İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mikrofonum ve Kulaklığım Güncelleyince Bozuldu

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 Mertcan Şahin

Mertcan Şahin

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2014 - 09:52 ÖS

İlk Önce Rahat Rahat 20 Tlik Micimi Kullanıyordum Sonra Driverler Eskimiş Güncelle Dedi SlimDrivers Programını İndirdim Bütün Driverleri Güncelledim Sonra Konuşurken Mikrofon Arada Bir Gidiyor Örneğin Skypeden Adamla Konuşuyorum Mikrofonumla Anında Mikrofon Gidiyor Kabloyu Cikarip Takınca Düzeliyor Sonra Kulaklıkda Bozuldu Böyle Şarkı Calarken Jar Cıkarıldı ve Anında Takıldı Diyor Arada bir Tek Şarkı Değil Ama Yani Arada Bi Kulaklıkda Kesiliyor Hoparlorde Sorun Yok Micdede Sorun Olsa Hic Calismaz Sonra Arkadaş Yeni Mic Al Dedi MediaMarkttan 28.90a bi Tane Mic Aldım Kulaklıklı Mikrofon Sonra Halen Düzelmedi Sonra SlimDriversden Güncelledim 1 Gün Düzeldi Sonra Pcyi Yeniden Başlattım Pcyi Actiğim Anda Gene Bi Güncelleme Yapti Gene Bozuldu Sonra Restore Ettim Dahada İğrenclesti Garip Bişey Oldu Ayarlarınımı Bozdum Naptım Daha Kötü Oldu Kabloyu Cıkarıp Takmak Elimi Ağrıttığı icin sterio karışımından konuşuyorum öyle gayet iyi geliyor ama oyunun sesi falan arkadaşa cok geliyor şikayet ediyor yardim ederseniz sevinirim eskiden rahat rahat kullanıyordum bu slimdrivers bozdu makinayı drivermax falan indirdim denedim halen aynı yardım edin !

• 0

#2 Mertcan Şahin

Mertcan Şahin

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 02 Nisan 2014 - 07:10 ÖS

Hiçmi Bilen Yok ?

• 0

#3 Mertcan Şahin

Mertcan Şahin

Scout