İçeriğe git

Resim
- - - - -

Aktif oyun planım

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 Manalicious

Manalicious

Senior Sergeant

• Members
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2014 - 11:47 ÖS

Uzun zamandır wow oynamıyorum. Şuan oynayabilmek için en son hangi paketi satın almış olmam gerekiyor? Bir de eskiden battle.net sitesinde account management sayfasında en son hangi expansion paketi satın almışız görebiliyorduk. Şimdi onu bulamadım. Nerden öğrenebilirim en son hangi paketi satın aldığımı?

Account management sayfasında wow altında yazdığı tek şey;

• Merge a World of Warcraft® account or add a free Starter Edition.

Merge yapmama gerek yok zaten wow hesabımı battle hesabı ile birleştirmiştim. Bu free starter nanesi nedir her yerden çıkıyor? Benim bıraktığım zaman böyle bir şey yoktu. Bir de demin login olayım oyuna dedim. Twisting Nether'da idi karakterim, giriyorum karakter yok. Karakterler belli bir zamandan sonra siliniyor mu?

Teşekkürler.

Konu Manalicious tarafından 24 Mart 2014 - 12:14 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 24 Mart 2014 - 01:16 ÖS

Battlechest ve MoP paketlerini almış olman gerekiyor 90level olmak için

wow a giriş sayfasında wow1 wow2 seçeneği çıkıyorsa yanlış olanı seçmiş olabilirsin. Sayfada yazaması gerekiyor accoun kısmında hangi paket yüklüyse.

• 0

Bıraktım yokum

#3 Draigo

Draigo

Moderatör

• Moderators
  • 108 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 27 Mart 2014 - 02:22 ÖS

bildiğim kadarıyla zaten eğer account aktifse oyuna girince de otomatik olarak yükseltebileceğin paket yazıyor... eğer warlords of dreanor yazıyorsa mop almışssın demektir

• 0
Warlock Oynamak Ayrıcalıktır...
7Abbym.jpg

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı