yapıyordu kota konusunu hatırlamıyorum ama sanırım yetiyordu

• 0

Bıraktım yokum

#3 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 23 Mart 2014 - 10:30 ÖÖ

1 haftadır falan oynuyorum hiç bir sorun yaşamadım en cok godugum ms 300 oda cok nadir bide mahsen gibi bi yerde oyanamama ragmen :) hiç bir şebekenin çekmedigi yerde turkcell vınn cekiyor reklam gibi olacak ama benden sonra alıp vınn ile oynayacaklara tavsiye olur bide kota sorun olmuyo oyundayken raide bile girdim en fazla 1kb yiyı sn de :) 

• 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı