İçeriğe git


Resim
- - - - -

(EU) Normal raid ve heroic modları cross realm ile mümkün olacak


 • Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 jujinko

jujinko

  Legionare

 • Members
 • 485 İleti
 • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 24 Mart 2014 - 02:11 ÖS

Arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi normal SOO raidleri, heroic moduda dahil olmak üzereCROSS REALME yakında dahil olacak.

Bu bilgiler doğrultusunda bazı arkadaşlara uyarı geçmek isterim:

-Bunu kendinize bir avantaj olarak kullanabilirsiniz.
Eğerki ölü bir serverda oynuyorsanız, artık sırf 'raid yapılmıyor burda' diyerek real değiştirmeye çalışmayın. Gayet güzel bir şekilde diğer serverdaki bir arkadaşınızın ve veya başkalarının guild runlarına katılabileceksiniz ve gerekli yardımı alabileceksiniz. (ama kendinizi boostlatarak veya taşıtarak iş yapmamaya gayret edin, çünkü yarın birgün bu başarıları bir guilde referans olarak gösterdiğinizde ve olası fail lerde bu sizi yalancı durumuna düşürebilir)

-Raid progressi ve oyuncu sayısı düşük olan guildler, cross realm aracılığı ile diğer guildler ile bir nevi (raidde kaldıkları sürece) tek yumruk olarak progress de yapabilir smile.gif Özellikle 25 man için yararlı olacaktır.

-Bu yeni gelişme ile heroic run progressinizi de geliştirme fırsatını yakalayabileceksiniz. Sonuçta alan geniş ve çoğu guild ve player topluluğu havuzu elinizin altında olacağı için heroic run ı tecrübeli guildlerle yapabilirsiniz. Bazı guildler ilk 3 boss için 560ilvl üstü ol ölme uyum sağla yeter deseler de bazıları illede achive istiyorlar. Siz öncelikle oyunculuğunuza güveniyorsanız ve ilvlınız müsait ise daha insaflı düşünen arkadaşlarla şansınızı deneyebilirsiniz. Kim bilir belki de iyi bir guildin aranan tankı,dpsi veya healerı siz olursunuz. (Elbetteki öyle veya böyle bir raid geçmişinin olması gerek)

Benim arkadaşım az, bu durumdan nasıl faydalanacağım ?
Openraid.eu, türk wow siteleri ve forumları, battle net forumları bu işler için en uygunu. Karakter spec ,ilvl ve progress durumunuzu forumlarda belirterek farklı insanlarla battletag bilgilerinizi paylaşarak raidlere katılabilir veya player davet edebilirsiniz. Örneğin: bu forumda açacağınız konuda kendi bilgilerinizi belirtirseniz birçok kişiye ulaşabiliyorsunuz veya openraid.eu sitesinde karakter girşinizi yaptıktan sonra chat panelinde oyunda trade chat ve generalden yaptığınız gibi LFG veya LFM şeklinde taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte çevre edinmek kendinize yol açmak bu kadar basit smile.gif Zaten bu durum arena ve rated battle ground yapan arkadaşlarımız için uzun süredir geçerli idi. Şimdi raid konusunda da böyle bir yeniliğin olması güzel birşey. Bundan sonrası hünerlerinizi sergilemenize ve sosyal becerelerinize kalmış wink.gif


Not: Başka server a karakter transferi hakkında kişisel yorumum
Amacınız farklı serverdaki arkadaşlarınızla ille aynı guild içinde olmadan vakit geçirmek ise, serverınızın auction house ekonomi dengesi iyi ise, konuşacak edecek insanlar var ise serverı sırf raid yapmak için değiştirmenize gerek yok.

Sizlerin de yorumlarını bekliyorum


 • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#2 jujinko

jujinko

  Legionare

 • Members
 • 485 İleti
 • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 31 Mart 2014 - 12:54 ÖS

eDİT: Cross realm raid mümkün bu arada arkadaşlar düzenleyemedim yazıyı


 • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı