İçeriğe git

Resim
- - - - -

PvP Oynuyorum, Pve gear set kasmanın anlamı nedir ?

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 aschil

aschil

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2014 - 11:21 ÖS

Sorum açık ve net, Malüm bg lerde pve setle girilmez girsen bile yerleri öpersin, gearın heroic olsa bile sistem ilvl düşürür, peki heroic set kasmanın anlamı nedir ?

------

Birisi renk değişimi dedi ama tam ne olduğunu söylemedi, renk değişimi de nedir ?

-----

Ayrıca PvP oynamayan oyuncuların amacı nedir ?

PvP olmazsa oyun zevki kalmaz bana göre de ?

• 0

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 20 Mart 2014 - 12:22 ÖÖ

Buna direk ben cevap vermek istiyorum; şöyle düşün dünya benim zevkime göre şekillenseydi eğer dünyadaki bütün kadınlar uzun kıvırcık kızıl saçlı ve yeşil gözlü olurdu. Ozana göre şekillenseydi bizlerin var olma sebebimiz kalmazdı... İşin özü zevktir. Oyuncular ister konsol olsun ister pc, ister single olsun ister multi, ister mmolardan nefret etsin ister 25 (!?) saat başından kalkmasın... bütün olay aldığın zevk ile ilgilidir. Ve kimsenin kimseye "bunu oynama" demeye hakkı da yoktur, "kazazede şeker kız candy" oynasa bile.

İlk soruna gelecek olursak hani belki ilerde olmaz olmaz deme bir ihtimal pve yapacaktır. birde şimdilerde var mı bilmiyorum ama benim zamanımda belirli bosslardan pvp itemleri düşüyordu. bir iki arena maçlık sürede bir item kazanma ihtimalin oluyordu yani. ihtimal düşük gözükebilir ama doğru düzgün pvp yapmamış adamın full pvp seti ile dolaştığını gördüm.

Tabi bunlar en üst seviye setler için geçerli. Yok transmog işine gireceğim dersen işler değişir. O zaman bossları tek tek dolaşırsın.   

• 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 aschil

aschil

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 20 Mart 2014 - 12:50 ÖÖ

Yok transmog işine gireceğim dersen işler değişir. O zaman bossları tek tek dolaşırsın.   

Hmmm anladım hocam, Transmog işine girmemekten de kendimi alıkoyamıyorum.

• 0

#4 Draigo

Draigo

Moderatör

• Moderators
  • 108 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 20 Mart 2014 - 11:00 ÖÖ

Renk degisimi diyince aklime direk bir warlockla konustugun geldi nedense cunku soyle bisi olmus olabilir ; warlocklarin green fire isminda bir questchaini var ve sonunda ateslerin rengi fel rengine donusuyor. Bu questin son stage inde karsilasilan bossu kesmek pve itemleriyle daha kolay olur ondan dolayi boyle bisi duymus olabilirsin. Gelelim pvp/pve olayina... ben mopa kadar full pvp yapan pve le alakasi olmayan bi oyuncuydum.. taki mopta gelen bana gore degismemesi gereken seyler warlockta degisene kadar...bundan dolayi simdi pve yapiyorum 2400 mmr arena yapmak nerde heroic progress yapmak nerde... asla yapmam deme birgun senin de basina gelir :D
  • 1
Warlock Oynamak Ayrıcalıktır...
7Abbym.jpg

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı